reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ja mam dwie koszule do karmienia, z takimi kieszeniami,do karmienia.Zobaczymy jak sie sprawdza w praktyce:-)
Ja jak urodzilam starszego synka to uzywalam tych wiekszych podkladow poporodowych przez okolo dwa tygodnie od urodzenia.

Co do pieluszek new born u nas wystarczyla jedna paczka (maly wazyl 4 kilo) a potem kupowalam o rozmiar wieksze.Takze jedna paczka new born na poczatek powinna wystarczyc:tak:
 
reklama
Justa - mysle, ze mniej wiecej o takie cos chodzi...

Ja sobie kupilam 2 takie koszule - jedna czarna druga szara. To sa normalne nocne koszule, ale guziczki rozpinaja sie bardzo gleboko, wiec cycorka powinnam bez problemu wystawic.
BLACK NIGHTSHIRT - Nightshirtsat Peacocks

Co do rozmiaru, to wzielam wieksze niz normalnie kupuje, mimo ze mam nadzieje ze po porodzie zgubie brzuchol i woda ze mnie zejdzie. Nie wiem jak bedzie z pokaremem, ale wszysycy uczulalil, ze piersi moga sie jeszcze powiekszyc, a jakby trzeba bylo nosic jeszcze pod spod stanik, i wkladki, to chyba fakycznie lepiej miec wieksze i luzniejsze...
 
wróciliśmy z zakupów :)
Wspominałam, że wybieramy się na jazdę próbną wózkiem - no i WRÓCILIŚMY Z WÓZKIEM - nabylismy drogą kupna X-LANDER 2010 kolor ROCKY :) jest śliczny.

W zestawie mamy spacerówkę, gondolę, śpiworek na zimę, torbę, fotelik maxi-cosi,

i takim sposobem, pierwszy duży i chyba najbardziej kosztowny zakup mamy za sobą
 
A ja nie wiem co mam zrobic.
Forget chyba wspominala jakis czas temu, ze udalo jej sie znalezc sklep, gdzie nowe modele xlander z 2010 sa w cenie starych, wiec ja wiedziona pokusa zadzwonilam do kilku sklepow jakich namiary znalazlam na necie - i co? i za sama spacerowke plus gondole mniej niz 1600 zl nie da rady :-(
To dziwne, bo na allegro zestawy 2009 z torbami, spiworkami, moskitierami i innymi *******ami juz od 999zl sie wyrobic mozna... :confused::confused::confused::confused:


EDIT: Czy slowo P I E R D O L A M I jest wulgarne, ze mi je wygwiazdkowlo? Nie widezialam ...
 
Ostatnia edycja:
wróciliśmy z zakupów :)
Wspominałam, że wybieramy się na jazdę próbną wózkiem - no i WRÓCILIŚMY Z WÓZKIEM - nabylismy drogą kupna X-LANDER 2010 kolor ROCKY :) jest śliczny.

W zestawie mamy spacerówkę, gondolę, śpiworek na zimę, torbę, fotelik maxi-cosi,

i takim sposobem, pierwszy duży i chyba najbardziej kosztowny zakup mamy za sobą

gratulacje:-)
 
reklama
Do góry