reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

A ja wczoraj o 22 poczułam potrzebę pooglądania moich ubranek dla małej. Zaczęłam je wygrzebywać z szafy, w której w większości mamy wszystko pochowane podczas tego remontu. Męzul to takie oczy robił co ja wyprawiam :szok: ale co tam, potrzeba była, oko i serducho nacieszone było. popstrykalam zdjęcia to wrzucam.
1. body długi rękaw
2. body krótki rękaw
3. pajace
4 i 5. Nie wiem jak nazywa się ta część garderoby dzidziusiowej:-)
6. sukienka, portki i bluzeczki
7. śliniaczki i buciki








Ubranka na rozmiar 56-68; oczywiście lumpki:-D oprócz body z dł. rękawem to biedronka :-)
 
reklama
hmm coś nie tak :confused: jak wy wstawiacie zdjęcia, że są takie malusie a potem robią się duże jak się je kliknie?

ps. pytanie od blondynki ;-) więc proszę o wyrozumiałość:cool2:
 
Akata -
-numer 5 i 6 to rampersy. Do niedawna tez jeszcze nie wiedzialam jak to sie nazywa :-D:-D
-by sie tak otwieralo nie w fotosiku to trzeba prosto z kompa wrzucac foty - i tez to ostatnio odkrylam.
W oknie postu na gorze masz czcionke, rozmiar, kolor, buzki, a potem spinacz - klikasz w spinacz i dodajesz tam zdjecie z kompa ktore chcesz zalaczyc do posta. Ladujesz je tam, zamykasz, a jak znow klikniesz na spinacz to ono Ci sie tam pojawi i mozesz dodac.
Hmmm blondynka blondynce tlumaczyla- wiec nie wiem czy zajarzysz :-D

PS - ciuszki super!
 
Jak tu wchodzę to się czuję jak jakaś opóźniona wyrodna matka:baffled: nie mam nic

Oj... ja też jeszcze ani złotóweczki nie wydałam na ciuszki. Ale świadomie nie wchodzę narazie do takich sklepów,bo boję się debetu na koncie jak wpadnę w szał zakupowy, a staram się zaczynać robić zakupy począwszy od tych droższych rzeczy. Ale baardzooo Wam zazdroszczę tych ciuszków, bo one chyba najwięcej dają przyjemności a są przeurocze!
 
reklama
Do góry