reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Też zdecydowanie wolałabym koszulę na guziczki.. jeszcze nie kupiłam, myślicie, że 2 spokojnie wystarczą? Mnie przerażaja te majty i wielgachne podpaski :-):-) muszą być takie siatkowe czy zwykłe większe bawełniane? Raczej będę rodziła sn ale w razie cc to chyba lepsze wyższe prawda? Może lepiej mieć i takie i takie? Nie śmiejcie się z moich dylematów.:-D:-)
 
reklama
ech.... staram sie tez myslec rozsadnie w kwestii zakupów. mam 2 komplety poscieli, ale kupilam takie w normalnych cenach, wiec bez specjalnych "wytrysków"... jedne w bebenki drugi takie w kolorowe paski...

ale jak patrze na na te kolorowe misiowe falbanki bibelotki, to az mi przykro i mam do siebie pretensje ze tak "wyrachowana" ekonomicznie matka jestem...

ech...

no to sie pozaliłam..
 
Też zdecydowanie wolałabym koszulę na guziczki.. jeszcze nie kupiłam, myślicie, że 2 spokojnie wystarczą? Mnie przerażaja te majty i wielgachne podpaski :-):-) muszą być takie siatkowe czy zwykłe większe bawełniane? Raczej będę rodziła sn ale w razie cc to chyba lepsze wyższe prawda? Może lepiej mieć i takie i takie? Nie śmiejcie się z moich dylematów.:-D:-)


Koszule myśle ,że 2 wystarczą. Ja mialam po pierwszym porodzie 2 i bylo ok.
Majtki - w szpitalu generalnie wogóle nie pozwalaja miec majtek. Zakladasz je praktycznie jak idziesz do toalety czy się przmieszczasz. Z powodów higienicznych siatkowe są ok bo przepuszczaja powietrze i rana się szybciej goi. Bawełniane kategorycznie odpadają do szpitala.
 
Też zdecydowanie wolałabym koszulę na guziczki.. jeszcze nie kupiłam, myślicie, że 2 spokojnie wystarczą? Mnie przerażaja te majty i wielgachne podpaski :-):-) Nie śmiejcie się z moich dylematów.:-D:-)
To nic smiesznego, przynajmniej nie dla mnie - ja mam dokladnie takie same problemy:zawstydzona/y: ale jak nie zapytamy, to wiedziec nie bedziemy, bo niby skad jak to jest nasze 1sze dziecko:blink:

Majtki - w szpitalu generalnie wogóle nie pozwalaja miec majtek. Zakladasz je praktycznie jak idziesz do toalety czy się przmieszczasz. Z powodów higienicznych siatkowe są ok bo przepuszczaja powietrze i rana się szybciej goi. Bawełniane kategorycznie odpadają do szpitala.
Jak to nie mozesz miec majtek?!:szok::szok::szok: to jak sie te wklady trzymaja? moze glupio pytam, ale nie wyobrazam sobie tego:no:
 
To nic smiesznego, przynajmniej nie dla mnie - ja mam dokladnie takie same problemy:zawstydzona/y: ale jak nie zapytamy, to wiedziec nie bedziemy, bo niby skad jak to jest nasze 1sze dziecko:blink:


Jak to nie mozesz miec majtek?!:szok::szok::szok: to jak sie te wklady trzymaja? moze glupio pytam, ale nie wyobrazam sobie tego:no:

Jak leżysz to trzymasz je udami. U mnie w szpitalu majtek miec nie wolno. Ja zkładalam jak szłam do WC, chociaż na to też krzywo patrzyli, ale nie wyobrażalam sobie marszu z zacisnietymi udami.
 
Jak leżysz to trzymasz je udami. U mnie w szpitalu majtek miec nie wolno. Ja zkładalam jak szłam do WC, chociaż na to też krzywo patrzyli, ale nie wyobrażalam sobie marszu z zacisnietymi udami.
:szok::szok::szok: no to przestraszylas mnie nie na zarty... to jest straszne! musze sie dowiedziec jak to jest u mnie, bo nawet lezenia bez sobie nie wyobrazam:no: Moze i lepszy dostep powietrza czy cos, ale i tak to do mnie nie przemawia:no::no::no:
 
reklama
:szok::szok::szok: no to przestraszylas mnie nie na zarty... to jest straszne! musze sie dowiedziec jak to jest u mnie, bo nawet lezenia bez sobie nie wyobrazam:no: Moze i lepszy dostep powietrza czy cos, ale i tak to do mnie nie przemawia:no::no::no:

Aga, ja rodziłam prawie 5 lat temu, moze sie teraz zmieniło. Zresztą mysle,że to od szpitala zalezy:tak:. Ja tam teraz kupie siatkowe i będę je i tak zakładac:tak:
 
Do góry