reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ZAMÓWIŁAM x-LANDERA 2010 :-):-):-) jak zobaczyłam to powiedziałam do męża, że olewamy Teutonię;-) Może będę żałować tej przekładanej rączki, no ale życie jest sztuką wyborów ...

Poszłam dziś do sklepu, żeby zobaczyć na żywo i obmacać model 2010. Są po prostu cudne i utrzymana jak na razie cena z 2009. Tego koloru, który wybrała Wronka nie widziałam na żywo - widziałam niebieski, zielony, ceglasty i szaro-pomarańczowy.

Moja córa będzie wozić się zatem modelem Ocean, czyli niebieskim edysk.pl - dysk internetowy na Twoje pliki.

Co do różnic 2009 a 2010:
Nie widzę różnicy w gondoli 2010 - wydaje mi się identyczna jak 2009. Różnice widoczne na pierwszy rzut oka:
-fajowe kolory (wiem, wiem niby najmniej istotne, ale cóż ;-))
- bardzo duża przeźroczysta część daszku w spacerówce (bardzo dokładnie widać dziecko, w 2009 tylko niewielkie okienko było)
- śpiworek 2010 wyścielany jest takim fajnym, delikatnym materiałem a nie polarem (nie podobał mi się w wersji 2009)
- ulepszone przyciski do wypinania gondolki/spacerówki - jakoś lepiej chodzą i są ładniejsze

Żadnych "przełomów" technologicznych w stosunku do 2009 nie dostrzegam - jak dla mnie fajniejszy design, a cena jak na razie ta sama.


eeeee no gratulacje:-):-):-)

fajny i oby tylko łądnie sie sprawował:-D

Mój miał 3800 i 58 cm i w ciuszki rozmiaru 56 wchodził tydzień, potem 62- też na krótko, nieco dłużej ponosił 68 i 74 :-) I rzeczywiście co producent to inaczej to wygląda z rozmiarówką- jedni zawyżają, inni zaniżają i bądź tu mądry. Całę szczęście, że ciuszki już mam, bo jakoś nie mam ostatnio weny zakupowej :-(

mnie tez jakos do sklepów nie ciagnie.... bardziej juz moj K. mysli ze trzeba tu podjechac tam cos kupic...

Chodzicie może na Szkołę Rodzenia. Ja mam w środę 2 lekcję. Teraz maja byc ćwiczenia na materac. Oddychanie itp. Pierwsza lekcja była nudna, organizacyjna i oglądaliśmy film o ciąży. Ciekawe czy nauczą mnie czegoś ciekawego.
Dziś udało mi się wylicytowac na allegro taką zabawke pałąk za 13,50 :-) Odbiór osobisty, więc super interes zrobiłam :-)


chodze i wszytkim sie tym chwale:-D:-D:-D:-D i bardzo lubie tam chodzic:-D

a dziewczyny kupilybyscie rozowy wozek dla chlopca tez? gdyby wam sie roz podobal?

o maly włos nie kupilam bebe car w takim rozowo-fioletowym kolorze, ale na samym poczatku cizy mialam przeczucie, ze Margolcia bedzie chlopcem i to mnie najbardzie powstrzymywalo. wiec nie kupilabym rozu dla syna. moze to taka generalizacja i stereotypowosc z mojej strony, ale facet to dacet a dziewczynka to dziewczynka i nie lubie gosci metro a wole takich owlosionych spoconych brutali i pewnie syna tez bym w tym kanonie chowala:-)
no ale ja taka konserwa troche jestem w takich klasycznych sprawach:-)
 
reklama
Kupujecie ubranka dla dzieci w sklepach z odzieza na wage? :sorry2: Planuje sie dzisiaj wybrac do dwoch (po drodze do gin) i moze costam znajde - generalnie przerazaja mnie ceny w markowych sklepach... Dostalam niedawno bialego pajaca (~50zł) z grubego, milego w dotyku materialu (tzn mily w dotyku jest tylko na zewnatrz :baffled:), upralam recznie razem z innymi ciuszkami i te wszystkie tansze trzymaja sie super, a ten jako jedyny zafarbowal od WŁASNYCH naszywek :wściekła/y:
 
Kiedyś się ubierało chłopców na róż a dziewczynki na niebiesko teściowa mi mówiła u nich tak było:tak: Czemu tak nie wiem
ja wiem :-)
moja babcia też tak mówiła
dziewczynki były na niebiesko bo to kolor maryjny, bo Matka Boska jest zawsze na niebiesko ubrana, a chłopczyk na różowo, bo Jezus miał czerwone szaty
 
Wózeczek śliczny :-) wczoraj właśnie przeglądając w necie ciuszki zbulwersowałam się, że wszystko jest albo niebieskie albo różowe, to co już innych kolorów nie ma? Żeby były najpiękniejsze, to zwyczajnie się znudzą, obrzydną i co dalej?
Wbrew wszelkim stereotypom powiem Wam, że pierwszą poważniejszą zabawka jaką dostałam (poza grzechotkami, gryzakami itp) była skórzana piłka do nogi, następnie drewniane klocki, lalka była później.. nie pamiętam, żebym miała różowe ubranka, no i co.. bez różu tez można być uroczym :-)
Przegięcie w każdą stronę jest niefajne.. niby nie mam nic do różowego, ale to co się teraz dzieje na ulicach dla mnie to taka trochę dodomania..
Podsumowując - mnie się ten niebieski wózeczek szalenie podoba :-)
 
ja oczywiscie jestem za niebieskim dla oncinki, ale nie pasuje mi roz dla chlopca. a w ogole ja ma szaro-granatowo-czerwony wozek, wiec wogole sie nie wbilam w kolorystyke:-)
 
ja tez bym jeszcze ubrala corcie w niebieski, ale chlopaka w rozowy juz tak nie do konca...
Tym bardziej chlopak w rozowym wozku :baffled::baffled::baffled:

Kupilam uzywany wozek (pomaranczowy :-D) i mysle, ze gdyby nawet byl rozowy to wozilabym w nim dziecko niezaleznie od plci - przeciez dla dziecka to obojetne, a jak mi sie trafila okazja zeby kupic wozek taniej, to argument koloru wydaje sie byc po prostu smieszny
;-)
 
ZAMÓWIŁAM x-LANDERA 2010 :-):-):-) jak zobaczyłam to powiedziałam do męża, że olewamy Teutonię;-) Może będę żałować tej przekładanej rączki, no ale życie jest sztuką wyborów ...

Poszłam dziś do sklepu, żeby zobaczyć na żywo i obmacać model 2010. Są po prostu cudne i utrzymana jak na razie cena z 2009. Tego koloru, który wybrała Wronka nie widziałam na żywo - widziałam niebieski, zielony, ceglasty i szaro-pomarańczowy.

Moja córa będzie wozić się zatem modelem Ocean, czyli niebieskim edysk.pl - dysk internetowy na Twoje pliki.

Co do różnic 2009 a 2010:
Nie widzę różnicy w gondoli 2010 - wydaje mi się identyczna jak 2009. Różnice widoczne na pierwszy rzut oka:
-fajowe kolory (wiem, wiem niby najmniej istotne, ale cóż ;-))
- bardzo duża przeźroczysta część daszku w spacerówce (bardzo dokładnie widać dziecko, w 2009 tylko niewielkie okienko było)
- śpiworek 2010 wyścielany jest takim fajnym, delikatnym materiałem a nie polarem (nie podobał mi się w wersji 2009)
- ulepszone przyciski do wypinania gondolki/spacerówki - jakoś lepiej chodzą i są ładniejsze

Żadnych "przełomów" technologicznych w stosunku do 2009 nie dostrzegam - jak dla mnie fajniejszy design, a cena jak na razie ta sama.

Śliczny wózek!!! (kocham niebieski!) :-)
Widzę, że jestem na czasie bardziej niż myślałąm- bo my z M cały weekend też "siedzieliśmy w wózkach" i wybrane mamy w sumie 2 typy- albo właśnie boski X-LANDER XA :-D albo tańszy... JUMPER X firmy TAKO Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe... - któraś słyszała coś o takim????:confused:... oglądaliśmy go i nawet nam się podoba (Ł zwłaszcza podoba się cena:sorry2: a ja jestem zakochana w niebieskim X-landerze...:sorry2:) doradźcie coś!!! :cool2:
 
reklama
Kupujecie ubranka dla dzieci w sklepach z odzieza na wage? :sorry2: Planuje sie dzisiaj wybrac do dwoch (po drodze do gin) i moze costam znajde - generalnie przerazaja mnie ceny w markowych sklepach...

A pewnie że kupujemy:tak: Uwielbiam lumpki:tak: lepsze jakościowo rzeczy mam z lumpa niż ze sklepów:tak:

ja wiem :-)
moja babcia też tak mówiła
dziewczynki były na niebiesko bo to kolor maryjny, bo Matka Boska jest zawsze na niebiesko ubrana, a chłopczyk na różowo, bo Jezus miał czerwone szaty

No wkońcu mi ktoś temat naswietlił:tak: dzięks

Wózeczek śliczny :-) wczoraj właśnie przeglądając w necie ciuszki zbulwersowałam się, że wszystko jest albo niebieskie albo różowe, to co już innych kolorów nie ma? Żeby były najpiękniejsze, to zwyczajnie się znudzą, obrzydną i co dalej?

A ja mam dużo rzeczy zielonych , żółtych , bezowych , ciemnych ( granat , zieleń , czeranych nawet kilka , czerwonych ) różowych mam kilka tylko od kolezankek najczesciej i wcale nie mam ciśnienia na róż:tak:

Śliczny wózek!!! (kocham niebieski!) :-)
Widzę, że jestem na czasie bardziej niż myślałąm- bo my z M cały weekend też "siedzieliśmy w wózkach" i wybrane mamy w sumie 2 typy- albo właśnie boski X-LANDER XA :-D albo tańszy... JUMPER X firmy TAKO Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe... - któraś słyszała coś o takim????:confused:... oglądaliśmy go i nawet nam się podoba (Ł zwłaszcza podoba się cena:sorry2: a ja jestem zakochana w niebieskim X-landerze...:sorry2:) doradźcie coś!!! :cool2:

Ja tam wózków tako nie lubie , nie podobają mi się wygladaja jak ciężkie grzmoty . Ale to moje osobiste zdanie i nie kazfy musi się z nim zgadzać i w życiu bym takiego wózka nie nabyła . Xlandera za to tak i potem nawet go sprzedac za 1/3 ceny czy za połowe i tyle:tak: Ale jak napisałam to tylko moja osobista opinia pokierowana wygladem obu wózków . KUp sobie to co Ty chcesz i nie słuchaj męża bo to TY będziesz wózek używała i potem możesz mieć żal że ktoś Cię namówił na coś czego miec nie chciałaś :tak: Mozna oszczędzić na innych rzeczach ale nie na wózku
Zreszta możesz kupić spacerowy a poszukac na allegro używanej gondoli
 
Do góry