reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
dzieki za linka, nawet spoko ta poduszka, mowicie ze to dobre jest? miala to ktoras? bo ja mialam taka poduszke profilowana dla doroslych taka niby na kregoslup dobra i takie tam...wywalilam ja po tygodniu bo nie szlo spac na tym:tak:
 
dzieki za linka, nawet spoko ta poduszka, mowicie ze to dobre jest? miala to ktoras? bo ja mialam taka poduszke profilowana dla doroslych taka niby na kregoslup dobra i takie tam...wywalilam ja po tygodniu bo nie szlo spac na tym:tak:

Ja nie miałam i nie mam zamiaru kupować , Szymek spał bez to i drugie będzie spało bez . :tak:
 
fajnie, że w waszych miastach są hurtownie z akcesoriami dziecięcymi - u mnie są wprawdzie dla spore sklepy, ale cen hurtowych to tam nie ma.
 
ja się właśnie zastanawiam nad pościelą - czy kupić teraz tak w rozpędzie zakupów i mieć z głowy czy poczekać i przełożyć zakup na potem.

czytałam, że pościel (kołderka ) nie jest praktyczna dla noworodka

w rosmannie oglądałam dzisiaj pieluchy różnych firm oraz znalazłam podkłady do przewijania 60x60 w dobrej cenie 12 sztuk 11zł
 
ja się właśnie zastanawiam nad pościelą - czy kupić teraz tak w rozpędzie zakupów i mieć z głowy czy poczekać i przełożyć zakup na potem.

czytałam, że pościel (kołderka ) nie jest praktyczna dla noworodka

w rosmannie oglądałam dzisiaj pieluchy różnych firm oraz znalazłam podkłady do przewijania 60x60 w dobrej cenie 12 sztuk 11zł

Ja ma duże łóżeczko takie rosnące z dzieckiem i kołderka do niego jest z tych wiekszych więc jak Mateusz był malutko to jej nie używałam.
Mam kupiony grubszy kocyk:tak: myslę ze to wystarczy.
 
ja się właśnie zastanawiam nad pościelą - czy kupić teraz tak w rozpędzie zakupów i mieć z głowy czy poczekać i przełożyć zakup na potem.
w rosmannie oglądałam dzisiaj pieluchy różnych firm oraz znalazłam podkłady do przewijania 60x60 w dobrej cenie 12 sztuk 11zł

Ja nie używałam kołderki wogóle a podkłady własnie tam nabywam
 

Chałupniczą metodą taką podusię zastąpiliśmy podkładając coś pod materacyk ,żeby główka była wyżej, chyba nawet położna nam coś takiego doradziła

czytałam, że pościel (kołderka ) nie jest praktyczna dla noworodka

My kołderki na początku wcale nie używaliśmy, spokojnie wystarczy śpiworek czy rożek, co jest nawet lepsze, bo dziecko się nie rozkopie
 
reklama
Chałupniczą metodą taką podusię zastąpiliśmy podkładając coś pod materacyk ,żeby główka była wyżej, chyba nawet położna nam coś takiego doradziła

To u mnie ww. metoda zalecali szczególnie jak dziecie ma katar bądz ulewa podłożenie czegoś pod nogi wyrka np. grubszych książek i wtedy dziecko śpi lekko pochyło
 
Do góry