reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

nata001 jedna powinna wystarczyć ale wszystko zalezy od tego jak duże dziecko bedziesz miała. Ja kupowalam tylko 1 opakowanie i starczyło. Ale też mój pierworodny miał 3700 przy urodzeniu i potem praktycznie zaraz wskoczyliśmy w 2-gi rozmiar...
 
reklama
Każdy lekarz Ci powie że dziecie ma spać bez poduszki:tak: Mój dostał dopiero miesiąc temu taką płaską , a i tak śpi zwykle obok:-D

Te ubranka to tylko 56 i 62 no nazbierało się tego ale to po trójce dzieci i od dwóch kolezanek jeszcze:-D 3/4 z tego to w sumie lumpki

Masz rację z ta poduszką:tak:
Emil i Mateusz też spali na płaskim:tak: zreszta zostało im to do dzisiaj ani jeden ani drugi nie chcą spać na poduszce:-D
 
czyli wychodzi na to, że jak już zaczniemy stosować poduszkę powleczoną poszewką z kompletu to poszewka na kołderkę będzie już delikatnie mówiąc sprana :(
 
czyli wychodzi na to, że jak już zaczniemy stosować poduszkę powleczoną poszewką z kompletu to poszewka na kołderkę będzie już delikatnie mówiąc sprana :(

he he no tak :-D albo już się przeniesiesz do dużego wyrka , bo mój dostał poduszkę własnie w nowym wyrku dopiero . Ja podkładałam zawsze pieluszkę w miesce poduszki , zawsze możesz tam połozyć poszewke na poduszkę żeby się równo spierała z tą z kołderki:-D:-D Grunt to sobie radzić :tak:
 
A to wczorajsze zakupasy w HM
 

Załączniki

  • HPIM0101.jpg
    HPIM0101.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 36
  • HPIM0102.jpg
    HPIM0102.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 35
Moj mezulo pojechal dzis sam na zakupy spozywcze, obskoczyl wszystko (market za spozywka, polski za PACZUSIAMI :-D i polskim chlebkiem i litewski sklep w ktorym dostal herbatke z pokrzywy - podobno moczopedna, wiec powinna byc dla mnie idealna). Ale nieo tym chcialam pisac.
Zrobil mi niespodzianke i sam od siebie kupil:
paczke Huggies Newborn
komplecik 3 szt pajacykow
i 2 pary skarpetulek.

Taka radosc mi tym sprawil, ze znow sie poryczalam :-D:-D:-D:-D
 
witam :) no to od razu się pochwalę: ja od rana dzis biegałam po sklepach, hurtowniach dzieciecych ... :-D:-D:-D nareszcie się wybrałam,bo kregosłup bolący mi dziś odpuscił :-). kupiłam pajace, spiochy, pieluszki, czapusie, skarpetunie, niedrapki, bodziaki, buciki, spiworek,kocyk, wanienke, akcesoria maluszkowe i kosmetyki dla dzidzi i dla mnie:-) ile mi to dało radości :-D:szok:
w planach dopiero na marzec mam kupno łużeczka i wózka.... ale juz se od razu upatrzylam :tak:
jak wpadłam do domu to mężulek się zdziwił że sie z tym wszystkim sama zabrałam.. ale uprzedziłam że to nie wszystko,że to tylko poczatek mojego szału :-)
 
Moj mezulo pojechal dzis sam na zakupy spozywcze, obskoczyl wszystko (market za spozywka, polski za PACZUSIAMI :-D i polskim chlebkiem i litewski sklep w ktorym dostal herbatke z pokrzywy - podobno moczopedna, wiec powinna byc dla mnie idealna). Ale nieo tym chcialam pisac.
Zrobil mi niespodzianke i sam od siebie kupil:
paczke Huggies Newborn
komplecik 3 szt pajacykow
i 2 pary skarpetulek.

Taka radosc mi tym sprawil, ze znow sie poryczalam :-D:-D:-D:-D

ach jaki kochany, tez bym sie pewnie poryczała z radości. Mój niestety nie wykazuje takich inwencji twórczych, bo twierdzi że się nie zna na ciuchach a już na niemowlęcych to w ogóle. :sorry2:

witam :) no to od razu się pochwalę: ja od rana dzis biegałam po sklepach, hurtowniach dzieciecych ... :-D:-D:-D nareszcie się wybrałam,bo kregosłup bolący mi dziś odpuscił :-). kupiłam pajace, spiochy, pieluszki, czapusie, skarpetunie, niedrapki, bodziaki, buciki, spiworek,kocyk, wanienke, akcesoria maluszkowe i kosmetyki dla dzidzi i dla mnie:-) ile mi to dało radości :-D:szok:
w planach dopiero na marzec mam kupno łużeczka i wózka.... ale juz se od razu upatrzylam :tak:
jak wpadłam do domu to mężulek się zdziwił że sie z tym wszystkim sama zabrałam.. ale uprzedziłam że to nie wszystko,że to tylko poczatek mojego szału :-)

no to istne szaleństwo żeś poczyniła droga. Wrzucaj fotki, bo ciekawskich pewnie duzo :-D
 
reklama
Każa nie dawac ze wzgledu na placy a dwa że jakby się dziecko przekreciło a nie umiało przekręcić spowrotem to by się mogło nią udusić :-( A na twardym materacy raczej nie jest to możliwe . Kiedyś nawet panowała opinia że dziecko może mieć poduszkę jak samo się bardzo dobrze przekręca i potrafi potem odkręcić

dlatego my bedziemy mieli poduszke klinowa ( kosztuje tylko ok 20 zl), w jej przypadku nie jest mozliwe uduszenie sie bąbla, nie ma negatywnego wplywu na kregosłup, a dodatkowo jakby dziecko lezalo na wznak i zaczelo sie ulewac, to delikatnie uniesnienie zapobiednie tragedii...


a ja szukalam na allegro kilka dni, kombinowalam, meczylam sie, a dzisiaj pojechalismy do hurtowni z art dzieciecymi i sie okazalo, ze tam dostaniemy wszytko co chcemy i w cenach takich samych jak na allego albo i taniej wiec w sumie czeka nas jedno pozadne wyjscie na zakupy...:-) czekamy do pt, zeby lekarz nam powiedzial czy wg niego dzidzia rosnie na giganta czy jest klasycznych rozmiarow;-) postanowilismy zrobic przemeblowanie w pokoju wiec jeszcze raz ikea i komoda z przewijakiem od nich, no i -nie jestem asertywan- bo kupujemy taka posciel z bajerami:tak: zeby bylo po ksiezniczkowemu:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry