reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ja też wertuje to allegro w tą i w tamtą a nie bylam jeszcze w hurtowni z artykułami dla dzidziusiów. Mam nadzieję, że niedługo mnie mąż zabierze, także też się powstrzymam póki co z zamawianiem na allegro, bo może się okaże, że tam uda mi się wszystko kupić, bo póki co to mam tylko kilka ubranek i to w większości lumpki (bo się wybralam na polowanie ze 3 razy).
 
reklama
dziewczyny naprawde warto wybrac się do hurtowni dzieciecej. u nas w BIAŁYMSTOKU jest wlasnie taka. co do ciuszków to moze ceny nie zwalaja z nóg ale wszelkie akcesoria, łuzeczka, wózki,foteliki. materace, posciele, kocyki. kołderki , wanienki , zabawki. krzesełeczka i duzo by wymieniac sa o wiele tansze niz w sklepach i na allegro. i co najwazniejsze w odwrotnosci co do allegro mozna pomacac , poogladac i zobaczyc jaka jest naprawde jakosc przedmiotów.
a fotki z moich zakupów wkleje moze jutro :tak:juz dzis nie bede robic z tym ambarasu
 
ach jaki kochany, tez bym sie pewnie poryczała z radości. Mój niestety nie wykazuje takich inwencji twórczych, bo twierdzi że się nie zna na ciuchach a już na niemowlęcych to w ogóle. :sorry2:

Mój dziś kupił w realu oprócz pieluch dla młodego , tez newborny i to 3 te gigant paki . Bo była dobra promocja teraz się tylko modlić żeby dziecie nie było na pampki uczulone:-D
 
a ja szukalam na allegro kilka dni, kombinowalam, meczylam sie, a dzisiaj pojechalismy do hurtowni z art dzieciecymi i sie okazalo, ze tam dostaniemy wszytko co chcemy i w cenach takich samych jak na allego albo i taniej wiec w sumie czeka nas jedno pozadne wyjscie na zakupy...:-) czekamy do pt, zeby lekarz nam powiedzial czy wg niego dzidzia rosnie na giganta czy jest klasycznych rozmiarow;-) postanowilismy zrobic przemeblowanie w pokoju wiec jeszcze raz ikea i komoda z przewijakiem od nich, no i -nie jestem asertywan- bo kupujemy taka posciel z bajerami:tak: zeby bylo po ksiezniczkowemu:-D

Napisz mi namiary do tej hurtowni:-) będę wdzięczna, wyślę tam mojego M może coś kupi;-)

No ja myslę że Margolcia musi mieć posciel z bajerami:-D to przecież wasza mała księzniczka:tak:
 
Napisz mi namiary do tej hurtowni:-) będę wdzięczna, wyślę tam mojego M może coś kupi;-)

No ja myslę że Margolcia musi mieć posciel z bajerami:-D to przecież wasza mała księzniczka:tak:


hurtownia jest na ulicy mickiewicza 37 nr tel 76 862 03 95‎. a jest ona na wysokosci parku i z zewnatrz nie wyglada jak jakis super sklep lecz bardziej prl'owski przybytek;-), ale w srodku jest wszytko i dobrych cenach:-)
 
Katik taki mąż to skarb.
Ja tam w sprawie zakupów liczę na siebie. Zresztą sprawia mi to frajdę, buszowanie po sklepach lub po allegro. Ale za to mąż jest od kupowania elektroniki. Ja się wtedy nie wtrącam. Własnie wybiera tv 42'. Zakup w lutym. Długo się nim nie nacieszymy. Szkoda, że nie mieliśmy kasy na początku ciąży.
 
czyli wychodzi na to, że jak już zaczniemy stosować poduszkę powleczoną poszewką z kompletu to poszewka na kołderkę będzie już delikatnie mówiąc sprana :(

Planuję dopiero kupić komplet pościel we wrześniu dla dziecka.
Teraz mam dla dzidzi przygotowany śpiworek, ewentualnie kocyk. W lato i tak dziecku byłoby za gorąco w pościeli. Też myślałam nad tą poduszką klinową.
 
Planuję dopiero kupić komplet pościel we wrześniu dla dziecka.
Teraz mam dla dzidzi przygotowany śpiworek, ewentualnie kocyk. W lato i tak dziecku byłoby za gorąco w pościeli. Też myślałam nad tą poduszką klinową.
ja dokladnie tak samo, mysle ze tak wlasnie na jesien jakas poscielke kupie, a do tego czasu to spiworek
dajcie linka do tej poduszki klinowej, bo nie wiem co to:-)
 
reklama
aniam - ale sliczne te ciuszki z h&m, ja tez wczoraj zakupilam pare nowych w h&m dobrze przecenione to wzielam - beda na potem bo to 68 rozmiar kupilam i jedne buciki....nie moglam sie oprzec:tak:
 
Do góry