reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Wlasnie jestem na skype z rodzicielka i ona sie upiera zeby wyslac wozek z Polski. Wypatrzyla sobie jakis niedrogi z firmy Tako. Czy slyszalyscie cos o tych wozkach?Teraz mi o nim opowiada i sie zachwyca ;) Wspominala tez o innym, zapytam jesli mi da dojsc do slowa hahaha
kilka stron temu byla ta firma wspominana. Osobiscie jeszcze nic o zadnym wozku nie wiem:zawstydzona/y:
a jesli chodzi o wysylke z Pl do Ciebie, to nie wyniesie to wiecej niz sam wozek? nie wie, tak sie tylko zastanawiam, bo kuzynka miala mi kupic wozek w USA bo tam sa tansze, ale jak zobaczylysmy ile nas wyniesie transport, to jednak spasuje i kupie sobie u siebie:blink:
 
reklama
Ten inny wozek, o ktorym mama mowi jest firmy Aston (niestety nie martin... ) Nie moge niestety nic znalezc na ich temat w necie. Przesylka nie kosztuje chyba zbyt wiele. Czekam az mi zdjecia przesla i wtedy zdecydujemy...

Ceny tutaj sa kosmiczne. Niezle wozki nie kosztuja mniej niz odpowiednik 500 dolarow. W Stanach jest o polowe taniej, ale ...
 
To ja też się trochę pochwalę co dziś zakupiłam:-)

Zdecydowaliśmy sie w końcu na pościel:
~ MAMO-TATO 4-el POŚCIEL 100x135 Z BALDACHIMEM (884636831) - Aukcje internetowe Allegro
kolor: paseczki cukierkowe, nie chciałam baldachimu ale jednak zdecydowaliśmy, że kupujemy i teraz jestm zadowolona do tego zamówiłam jeszcze rożek i przybornik tez w tym kolorze oraz jedną dodatkową pościel-niebieskie misie na drabinkach.
Poza tym bylismy dziś w sklepie po pierwsze pierdołki(nożyczki do pazurków, podkłady, pieluchy tetrowe i flanelowe, termometr takie pierdołki i jutro mam zamiar resztę drobiazgów- chociaż po cenie to nie drobiazgi :-D:-D:-D dokupić. Najlepsze, że swojemu jak tylko mówiłam że trzeba jeszcze coś kupić to cały czas słyszałam że mamy jeszcze czas a od kilku dni słyszę no masz już wszystko jak nie to trzeba kupić żeby już wszytsko było:-D:-D

A co do karuzeli to nie będe orginalan i też będa misie z fisher price. A wanienka- zwykła duża(bo nie mamy wanny i żeby na dłużej wystarczyła) na stojaku.
 
Ten wozek Aston jest firmy Adbor. Nie moge niestety znalezc nic na jego temat...

To nie lepiej Wam będzie zamówić wózek z USA do Was. Już wcześniej był temat o TAKO. To są takie duże kolumbryny, niektóre modele mają nawet 25 kg. A Walmart nie wysyła towaru do Was? Co to jest 500$, to niecałe 1500zł. To przecież u nas trzeba wydać tyle na jakiś fajniejszy wózek. Lepiej dowiedzcie się ile wyniesie Was przesyłka 25 kg. I wtedy się zdecydujcie.

 
Kingunia. posciel jaka wybrałas jest śliczna:-) taki kolor uroczy i wogole tylko małego bablownika tam wpakowac:tak::tak::tak:

a my mielismy dzisiaj na zakupy jechac Margolciowe i sie pokomplikowalo.... ech... a tak sie cieszylam:-(
 
Ktoś juz zamawiał na allegro jakieś ręczniczki może fajne? boję się trochę że gatunkowo będą kiepskie - a ja z tych co najpierw lubią pomacać :sorry2:
Kamisia nie wiem czy nie lepiej iść do sklepu i tam kupić - ja kupiłam już 2 zestawy kąpielowe w sklepie firmowym Drewexu przy okazji innych zakupów. Każdy z nich kosztował 30 pln - na allegro identyczne były po 29 + kilkanaście złotych przesyłka, wiec zamawianie nie miało sensu.
 
A ja lubię "worki" :) nie przepadam teraz za pokazywaniem brzucha w obcisłych bluzkach. A tuniki kupuję po prostu w dużych rozmiarach żeby wygodne mi były i za bardzo brzucha nie dotykały ;)
A odchodząc od ciuchów na moment, chciałam spytać o butelki. Na Alle sa fajne zestawy butelek ze smoczkami, butelek z laktatorem i sterylizatorem. Kupiła już któraś z Was taki zestaw? Bo ja się zastanawiam czy zestaw czy kompletować sobie wszystko osobno. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego
ZESTAW STARTOWY Butelki AVENT PHILIPS Butelka (870984322) - Aukcje internetowe Allegro
PHILIPS AVENT STERYLIZATOR LAKTATOR BUTELKI ZESTAW (880579759) - Aukcje internetowe Allegro

a ja kupiłam podobny zestaw tylko TT, jakoś bardziej lubię produkty tej firmy:
Tommee Tippee ZESTAW STARTOWY 0%BPA megapromocja! (885319737) - Aukcje internetowe Allegro

:-)a butle zawsze się przyda bo ja nie zamierzam być długo na cycu, więc tak czy tak się przydadzą nawet na cherbatki itp.:tak::tak::tak:
 
reklama
Zielona całkiem ładny ten Graco, tylko jaką on ma gondolę?
bo mi się wyświetliła spacerówka i fotelik, jak funkcję gondoli pełni tylko śpiworkowata wkładka do rozłożonej spacerówki to nie polecam, lepsze są te sztywne gondole osobno dopinane, a moja znajoma miały taki graco z tym spiworkiem
 
Do góry