reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Polecam ten sklep:tak:. Koło mnie jest dzidziusiowa hurtownia i mają ciuszki tych firm. Ola całą wyprawkę miała stamtąd, Zosia częściowo już też. Fajnie się noszą i piorą te ciuszki, są mięciutkie, delikatne, fajnie wykonane.
Jakby co to hurtownia jest na Zaciszu, nazywa się Tomi, bodziaki mają po 8-15zł, więc sporo taniej. W necie też są
http://tomi.pl
 
Polecam ten sklep:tak:. Koło mnie jest dzidziusiowa hurtownia i mają ciuszki tych firm. Ola całą wyprawkę miała stamtąd, Zosia częściowo już też. Fajnie się noszą i piorą te ciuszki, są mięciutkie, delikatne, fajnie wykonane.
Jakby co to hurtownia jest na Zaciszu, nazywa się Tomi, bodziaki mają po 8-15zł, więc sporo taniej. W necie też są http://tomi.pl

cos mi nie dziala ten link....:baffled:
 
Ja zaraz jade do centrum i wejde do C&A i przypuszczam ze nie wyjde z pustymi rekoma:-D:-D:-D

u mnie nie ma C&A a szkoda bo faktycznie mają rewelacyjne gatunkowo rzeczy i niedrogie - najbliższe mam chyba w Warszawie (wiem gdzie jest), pewnie jest też coś w Gdańsku (ale w tych centrach do których się wybieram brak)
 
moim niedawnym postanowieniem bylo zrobienie zakupów w sklepach w moim miescie - zeby sie pocieszyc lazeniem, pospedzac czas z K. i w ogole pobyc babą i matka i chodzic po sklepach jak to nasza natura nakazuje....
no ale jakos mi to nie wychodzi.. jak mam isc do sklepu i proscic te baby zeby mi pokazaly 10 pare spieochow- bo ta ma kotka nie w tym miejscu, a ta to wiesniacka a ta to fajna, ale nie zaplace na polspiochy 35 zł- no to czekaja mnie zakupy przez net. no i siedze jak ta miagwa juz 2 dzien i kompletnie nie umiem zakupow robic, jestem tak roztrzepana, ze tylko czekam, az K. przyjdzie i mi pomoze z zakupami na allegro:baffled::baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
szukam w tych sklepach zeby u jednego sprzedawcy wiekszosc bo tak najekonomiczniej i nie bede sie zastanawiala kto co mial mi przyslac i na ktore konto ile wplacic pieniazkow.
poki co znalazlam jedynie taki kocyk SŁODZIUTKI KOCYK niemowl. BOBAS 76x102 PROMOCJA ! (876058493) - Aukcje internetowe Allegro oczywiscie rozowy;-) ale pewnei zanim sie zdecyduje wcisnac kup teraz to napisze 10 maili, zeby jeszcze raz mi wystawili ten kocyk:-D:-D:-D:-D

no i taka nie babowa jestem:tak::tak::tak::tak:

hehe jak tak dalej pojdzie to Niunia bedzie w koszulach taty chodzic:-D:-D:-D:-D

Wybrałam ten sam kocyk :-) tyle że zielony. Mamy ten sam gust:-) Ma mi go sprezentować siostra. Nie musisz pisać do gościa, bo oni cały czas je mają i wystawiają. Ja go już wyszukałam z 2 mc temu i regularnie sprawdzam czy są na stanie.
 
reklama
Generalnie na allegro wszyscy mają ten sam towar, tylko niewielkie różnice w cenach. Patrzę przede wszystkim na komentarze sprzedających. Przeważnie wszyscy mają komentarze w tysiącach i bardzo mało negatywów. To na takich się decyduję. Kupowałam u takich sprzedawców:
dzajko i mloda_mama1
I wszystko było OK. Dobrze zapakowanie.
Dla mnie allegro też wygodniejsze niż latanie po kilkunastu sklepach za wyprawką.
 
Do góry