reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Dzieki kochane za informacje. Juz wybijam matce pomysl z glowy.
Jednak zdecyduje sie na to Graco ;)
Kwiatuszku, tak jak Ania wspomniala, w tym upale gondola nie jest potrzebna. Dla noworodka to wystarczy chyba to nosidelko, ktore przy okazji bedzie sluzyc za fotelik do auta.


w nosidełku dziecku będzie goroąco bo ono obudowane , ale dobrze na płasko rozkładana spacerówka i na dobrych kołach:tak:
 
reklama
No Kuba tez nie gryzł łóżeczka. jak ząbkował to gryzł gryzaczki :-)Ale też nie uziemiałam go w łóżeczku- tylko w nim spał.

Ja nie miałam laktatora (taki sport ekstremalny :-D) kupiłam dopiero przed powrotem do pracy. Nie ściągałam już wtedy dużo (też bardziej, żeby sobie czasem ulżyć) i ręczny Avent wystarczył. Teraz tylko jakieś dwie małe części muszę w nim wymienić i będzie działał :-D no i pudełka dokupić (też Avent), bo się w nich fajnie mrozi, a poza tym nieźle przechowuje się w nich zupki (jak się gotuje samemu, Kuba pluł słoiczkowym papu więc nie było wyjścia).
 
pudełka dokupić (też Avent), bo się w nich fajnie mrozi, a poza tym nieźle przechowuje się w nich zupki (jak się gotuje samemu, Kuba pluł słoiczkowym papu więc nie było wyjścia).

Ja też tych pojemniczków mam całą masę. Zastanawiała mnie tylko informacja sprzedawcy i producenta, że można w nich mrozić tylko 4 razy, ja mroziłam na pewno dużo więcej i jakoś żadna tragedia się nie stała.
 
a ja wczoraj byłam w końcu oglądać wózki na żywo i niestety mimo, że bardzo mi się podoba x-lander xa nie mogę go kupić bo jest trochę za duży dla mnie, jak go oglądałam w necie to wydawał się niewielki:tak: a jak się do niego przymierzyłam to jakoś nie bardzo mi leżał:-:)-:)-:)-:)-( więc zaproponowali mi chicco trio 4 me nawet niezły, ale
za to bardziej spodobał mi się zaproponowany delti emu jest malutki:-), zwrotny, waży mniej niż x-lander:-) taki w sam raz dla mnie:tak::-D
a może macie na ich temat jakieś opinie bo wcześniej jakoś na te wózeczki nie zwróciłam uwagi wię teraz chyba wybiorę między nimi:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja chyba skusze się na taki zestaw (jeden z długim jeden z krótkim rękawem) wezmę je do szpitala - w razie zachlapania ich piochtaniną od pępka nie będzie mi ich tak bardzo szkoda.

jaba16 Body Early Days 0-3 BAWEŁNA 100% 11wzorów (873008332) - Aukcje internetowe Allegro

terazmraczej odchodzi się od piochtaniny i używa się spirytusu, ja mialam receptę na spirytus, ale nie kupuje sie go gotowego tylko to był recepturowy, fajne są też waciki firmy Leko nasączone sirytusem,
a te bodziaki widzę że śliczne, duży wybór wzorów i cena przystępna, może też się skuszę :)
 
Do góry