reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Aniez - niby się nie powinno a sama miałam pare par po mamy koleżanki córce , jak nic nie było to co zrobić . Ale nogi mam ok.

maonka - kupująb półbuty np możesz też postawić dziecko , wsadzić mały palec w tyłu buta powinien wejść tak w miare ciasno , choć i maluchów to tez trudny sposób bo mogą podwinąc palce . fajnie jak but ma wyciaganą wkładkę gdzie można przyłożyć nogę , na tych wkładkach czesto jest taki obrys czy bucik bedzie dobry
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wyciągane wkładki to jest to :-) coraz więcej producentów to robi.

Kwiatuś- no i jak będzie z tymi kozaczkami :-D

W pierwszych zimowych to Kuba też prawie wcale nie chodził, bo chodził słabo i mało :-) ale pierwsze butki to Bartulkowi ideologicznie kupię :-) :-) :-)
 
Właśnie wyciągane wkładki to jest to :-) coraz więcej producentów to robi.

Kwiatuś- no i jak będzie z tymi kozaczkami :-D

W pierwszych zimowych to Kuba też prawie wcale nie chodził, bo chodził słabo i mało :-) ale pierwsze butki to Bartulkowi ideologicznie kupię :-) :-) :-)

Myślę ze w takich sklepach gdzie sa buty np te ortopedyczne dla dzieci bez problemu się dostanie wkładki takie skórkowe . jak nie wyciagana to czesto można odlepić i wkleić nową na stałe w but . MOjej teściowej brat troszkę się bawi w takie rzeczy bo ich tata był szewcem to jak coś wklei ale zawsze można gdzieś zanieść to za pare złotych zrobią . A taka skórkowa się ładnie do nóżki układa i bedzie cacy .
Nie wiem tylko czy mi się dzieciaki w rozmiary wbiją ale mam nadzieję że tak
Ja ogólnie staram się kupować takie uniwersalne rzeczy ,SZymek ma np sporo spodni dresowych szarych gładkich , małej do tego różową bluzkę czy inną i niech gania , kombinezony na zime ma dwa brązowe ( teraz i rok temu ) kupie Oli różową czape i szalik i bedzie chodziła , bez przesady nie będę kupowała nowych bo niby i po co
 
Wrócę do mego tematu fotelikowego :-) T. chce kupić używkę forda fokusa kombi z 2000-2002 jakiś sprowadzany; ja tam się nie znam czy on będzie miał isofix i czy nas bedzie stać na fotelik z isofixem. chciałam kupić maxi cosi priori no ale nie wiem czy stary wyłoży tyle kasy.............
 
ja tez mam pytanie odnosnie fotelikow maxi cosi priori/tobi-jak u nich jest z poceniem sie malucha? czytalam ze dzieci w nich sie poca...:( i jeszcze jak jest przy tych fotelikach z wymagana dlugoscia pasow w samochodzie? czytalam tez ze te dwa modele potrzebuja dluuugich pasow...
 
dziekuje za opinie o Lovi, to w takim razie kupuje młodszej nie ma co czekać, a znalażłam w dobrej cenie.

Co do butów - jeśli tylko się uda to Anielka też część po Marysi dostanie. Tylko wydaje mi się, że mogą się z porami roku rozejść, mimo że urodzone o tej samej porze roku. I głownie to jakieś trzewiki i zimówki, bo letnie Maryśka zdarła wszystkie na cacy.
 
Wrócę do mego tematu fotelikowego :-) T. chce kupić używkę forda fokusa kombi z 2000-2002 jakiś sprowadzany; ja tam się nie znam czy on będzie miał isofix i czy nas bedzie stać na fotelik z isofixem. chciałam kupić maxi cosi priori no ale nie wiem czy stary wyłoży tyle kasy.............

Isofix jest obowiążkowy od 2006 roku , więc może nie mieć .
 
reklama
Do góry