reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

my mamy maxicosi priorifix i mala sie w nim nie poci... a mamy wklikniety na isofixa w aucie, ale pasami tez mozna przypiac i nie wydaje mi sie zeby trzebabylo jakies wyjatkowo dlugie pasy miec, to jest od tylu zapinane i az tak duzo pasa nie bierze...
 
reklama
marta i akata my mamy fotelik maxi cosi priori tylko ten bez isofixa i jestesmy abrdzo zadowoleni. Jak narazie sie w nim nie poci ale zobaczymy jak bedzie jak bedzie cieplej. Ale lepszy chyba priori niz tobi bo jest wiekszy. Co do pasow priori mysle ze wszedzie bedzie pasowal bo zapina sie go od tylu i niewiele tego pasa potzreba w tobi ponoc gorzej z tym bywa ale nie wiem bo nie mierzylam go do auta
 
Kwiatek, bebiko jest w promocji w superpharmie po 11.99. Akurat masz blisko ;-)
o masz Ci los
a ja dzis w tesco bylam za mlekiem a tam po prosmocji i kupilam 4 kartoniki po 12,49
no nic i ta sie do superpharmu przejde i zapas zrobie bo idzie nam to mleko jak woda...
dzieki za info Onka

marta i akata my mamy fotelik maxi cosi priori tylko ten bez isofixa i jestesmy abrdzo zadowoleni. Jak narazie sie w nim nie poci ale zobaczymy jak bedzie jak bedzie cieplej. Ale lepszy chyba priori niz tobi bo jest wiekszy. Co do pasow priori mysle ze wszedzie bedzie pasowal bo zapina sie go od tylu i niewiele tego pasa potzreba w tobi ponoc gorzej z tym bywa ale nie wiem bo nie mierzylam go do auta
tak jak u nas
tez mam priori bez isofixa i jestem zadowolona
i sie mlody nie poci :)

a co do butów
Tymek nosi aktualnie kozaczki po Hani
akurat porzadne skórzane z Baty, kolor czerwony, rozmiar 21 :)
na wiosne dostanie nowe buty
wszystkie po Hani wydaje na biezaco bo jednak dziewczece
nawet butki a la adidas zawsze maja jakiegos motylka czy inny kwiatek

Aniam
hehhe sandałki hallo kitty, Ty to masz pamiec
sandalki u nas zawsze po sezonie leca do kosza, tak sa dobite po piaskownicach i letnich szalenstwach :)
hallo kitty tez spotkal ten los
 
dzięki dziewczyny za odp na temat fotelika. ostatnio mniej podróżujemy więc się jeszcze wstrzymam z miesiąc bo wtedy to Luśka juz zapewne się nie zmieści w ten stary.

co do potliwości w fotelikach to gdzieś czytałam, że latem to dzieciaczki we wszystkich się pocą.

Kwiatek zapomniałam Ci napisac co byś nie gnała do tesco , mój T. był chyba we wtorek i już tez nie było tego mleka, dobrze, że w czwartek kupiłam jak byłam i się na promo załapałam.
 
fajne te szydelkowe rzeczy, choc zupelnie nie w moim stylu. Ludzie to potrafia cudenka palcami wyczarowac...

jak poprosilam mame, zeby Konstancji kapelutek zrobila - nawiasem mowiac mala nie chce go nosic, nic na glowie nie chce miec...- to matka tak sie zapedzila, ze jakies obrusiki, serwety czy co tam jeszcze wydlubala. Ale ona tak lubi. Na drutach robi, pieknie wyszywa... a ja... gwozdzia przybije, rysunek techniczny doskonale zrobie... :D
 
zielona to tak jak ja , pokój pomaluje , trawnik skosze , ale rysowanie ( plastyka w szkole ) to była dla mnie męka . Ale literki techniczne w szkole średniej i rysunek lubiłam
 
reklama
ja z innej beczki: ktoś kupował lovi 360? Kwiatuszku, dobrze pamiętam, że Tymek ma? Jak sobie radzi. Chcę Anielce kupić, a nie wiem czy nie za wcześnie. Najwyżej na razie kupię same uszczelki i wymienię w Maniowym i sprawdzę, bo ona ma ten największy a nie chcę jej go całkiem zabierać, bo na podróże i wyjścia jest bardzo dobry

ja kupilam wczoraj. Mala - jesli jej przytrzymuje - napije sie dwa lyki, a pozniej obgryza. Jeszcze nie czas
 
Do góry