reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Mam prośbę do dziewczyn, które już zakupiły wanienkę. Mam dostać takie coś jak stelaż, komoda. Nie wiem nawet jak to nazwać. I potrzebuję wymiary. Bo nie wiem czy mi się uda zmieścić na tym wanienkę. Prosiłabym o zmierzenie od spodu ile taka wanienka ma cm szerokości i długości.
 
reklama
Dzieńdoberek :-). A ja dziś jestem umówiona z kobietką, która chce się pozbyć swojego rocznego x-landera. Nie jest chyba ( na moją korzyść ) świadoma na ile są wyceniane te pojazdy, bo chce za niego 500 zł. Tak się napaliłam, że nie dopuszczam myśli, że się rozmyśli

Ekstra cena:szok:, trzymam kciuki,żeby się babka nie rozmysliła:tak:. Daj znac co tam.

Ja wczoraj sprawdzałam u mnie w sklepie jak jest różnica cenowa miedzy kolekcja 2009 a 2010 no wyszlo mi że tylko 70zł, więc dla mnie prawie żadna:tak:. Szkoda tylko,ze mojego koloru nie ma, no coż czekam do marca:tak:
 
hej dziewczyny byłam u rodziców po ciuszki po Hani i moim siostrzeńcu, na razie przywiozłam te najmniejsze i jest ich 3 worki!!!
będę chciała sprzedać te ładniejsze dziewczynkowate ciuszki, więc dam Wam znać jak się dokopie do nich i uszykuję
a na razie mam kurteczkę zimową i kombinezon dla dziewczynki rozmiar 80 tak gdzieś na 9, 10 miesięcy
więc jak kogoś znacie chętnego to tu jest link
KOMBINEZON i KURTECZKA dla dziewczynki SUPER CENA (899406519) - Aukcje internetowe Allegro
 
a ja pochwale sie Wam moimi najnowszymi nabytkami:
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 44
  • 2.jpg
    2.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 38
  • 3.jpg
    3.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 3a.jpg
    3a.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 42
  • 4.jpg
    4.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 35
  • 5.jpg
    5.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 35
  • 6.jpg
    6.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 37
  • 7.jpg
    7.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 37
  • 8.jpg
    8.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 34
  • 9.jpg
    9.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 38
Ja przed chwilą dostałam paczkę ( allegro ) i patrzę, że taki olbrzymi karton, a nic takiego nie zamawiałam, tylko same pierdoły higieniczne. Otwieram, a tam pół kartonu zajmują podkłady poporodowe :-O chyba przesadziłam z ilością.... Ile będziemy krwawić??
 
reklama
Do góry