reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Za malo :no: Tetrowych to przynajmniej 15-20, a flanelowych 5-10. Uzywa sie ich do wszystkiego[/COLOR] :tak:

Wg mnie tetrowych nie trzeba aż tyle... ale 10 się przyda a flanelowe to faktycznie 5. Ja tetrowych używałam tylko do zabezpieczenie siebie czy poduszeczki przed ulaniem... Nawet nie "pieluszkowałam" bo pampersy sprawiały że dziecko i tak mialo nogi szeroko także bioderka miały co miały mieć a dziecku nic nie przeszkadzało w leżeniu. Jak raz założyłam pieluszkę tetrową na pampersa to dziecko miało dupcię wyżej niż buzię i ulewało. A głowę jak dałam wyzej to znowu bylo dziecku niewygodnie.
 
Wg mnie tetrowych nie trzeba aż tyle... ale 10 się przyda a flanelowe to faktycznie 5. Ja tetrowych używałam tylko do zabezpieczenie siebie czy poduszeczki przed ulaniem... Nawet nie "pieluszkowałam" bo pampersy sprawiały że dziecko i tak mialo nogi szeroko także bioderka miały co miały mieć a dziecku nic nie przeszkadzało w leżeniu. Jak raz założyłam pieluszkę tetrową na pampersa to dziecko miało dupcię wyżej niż buzię i ulewało. A głowę jak dałam wyzej to znowu bylo dziecku niewygodnie.


Ja wole miec troche wiecej, bo boje sie, ze moj maz nie bedzie chcial stac non stop przy desce do prasowania
;-);-);-)
 
olapolap Dzięki za prześledzenie mojej listy i komentarze do niej.
Tak, tak to chodziło mi o ochraniacz na łóżeczko.
Podkładów ceratkowych nie mam zamiaru używać. Pieluszki przecież są tak chłonne, to dopiero może się przydać jak już dziecko będzie spać bez pieluszki.
Kupiłam i obcązki i nożyczki. Swoje obcinam obcażkami, jakoś nożyczkami się nie nauczyłam. Mam kolezankę, która obcina swoje żyletką :szok: To jest hard core. Więc dziecku spróbuje i tym i tym. Zobaczymy czym mi będzie lepiej to robić.
A na materacyk to tak jak polecasz zdecyduję się na kokos-pianka-gryka.
To pieluszek też dokupię. Szczególnie podobają mi się te flanelowe. Są tak słodkie te wzorki :)
 
Podkładów ceratkowych nie mam zamiaru używać. Pieluszki przecież są tak chłonne, to dopiero może się przydać jak już dziecko będzie spać bez pieluszki.

Nie bylabym az taka optymistka ;-) Dziecku moze wyciec z pieluszki albo po prostu sie ulac
;-)

Kupiłam i obcązki i nożyczki. Swoje obcinam obcażkami, jakoś nożyczkami się nie nauczyłam. Mam kolezankę, która obcina swoje żyletką :szok: To jest hard core. Więc dziecku spróbuje i tym i tym. Zobaczymy czym mi będzie lepiej to robić.

ŻYLETKĄ?? Nawet nie umiem sobie tego wyobrazic
:szok::szok::szok:

To pieluszek też dokupię. Szczególnie podobają mi się te flanelowe. Są tak słodkie te wzorki :)

Mnie tez sie podobaja te wzorki
:-D
 

Super, dziekuje!! :-D Co do oliwki to dobrze, ze to napisalas, bo ja mam na mojej liscie zakupowej (jutro chce wszystko zamowic na allegro) wlasnie oliwke bambino 300ml
:baffled:

Mam jeszcze do wyboru oliwke Nivea baby... ale skoro napisalas, ze bambino=nivea, to nie wiem co robic...

To może z hippa. Mam próbki kremu pielęgnacyjnego i ochronnego i własnie oliwkę. Wydaje mi się dobra. Ładnie pachnie. Ona jest przezroczysta.
NA opakowaniu jest napisane, że to oliwka pielęgnacyjna od 1 dnia życia. Zawiera tylko naturalne składniki.

Co do tych pieluch flanelowych, to kawałek szmatki a tak cieszy :)
 
Ostatnia edycja:
Przyjechało moje łóżeczko i materacyk (kupiłam na necie) no i mam pytanko - zamówiłam materac kokos-pianka-gryka ale ta część z gryką wydaje mi się strasznie niewygodna.

Tak ma być? Wyraźnie dają się wyczuć kuleczki nasionek. Dziecku naprawdę będzie na tym wygodnie?????????
 
reklama
Teraz to już zgłupiałam odnośnie materacy dla dzieci. Tu jest artykuł o materacach
Materace Dla Dzieci
Odradzają tam te wszystkie maty kokosowe w środku materaca.
Już lepiej radzą kupić zwykły piankowy.
I bądź tu mądry?!!!
 
Do góry