reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ostatnia edycja:
reklama
No to widze Biedronka rzadzi hehehhee



Ja wreszcie zdecydowalam co kupimy Polci pod choinke. Lamalam sie miedzy wszelkimi pchaczo- jezdzikami, co chwile zdanie zmienialam, ale wreszcie wybralam
BRAND NEW Chicco Quattro 4-in-1 Sit 'n' Ride PUSH ALONG on eBay (end time 19-Dec-10 18:18:18 GMT)

Napewno będziesz zadowolona , Szymek dostał na dzień dziecka od dziadków ( zrzutka była ) miał 10 miechów a bawi się bardzo chętnie do teraz . latem autko jest na dworzu
 
No to widze Biedronka rzadzi hehehhee



Ja wreszcie zdecydowalam co kupimy Polci pod choinke. Lamalam sie miedzy wszelkimi pchaczo- jezdzikami, co chwile zdanie zmienialam, ale wreszcie wybralam
BRAND NEW Chicco Quattro 4-in-1 Sit 'n' Ride PUSH ALONG on eBay (end time 19-Dec-10 18:18:18 GMT)

EDIT
wrzucam inny link
Chicco Quattro Sit 'N' Ride 4 in 1

ja sie w końcu zdecydowałam na tego CHICCO 2010 EDUKACYJNY CHODZIK PCHACZ 2w1 +GRATIS (1327931015) - Aukcje internetowe Allegro, a tego Twojego katik, mam upatrzonego od dawna, ale pomyslałam ,że na roczek Borys dostanie;-)
 
No to widze Biedronka rzadzi hehehhee



Ja wreszcie zdecydowalam co kupimy Polci pod choinke. Lamalam sie miedzy wszelkimi pchaczo- jezdzikami, co chwile zdanie zmienialam, ale wreszcie wybralam
BRAND NEW Chicco Quattro 4-in-1 Sit 'n' Ride PUSH ALONG on eBay (end time 19-Dec-10 18:18:18 GMT)

EDIT
wrzucam inny link
Chicco Quattro Sit 'N' Ride 4 in 1
super bardzo mi sie podoba
ja zamówiłam u chrzestnej synka taki jak Wronka wkleiła bo miałam mniejszy budżet do zagodpodarowania :) ale jak na teraz też fajnie wygląda
 
dziewczyny może wy mi pomożecie miesiąc temu kupiłam na allegro garnuszek na klocuszek zapłaciłam przez Płacę zAllegro po wpłacie za około 2h dostałam maila od Allegro że zawiesili konto użytkownika no i do tej pory nie dostałam ani garnuszka ani kasy rozpoczęłam spór ponad 2 tyg temu i nic cicho głucho ! co ja mam robić??
 
dziewczyny może wy mi pomożecie miesiąc temu kupiłam na allegro garnuszek na klocuszek zapłaciłam przez Płacę zAllegro po wpłacie za około 2h dostałam maila od Allegro że zawiesili konto użytkownika no i do tej pory nie dostałam ani garnuszka ani kasy rozpoczęłam spór ponad 2 tyg temu i nic cicho głucho ! co ja mam robić??

Jak mu zawiesili konto to tak naprawdę (wydaje mi się) możesz pisać i dzwonić do niego bezpośrednio. Możesz postraszyć go policją i jak nie pomoże to spróbować tam zgłosić sprawę. Jak oszukał więcej ludzi to może potraktują to poważnie. Ale nie wiem, na ile to będzie skuteczne
 
reklama
dziewczyny może wy mi pomożecie miesiąc temu kupiłam na allegro garnuszek na klocuszek zapłaciłam przez Płacę zAllegro po wpłacie za około 2h dostałam maila od Allegro że zawiesili konto użytkownika no i do tej pory nie dostałam ani garnuszka ani kasy rozpoczęłam spór ponad 2 tyg temu i nic cicho głucho ! co ja mam robić??

Przeczytaj o bezpiecznych zakupach z allegro , jak płaciłaś przez płace z allegro to jest to jakoś ubezpieczone , chyba trzeba sprawe zgłosić na policje , przesłac do allegro ze się zgłosiło i oni kase oddają czy jakoś tak . ale musisz poczytac dokładniej .
 
Do góry