reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
jutro jedziemy z małżonkiem na jazdę próbną wózkiem i sprawdzimy jak mieści się w bagażniku i czy fotelik się dobrze wpina w pasy - z fotelikiem będziemy mieli problem - będzie mocowany na środku - bo tylko tam nie mamy poduszek powietrznych.
a nie mozecie wylaczyc poduszek bocznych?

co do wozkow to mnie tez bardzo spodobal sie Xlander, a dodatkowym atutek jest to, ze mozena do niego fotelik Maxi Cosi wpiac, a taki wlasnie zamierzamy nabyc. Niestety glownym minusem jest jego waga:-( 13,5-15 kg to strasznie duzo jak na moj gust:szok:
Dziewczyny, ktore juz go maja badz mialy, jak wyglada jego uzytkowanie? miesci sie np zlozony do sredniej wielkosci bagaznika? bo kolka ma przeciez pokazne...
a moze mialyscie jakis fajny, lzejszy wozeczek spacerowy? ale nie parasolki, tylko takie dla malych jeszcze dzieciaczkow.
 
Ostatnia edycja:
nie wiem - muszę zapytać męża on pewnie będzie wiedział

A od kiedy to nie wolno wozić fotelika przy poduszkach z boku ? To nie sa zresztą poduszki tylko kurtyny boczne . Ja też mam takie i wolno tak wozić .
Nie wolno wozić z przodu mając właczona poduszke bo mi mąz specjalnie sam wyłączył jak jeździłam z małym:tak:
 
ja nie mówę o kurtynach powietrznych tylko o bocznych i przednich poduszkach powietrznych dla pasażerów siedzących na tylnym siedzeniu )które w naszym samochodzie występują.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
Wróciłam dziś ze szpitala. :-) Wszystko jest dobrze. Obrzęki z nóg mi zeszły. Niby wykryli bakterię w ukł. moczowym, ale jednak to fałszywy alarm. Mam zrobić za tydzień powtórne badania. Ale się nasłuchałam bicia serca mojej kruszynki przez ten czas :-D Nieraz 2 razy dziennie KTG + takim podręcznym parę razy dziennie. Raz dzidzi miała czkawkę podczas badania :-D
Teraz mogę się brać za zakupki.
Zastanawiam się nad termometrem jaki wybrać.
 
Wiecie co. Mojej mamie zabroniłam już kupować ubranek, bo mam już cały wielki wór. To oczywiście nie mogła się powstrzymać i powiedziała, że kupiła jakaś uroczą spódniczkę, ale na 2-latkę. Można kobiecie mówić. :-) Ale to w końcu pierwsza wnuczka, więc nie ma się co dziwić.
 
ja nie mówę o kurtynach powietrznych tylko o bocznych i przednich poduszkach powietrznych dla pasażerów siedzących na tylnym siedzeniu )które w naszym samochodzie występują.

Roemer
na dole strony - ta poduszka nie ma znaczenia przy małym foteliku:tak:
W większym powinno się wyłaczyć bo dziecko może się wychylac itp
co nie zmienia faktu że na środku jest najbezpieczniej zawsze .:tak:
 
Dziewczynki gratuluje udanych zakupów:tak:, ja Wam zazdrosciłam:-p i też przed chwila poszalałam troszkę na allegro:-D



a ja mam problem, bo chce arctic, ale u mnie w sklepie akurat go nie ma:wściekła/y:. Gościu ma wszystkie kolory oprócz tego właśnie i co dziwne, jak mój mąż dzwonił sie pytac czy bedą mieli kolor arctic to mu powiedzieli,że dopiero w marcu i że będzie to seria limitowana:szok:. Jestem trochę w szoku bo w sklepach internetowych mozna go już kupic i to za tę samą cene co ocean i inne. Tylko,że ja chciałam napierw na żywca go oblukac:sorry2:.

No ja też na żywo nie widziałąm wózka który wybrałam :sorry2:
Stanęło na xa 2010 dokładnie taki:
guyv.jpg

Tyle, że kupimy go (przez internet- bo taniej!) jednak w lutym dopiero bo w tym miesiącu i tak dużo poszło na wyprawkę ;-) A gondolkę używaną na allegro z poprzednich kolekcji :tak:
 
reklama
Roemer
na dole strony - ta poduszka nie ma znaczenia przy małym foteliku:tak:
W większym powinno się wyłaczyć bo dziecko może się wychylac itp
co nie zmienia faktu że na środku jest najbezpieczniej zawsze .:tak:

Aniam jesteś pewna, że środek tylnego siedzenia jest najbezpieczniejszy? Z tego co ja czytałam to właśnie tam jest najmniej bezpiecznie, bo jak fotelik się wypnie to dzieciak leci prosto przez przednią szybę.
Ja nie mogę wyłączyć poduszki z przodu w moim samochodzie :-(, więc mała musi z tyłu jeździć, ale planowałam ją posadzić za fotelem pasażera a nie po środku.
 
Do góry