reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Justa ja tez sie zastanawialam nad podgrzewaczem, ale w sumie nastawiam sie na karmienie piersia tak do 8 miesiaca, a w takim badz razie to szkoda kupowac. No chyba ze z karmienia piersia beda nici, to wtedy zainwestuje.
 
no ja tez bym bardzo chciala karmic piersia, jakby mi dane bylo.. i tez tak do 8 miesiaca napewno, ale chyba i tak ten podgrzewacz jest potrzebny, jakby np mleko sciagnac wczesniej i zamrozic i potem odgrzac...nie wiem kurde:-p
 

Justa napewno Ci się przyda na potem do obiadków więc jak masz teraz na niego kaskę to czemu by już nie kupić , no i jak napisałas jesli będziesz chciała dziecie z kimś zostawić i ktoś by miał podgrzać mleko to się może przydac , choc nie jest to rzecz niezbedna do życia :tak: ja mam i w sumie stosuje szczególnie na wyjazdy do hoteli bo tam nie ma jak zrobić żarełka inaczej , bo ja wygodniak wszystko w mikrofali robie:-D

To opakowanie mi się przydało bo ja butlą karmiłam ale wolałam to :
AVENT - NOWA CZERWONA TORBA TERMICZNA !!! (888428621) - Aukcje internetowe Allegro
ale jak pisałam ja butla karmiłam także u mnie było w ciągłym użyciu i tam dwie butelki wchodza
 
witam z samego rana
od rana przy komputerze wertuje allegro - śniło mi się, że nie zdążyłam z zakupami i nic nie miałam a maleństwo już chciało być z nami - sen był tak sugestywny, że pozamawiam trochę akcesoriów
 
Dzieńdoberek :-). A ja dziś jestem umówiona z kobietką, która chce się pozbyć swojego rocznego x-landera. Nie jest chyba ( na moją korzyść ) świadoma na ile są wyceniane te pojazdy, bo chce za niego 500 zł. Tak się napaliłam, że nie dopuszczam myśli, że się rozmyśli
 
 

Załączniki

  • buciki.jpg
    buciki.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 48
  • pajace i.jpg
    pajace i.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 48
  • .....jpg
    .....jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 40
  • body i ....jpg
    body i ....jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 30
  • ,,,,,.jpg
    ,,,,,.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 41
  • pajac + szczoteczka.jpg
    pajac + szczoteczka.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 35
  • spodenki.jpg
    spodenki.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 32
reklama
ja kupilam juz ten podgrzewacz elektryczny. Podgrzewa mega szybko. Ja tez mam zamiar karmic piersia, ale nigdy nie wiadomo czy sie uda, a nawet jesli bedzie ok, to przeciez pozniej sie przyda czy porakm sciagniety podgrzac, czy zupki w sloiczkach czy cos takiego. Ja kupilam teraz, bo byl po 10 euro, wiec grzech nie kupic:-D
 
Do góry