reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Mój lekarz oszacował, że na 99,9% dziewczynka. Więc mam nadzieję, że nie będzie pomyłki. Byłyby niezłe jaja jakby się urodził chłopak. :-)
No ale dobrze, że w końcu Wasze dziecko ujawniło tożsamość.
Chociaż jak tak długo czekaliście, to bym się zastanawiała nad poznaniem płci. 2 miesiące czekania i byłaby niespodzianka.
 
reklama
Myslalam o paklankach, ale gdzies wyczytalam, ze rownie dobrze (a znacznie taniej) wychodzi stosowanie torebek sniadaniowych :-D Rozwazam tez kupienie kosza na pieluchy, ale mieszkam w bloku, w ktorym jest zsyp, wiec wyrzucanie smieci nie jest jakos bardzo uciazliwe (buty na nogi i wycieczka pol pietra w dol schodami :-D).

W tesco sa tanie worki na pieluchy chyba po 75 szt pakowane to się bardzo przydaje gdzieś na wyjścia do znajomych i raczej lepsze niż śniadaniówki bo ma takie uszy jak siatka i łatwo zawiązać .

Wronka - sliczne rzeczy .

To ja wam pokaże moje szafy a co tam , ciuszki Szymkowe i to co od koleżanek . Półki mają po 80 głębokości a napchane na trzy rzedy . Jakoś z kuzynką tak dokupujemy i tyle się zrobiło:szok::szok:
Butki Szymka :-D
Dziś tez byłam w HM ale to jutro wam pokaże
I rzeczy które dostałam od koleżanki kilka dni temu ;-)
 

Załączniki

  • HPIM0069.jpg
    HPIM0069.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 46
  • HPIM0070.jpg
    HPIM0070.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 40
  • HPIM0071.jpg
    HPIM0071.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 44
  • HPIM0072.jpg
    HPIM0072.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 38
  • HPIM0073.jpg
    HPIM0073.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 41
  • HPIM0074.jpg
    HPIM0074.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 38
  • HPIM0075.jpg
    HPIM0075.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 40
  • HPIM0076.jpg
    HPIM0076.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 38
  • HPIM0077.jpg
    HPIM0077.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 37
Kurcze ja wczoraj dowiedzialam sie ze urodze kolejnego chlopca. A tak marzylam o takich ciuszkach....ehhhh
Ale za to jutro odbieram wozek i juz nie moge sie doczekac :)))

Gratuluje synka
:tak::-D Twoj pierworodny bedzie mial z kim w pilke grac ;-)

w zupełności wystarczy ta mniejsza wersja
tj- kołderka 70x100
poduszeczka 40x60
sama taka kupiłam - dziś mi przyszła i pasuje do łózeczka jak ulał:-)

Poduszeczka? No to ja juz sama nie wiem, niektorzy pisza, ze sie przydaje, a inni, ze sie nie powinno uzywac...
:baffled:

A ja cieszę się, że będę miała dziewczynkę. Będę ją stroić jak się tylko da :-)

Hehehe to zabrzmialo wrecz zlosliwie
:szok::-D:-D:-D

Pozno sie dowiedzialam, bo maly caly czas psikusa nam robil - albo zaslanial sie nozka, albo zle lezal. Teraz w koncu bylo wyraznie widac ;)

To dobrze o nim swiadczy, moze mu tak zostanie na starsze lata, ze nie bedzie od razu odkrywac przed dziewczynami co tam w majtkach nosi
;-)

W tesco sa tanie worki na pieluchy chyba po 75 szt pakowane to się bardzo przydaje gdzieś na wyjścia do znajomych i raczej lepsze niż śniadaniówki bo ma takie uszy jak siatka i łatwo zawiązać .

To ja wam pokaże moje szafy a co tam , ciuszki Szymkowe i to co od koleżanek . Półki mają po 80 głębokości a napchane na trzy rzedy . Jakoś z kuzynką tak dokupujemy i tyle się zrobiło:szok::szok:
Butki Szymka :-D
Dziś tez byłam w HM ale to jutro wam pokaże
I rzeczy które dostałam od koleżanki kilka dni temu ;-)

Rzeczywiscie, dobra uwaga z tymi paklankami na wyjscie do znajomych :tak:

Sliczne ubranka :-D Cale przedszkole moglabys przyodziac
:-D:-D:-D
 
:-)
Moja dzisiejsza przesylka w całej okazalości:-D

piękne nie mogę się napatzeć
ja jestem u rodziców i zaraz się biore za z\segregacje ciuchow po Hania i troche sobie nimi mieszkanko zawale
nie wiem jeszcze gdzie je upcham bo ledwo mieszcze sie z ciuchami Hani ale cos wymysle i wreszcie bede mogla tak jak Wy prac i prasowac :)))):-)
 
Poduszeczka? No to ja juz sama nie wiem, niektorzy pisza, ze sie przydaje, a inni, ze sie nie powinno uzywac... :baffled:

Każdy lekarz Ci powie że dziecie ma spać bez poduszki:tak: Mój dostał dopiero miesiąc temu taką płaską , a i tak śpi zwykle obok:-D

Te ubranka to tylko 56 i 62 no nazbierało się tego ale to po trójce dzieci i od dwóch kolezanek jeszcze:-D 3/4 z tego to w sumie lumpki
 
Poduszkę dopiero po 1 roku życia można zacząć stosować.

aniam141 super ciuszki. Nieźle tego masz dużo :) Ale to dobrze, lepiej mieć więcej, niż się martwić w co dziecko ubrać.
 
Ja tam poduszeczkę taką płaską dawałam od samego początku i nic złego się nie działo...

Każa nie dawac ze wzgledu na placy a dwa że jakby się dziecko przekreciło a nie umiało przekręcić spowrotem to by się mogło nią udusić :-( A na twardym materacy raczej nie jest to możliwe . Kiedyś nawet panowała opinia że dziecko może mieć poduszkę jak samo się bardzo dobrze przekręca i potrafi potem odkręcić
 
oglądałam dzisiaj w sklepie pieluchy new baby pampersa - może ktoś mi powie czy rozmiar 1 jedna paczka czyli 42 pieluchy starczy, czy kupić więcej - rozmiar 2 czyli 3-6kg mogę śmiało kupić więcej - powinny starczyć na dłużej.
 
reklama
oglądałam dzisiaj w sklepie pieluchy new baby pampersa - może ktoś mi powie czy rozmiar 1 jedna paczka czyli 42 pieluchy starczy, czy kupić więcej - rozmiar 2 czyli 3-6kg mogę śmiało kupić więcej - powinny starczyć na dłużej.

Ja miałam paczkę 1 nek a potem od razu te 2 ale ni kupuj więcej bo dzieci potrafia mieć uczulenie na pampki tam jest aloes , kup paczke huggisnów i pampka i zobacz co lepsze a potem dokup :tak:
 
Do góry