reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

heheheh kwiatek, to widze,że podobne zakupy wczoraj zrobilyśmy. Tez kupilam te miseczki z łyzeczką TT i też blue of kors;-). Dokupialm niebieską silikonową łyżeczkę, ale taką szerszą, również zaopatrzylam sie kubek niekapek 6+, tylko ja wzięłam ten większy. Synek butli niet, więc spróbujemy niekapek, no i kupilam jeszcze śpiworek bo mi sie Borys strasznie rozkpouje w nocy.
a gdzie kupilas spiworek?
bo tez o tym myslalam by nabyc
 
reklama
heheheh kwiatek, to widze,że podobne zakupy wczoraj zrobilyśmy. Tez kupilam te miseczki z łyzeczką TT i też blue of kors;-). Dokupialm niebieską silikonową łyżeczkę, ale taką szerszą, również zaopatrzylam sie kubek niekapek 6+, tylko ja wzięłam ten większy. Synek butli niet, więc spróbujemy niekapek, no i kupilam jeszcze śpiworek bo mi sie Borys strasznie rozkpouje w nocy.

Tez mam taki plan, zeby z niekapkiem sprobowac. Butelka u nas bardziej do zabawy sluzy i do moczenia sobie body/bluzeczki.


Dzieki.
 
a to wczoraj zakupiliśmy dla Tymusia
po mojej ostatniej interwencji w tesco pojawily sie woreczki na pokarm :)))))))))))
ostatnio to mnie do dzialu mrozonek wysylali
i oczy jak gały wytrzeszczali co to ja takiego sobie wymyslilam
a ja sie upieralam ze kolezaka w Wawie kupila wiec są tescowe woreczki i koniec
no i sprowadzili
Zobacz załącznik 283232Zobacz załącznik 283233
to kolorowe to tescowe pojemniczki na obiadki dla dzieci
szczelnie zamykane wiec fajne w podróż
do mrozenia do mikrofali i zmywarek sie nadaja
bede w nich mrozic zupki jak zaczne gotowac
obok pierwszy kubek niekapek z TT od 6 miesiecy
dobrze ze góra pasuje do wiekszej butelki ktora mam w domu
a po prawej wspomniane woreczki i dwie miseczki z pokrywka i chowana lyzeczka TT- tez fajne na wynos jak np. dziecko ma zjesc deserek na spacerku

a w Pl sa do tych miseczek taki maty do przyklejenia?
nakleja sie ja na stol, a na to mieseczka...i nie kreci sie miseczka, i nie rusza. Super, Polusia to ma
explora ® Magic mat | Tommee Tippee
 
Maty są osobno, widziałam kiedyś niebieskie


ja próbowałam już niekapka dla Nelki, ale chyba za szybko dla niej leci bo się krztusiła przy każdym pociągnięciu. Spróbuje jej najpierw dać rzadką kaszkę przez niego, a napoje potem...

Kfiatuszku, a te kubeczki tescowe to za ile?
 
reklama
Do góry