reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Moja dzisiejsza przesylka w całej okazalości:-D
 

Załączniki

  • DSC04571.JPG
    DSC04571.JPG
    85,5 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC04572.jpg
    DSC04572.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC04573.jpg
    DSC04573.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC04574.jpg
    DSC04574.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC04575.JPG
    DSC04575.JPG
    66,8 KB · Wyświetleń: 40
W poniedziałek po poludniu robiłam przelew, a dzisiaj przyszła paczka.

No to blyskawicznie :-D W takim razie u mnie kurier powinien byc w polowie przyszlego tygodnia :-D Juz sie nie moge doczekac
:-D:-):-D

A powiedz mi jeszcze, napisalas babce zbiorczego maila z kolorami czy te kolory podawalas w opcjach formy wysylki dla kazdej aukcji???
 
To ja Wam się pochwalę co mam dla mojej małej z ubranek.
Uwaga:
Ogrodniczki - 3 pary.
Spodnie - 13 szt.
Spódniczka - 1 szt. Muszę dokupić!!!!
Sukienki - 9 szt.
Śpiworek - 2 szt.
Bluzeczki - 21 szt.
Body - 24 szt.
Pajacyki - 26 szt.
Rampesy - 1 szt.
Bluzy - 18 szt.
Kurtka - 1 szt.

Nie wspominając o skarpetkach, rajstopkach, śliniaczkach, bucikach, czapeczkach.

Wiem już że pewnie połowy nawet nie założę i czeka mnie mnóstwo prania i prasowania. Chociaż przedział wiekowy tych ubranek to od 0 tak do 9 miesięcy.
Ciężko mi było to ładnie sfotografować.
 

Załączniki

  • 100_4572.jpg
    100_4572.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
To ja Wam się pochwalę co mam dla mojej małej z ubranek.
Uwaga:
Ogrodniczki - 3 pary.
Spodnie - 13 szt.
Spódniczka - 1 szt. Muszę dokupić!!!!
Sukienki - 9 szt.
Śpiworek - 2 szt.
Bluzeczki - 21 szt.
Body - 24 szt.
Pajacyki - 26 szt.
Rampesy - 1 szt.
Bluzy - 18 szt.
Kurtka - 1 szt.

Nie wspominając o skarpetkach, rajstopkach, śliniaczkach, bucikach, czapeczkach.

Wiem już że pewnie połowy nawet nie założę i czeka mnie mnóstwo prania i prasowania. Chociaż przedział wiekowy tych ubranek to od 0 tak do 9 miesięcy.
Ciężko mi było to ładnie sfotografować.


Dobrze, ze na koncu napisalas, ze to na 0-9, bo poczatkowo pomyslalam, ze lekko przegielas
:szok::-D:-D:-D
 
reklama
To nie ja, tylko moja mama kupuje jak szalona. Zabroniłam jej już kupować czegokolwiek!!! Tak naprawdę to ja kupiłam 2 sukienki, z 5 bodziaków i 5 śpiochów. Dostałam też trochę ubranek po mojej 1,5 rocznej chrześnicy. Moja szwagierka ma jeszcze tego całe mnóstwo. Ale na razie ich nie chcę. Muszę się obrobić z tą niezłą "kupką".
 
Do góry