reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

...ten TAKO Jumper X STTF C03 + fotelik wygląda rzeczywiście fajnie, aszczególnie ta cena jest pociągająca:tak:, niestety też nie znam żadnych opini na ich temat.
przez to całe zamieszanie:-D z wózkami na forum, ja też już nie wiem co mam kupić...:baffled: to chyba najtrudniejszy zakup :sorry2:
zastało niewiele czasu a ja już kompletnie z tym wózkiem nie wiem co robić:confused:
...a nie licze na pomoc w sklepie bo oni albo chcą wcisnąc to co nie schodzi albo to co najdroższe:tak:
 
reklama
Śliczny wózek!!! (kocham niebieski!) :-)
Widzę, że jestem na czasie bardziej niż myślałąm- bo my z M cały weekend też "siedzieliśmy w wózkach" i wybrane mamy w sumie 2 typy- albo właśnie boski X-LANDER XA :-D albo tańszy... JUMPER X firmy TAKO Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe... - któraś słyszała coś o takim????:confused:... oglądaliśmy go i nawet nam się podoba (Ł zwłaszcza podoba się cena:sorry2: a ja jestem zakochana w niebieskim X-landerze...:sorry2:) doradźcie coś!!! :cool2:

Ellizabeth ja tam ekspertem nie jestem, ale przed zakupen naszego wozka wybralismy sie do konkurencyjnego sklepu i tam pani polecala tylko i wylacznie wozki tako. jak dla mnie za twardy i w porownaniu do naszego jest jakby mniejszy i w ogole wszytko mi nie pasowalo.. ale tak jak Aniam uwazam, ze kazda powinna kupic wozek taki jak jej sie podoba i sa gusta i gusciki:-)dla Ciebie nasz wozio moze byc blee i przyjme krytyke z pokora;-). na szczescie jesta taki wybor w sklepach, ze samowolka dozwolona:-):-)
jestem tez zwolenniczka ekonomicznego podejscia do sprawy i jesli wozki sa funkcjonalnoscia zblizone to po co placic wiecej jak mozna mniej:-)
 
jestem tez zwolenniczka ekonomicznego podejscia do sprawy i jesli wozki sa funkcjonalnoscia zblizone to po co placic wiecej jak mozna mniej:-)

Sa dwa ekonomiczne podejściA ALBO Kupujesz tańszy i smigasz albo drożysz i sprzedajesz w dobrej cenie nawet za dwa lata:tak: w sumie drogi wózek można miec w cenie tańszego tylko kase trzeba wnim zamrozić
 
właśnie oglądam ten "Wasz" słynny wózeka na allegro i powiem że coraz bardziej się ku niemu skłaniam:tak::tak::tak:
a zeszłoroczne modele są niewiele droższe niż ten TAKO:tak::tak::tak:
nawet znalazłam fajną wersję i jest super tylko cena mnie boli...:szok:
LIMITOWANY X-LANDER XA X-BOARD BOY PEŁEN ZESTAW!!
 
...ten TAKO Jumper X STTF C03 + fotelik wygląda rzeczywiście fajnie, aszczególnie ta cena jest pociągająca:tak:, niestety też nie znam żadnych opini na ich temat.
przez to całe zamieszanie:-D z wózkami na forum, ja też już nie wiem co mam kupić...:baffled: to chyba najtrudniejszy zakup :sorry2:
zastało niewiele czasu a ja już kompletnie z tym wózkiem nie wiem co robić:confused:
...a nie licze na pomoc w sklepie bo oni albo chcą wcisnąc to co nie schodzi albo to co najdroższe:tak:

My mamy właśnie tako jumper fx. Nam się spodobała w nim przede wszystkim stabilność. Ale tak jak dziewczyny piszą każdemu podoba się co innego i należy wybrać wózek taki który nam odpowiada. Ja cały czas chciałam xlandrea a jak poszłam do sklepu i się nim przejechałam to coś mi nie pasowało a tako fajnie się prowadził. Najlepiej wybrać się do sklepu i na żywo pooglądać i wypróbować.
 
No i racja.. każda mama powinna wybrać to co jej zdaniem jest najlepsze.. dla niej i dla jej dziecka.. ale fajnie znać opinie innych, ja tam potrzebuje recenzji innych mam :-) Osobiście jestem za X-Landerem, choć po głowie łazi mi jeszcze ten cholerny Vector AT :-)którego jednak jeszcze nie widziałam na żywo:-)
 

Wdłg mnie to najładniejszy wozio jaki kiedykolwiek widziałam:-)
Ale za wysokie progi jak na moje nogi:-)wybrałam tańszy , który też mi się widzi i ma dobre opinie.
Dziewczyny mają rację- dobrze jest poczytać opinie ale tak na serio to zakup wózka to indywidualny wybór. Każdemu pasuje co innego, i każdy czego innego od wózka wymaga

A to mój typ- już kiedyś wrzucałam linka ale co tam...
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: FYN 4DS Classic + Maxi Cosi CITI 2010dostawa w Polsce 0zł
 
No i racja.. każda mama powinna wybrać to co jej zdaniem jest najlepsze.. dla niej i dla jej dziecka.. ale fajnie znać opinie innych, ja tam potrzebuje recenzji innych mam :-) Osobiście jestem za X-Landerem, choć po głowie łazi mi jeszcze ten cholerny Vector AT :-)którego jednak jeszcze nie widziałam na żywo:-)

mi ten bebecar wydawal sie strasznie ciezki, ale nie jestem pewna czy bawilam sie akurat "Twoim";-) modelem
 
reklama
Wdłg mnie to najładniejszy wozio jaki kiedykolwiek widziałam:-)
Ale za wysokie progi jak na moje nogi:-)wybrałam tańszy , który też mi się widzi i ma dobre opinie.
Dziewczyny mają rację- dobrze jest poczytać opinie ale tak na serio to zakup wózka to indywidualny wybór. Każdemu pasuje co innego, i każdy czego innego od wózka wymaga

A to mój typ- już kiedyś wrzucałam linka ale co tam...
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: FYN 4DS Classic + Maxi Cosi CITI 2010dostawa w Polsce 0zł

ja mam jedo tylko wersja bez skretnych kółek:-D:-D:-D
 
Do góry