reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, właśnie gmeram na allegro w celu zakupienia jeździka- podoba mi siętaki -http://allegro.pl/chicco-edukacyjny-chodzik-pchacz-2w1-i1352209179.html
wiem, że już o tym było i któraś z Was go opiniowała- nie mogę tego odnaleźć, ale jeśli któaś takowy zakupila to bede wdzieczna za opinie i podrzucenie namiarów na sprawdzonego sprzedawce
Wronka chyba bedzie go zamawiac.
Ja go natomiast ogladalam wystawionego w sklepie, nie powiem zlego slowa. Bardzo fajny, solidny, super kolorki i przyjemne melodie.


kwiatuszku ja kupowalam takie:
Sanki drewniane z POPYCHACZEM solidne SZYBKO!! (1345892971) - Aukcje internetowe Allegro
tylko odbieralam osobiscie

sanki jak sanki mysle ze wsyztskie takie same a sprzedajacy ok
hahah, no czytam nazwe na tym linku - sanki z popychaczem - i pierwsze skojarzenie :
Sanki z darmowym łosiem, co ciagnie i popycha dziecko hehehe
 
a ten spiworek naprawde taki fajny? bo wlasnie szukam dla Sebcia czegos. miby mamy spiworek do wozka, ale to taki matarialowy i na polskie mrozy raczej sie nie nadaje...
Aga, ja mam i bardzo polecam taki:
WOMAR - śpiworek OWCZA WEŁNA PRZEDŁUŻANY 106cm (1346849799) - Aukcje internetowe Allegro
Sprawdzona firma, przetestowana przez wiele moich znajomych, śpiworek się świetnie pierze, jest bardzo cieplutki, przedłużany i ma ten kaptur regulowany, można dokładnie opatulić główkę maluszka w miarę potrzeby;-)
 
dzieki za odzew w sprawie sanek
zaraz porównam sobie Wasze linki i cos wybiore :)
Dziewczyny, właśnie gmeram na allegro w celu zakupienia jeździka- podoba mi siętaki -http://allegro.pl/chicco-edukacyjny-chodzik-pchacz-2w1-i1352209179.html
wiem, że już o tym było i któraś z Was go opiniowała- nie mogę tego odnaleźć, ale jeśli któaś takowy zakupila to bede wdzieczna za opinie i podrzucenie namiarów na sprawdzonego sprzedawce
ja go zamówiłam Kamisiu ale z przesylka na adres chrzestnej mlodego bo tak chciala :)
nie widzialam go ale ona mowi ze bardzo fajny
mlody odstanie na swieta
sprzedawca byl z tego linku:
CHICCO 2010 EDUKACYJNY CHODZIK PCHACZ 2w1 +GRATIS (1327931015) - Aukcje internetowe Allegro
szybko przyslal i bez zarzutu
 
reklama
laski zamawiajcie z allegro jak najszybciej bo potem paczki się wloką . raz czekałam dwa tyg na paczke przed świętami z winy poczty wwrrrr
 
Do góry