reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

o to co wuczytalam na innym forum o wozku Tako :

o ile gondola jest fajna, o tyle spacerowka w tym wozku jest do bani.Pod oparciem jest jakas rurka , o ktora dziecko sie uderza w glowke , trzeba poduszke podkladac.No i spacerowka ma dzine oparcie, bo duzo dzieci w nie chce w niej siedziec.

Moja kolezanka ma wozke Tako i jest z niego bardzo niezadowlona,takze ten wozke znajduje sie na mojej czarnej liscie wozkow;-)
 
reklama
Zielona całkiem ładny ten Graco, tylko jaką on ma gondolę?
bo mi się wyświetliła spacerówka i fotelik, jak funkcję gondoli pełni tylko śpiworkowata wkładka do rozłożonej spacerówki to nie polecam, lepsze są te sztywne gondole osobno dopinane, a moja znajoma miały taki graco z tym spiworkiem

W tym upale co ona tam ma to jej wcale gondola nie jest potrzebna;-) ew jakas wkładka do spacerówki
 
Katik to co mi się wydaje b.fajne w tej karuzeli to to, że ten kolorowy wzór jest rzucany na parasolke a nie gdzieś na sufit - mały brzdąc bardzo słabo widzi, więc dla niego rzucanie światła na sufit to tak jak rzucanie w kosmos, a tu jest szansa że będzie widziała te wzorki.
Wlasnie to mi sie bardzo w niej podoba, a dodatkowo to bicie serduszka... Cudna jest poprostu ;-);-):zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Moglabys podac linka do strony ikei z ta nakladka? Szukam i szukam i nie moge znalezc, wiec nawet ciezko mi sobie te nakladke wyobrazic :-(

IKEA | Łóżka | Łóżeczka | NOGA | Gryzaczek do łóżeczka dziecięcego
widze, ze w Polsce oczywiscie wolaja za to znacznie wiecej, u nas takie cos to wydatek tylko 2,99 Ł
 
aniam - dzieki za podanie linkow do tej wanienki, bardzo mi sie podoba i wlasnie cos takiego szukam!! a i ze sprawdzona to jeszcze bardziej mnie cieszy:-)
kinguunia - bardzo ladna ta poscielka, nawet wsrod tych wzorow znalazlam taka co i by mi pasowala, musze tylko popatrzyc jakie sa u nas rozmiary poscieli, bo wiem ze sie roznia nieraz od tych co w polsce sa

no ja cos podobnego chcialam, ale mysle ze ta wanienka jest za mala...
 
Czy zakup laktatora jest konieczny?? Do tej pory myślałam, że nie.. wczoraj koleżanka mi powiedziała, że musowo go wcześniej zakupić. Co o tym myślicie? No i jeśli tak to jaki wybrać?
 
Wlasnie to mi sie bardzo w niej podoba, a dodatkowo to bicie serduszka... Cudna jest poprostu ;-);-):zawstydzona/y::zawstydzona/y:



IKEA | Łóżka | Łóżeczka | NOGA | Gryzaczek do łóżeczka dziecięcego
widze, ze w Polsce oczywiscie wolaja za to znacznie wiecej, u nas takie cos to wydatek tylko 2,99 Ł

Szczerze nie wiem do czego ten gryzak :-D moje dziecko nigdy nie gryzło łóżeczka :no:

Czy zakup laktatora jest konieczny?? Do tej pory myślałam, że nie.. wczoraj koleżanka mi powiedziała, że musowo go wcześniej zakupić. Co o tym myślicie? No i jeśli tak to jaki wybrać?

Mi sie przydał:tak: i uważam ze lepiej mieć
 
ja juz mam laktator, dostalam od mojej bratowej od avent ale reczny, chcialam elektryczny ale skoro mam ten to zobacze jak to bedzie, jesli bedzie potrzebny mi bardzo to kupie ten elektryczny ale pozniej
 
Czy zakup laktatora jest konieczny?? Do tej pory myślałam, że nie.. wczoraj koleżanka mi powiedziała, że musowo go wcześniej zakupić. Co o tym myślicie? No i jeśli tak to jaki wybrać?

Ja kupiłam ręczny TT. Jak urodzilam corcie tez miałam ręczny i mi wystarczył, bo korzystalam sporadycznie. :tak:
 
Czy zakup laktatora jest konieczny?? Do tej pory myślałam, że nie.. wczoraj koleżanka mi powiedziała, że musowo go wcześniej zakupić. Co o tym myślicie? No i jeśli tak to jaki wybrać?

ja polecam:tak:.
Mam taki Laktator elektryczny Mini Electric Medela Okazja (874871126) - Aukcje internetowe Allegro

laktator napewno ułatwia życie, ja np.karmiłam małego co 3 godziny, jak chciałam wyjść na dłużej zabierałam ze soba laktator i ściągałam pokarm.
Dzieki niemu udało nam się też odzwyczaić Staśka od zasypiania przy cycku wieczorem: ściągałam pokarm i mąż karmił małego butelką i odkładał do łóżeczka. Polecam ten sposó, m. in. dzieki temu mały do dzisiaj ładnie sam zasypia


widzę że szał zakupowy trwa ;-)
fajnie, ja - jak już kiedyś pisałam - prawie wszystko mam, więc troche zazdroszczę:zawstydzona/y:. Ale z drugiej strony cieszę się, że nie muszę juz decydowąc który wózek, fotelik itd:-D
 
reklama
Dzieki kochane za informacje. Juz wybijam matce pomysl z glowy.
Jednak zdecyduje sie na to Graco ;)
Kwiatuszku, tak jak Ania wspomniala, w tym upale gondola nie jest potrzebna. Dla noworodka to wystarczy chyba to nosidelko, ktore przy okazji bedzie sluzyc za fotelik do auta.
 
Do góry