reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Katik to nie są jakieś dramatyczne przekłamania w kolorze - wyglądają po prostu nieco inaczej, to na pewno też zależy od światła w jakim były robione zdjęcia do folderu. Na zdjęciach nie widać np. tego, że pomarańczowa wkładka w spacerówce szaro-pomarańczowego ma kolor kamizelki drogowej.
Czyli troche kicha z tym pomaranczem :-( szkoda, bo faktycznie taki odblask zafundowac??? Nie wiem. Musze podeslac kogos do sklepu, i niech mi zdjecia porobia.
 
reklama
ZAMÓWIŁAM x-LANDERA 2010 :-):-):-) jak zobaczyłam to powiedziałam do męża, że olewamy Teutonię;-) Może będę żałować tej przekładanej rączki, no ale życie jest sztuką wyborów ...

Poszłam dziś do sklepu, żeby zobaczyć na żywo i obmacać model 2010. Są po prostu cudne i utrzymana jak na razie cena z 2009. Tego koloru, który wybrała Wronka nie widziałam na żywo - widziałam niebieski, zielony, ceglasty i szaro-pomarańczowy.

Moja córa będzie wozić się zatem modelem Ocean, czyli niebieskim edysk.pl - dysk internetowy na Twoje pliki.

Co do różnic 2009 a 2010:
Nie widzę różnicy w gondoli 2010 - wydaje mi się identyczna jak 2009. Różnice widoczne na pierwszy rzut oka:
-fajowe kolory (wiem, wiem niby najmniej istotne, ale cóż ;-))
- bardzo duża przeźroczysta część daszku w spacerówce (bardzo dokładnie widać dziecko, w 2009 tylko niewielkie okienko było)
- śpiworek 2010 wyścielany jest takim fajnym, delikatnym materiałem a nie polarem (nie podobał mi się w wersji 2009)
- ulepszone przyciski do wypinania gondolki/spacerówki - jakoś lepiej chodzą i są ładniejsze

Żadnych "przełomów" technologicznych w stosunku do 2009 nie dostrzegam - jak dla mnie fajniejszy design, a cena jak na razie ta sama.

No to gratulacje kochana:tak:. Mnie osobiscie ten niebieski tez sie podoba:tak: i uwazam ,że dla dziewczynki jak najbardziej taki kolor może byc. Jakos tez nie wyobrazam sobie różowego wózka (choc osobiscie lubie ten kolor), no chyba ze w połączeniu z jakims innym jeszcze:tak:

Moj mąż bedzie jutro dzwonił do sklepu w ktorym zaopatrujemy sie w art. dziecięce, bo widziałam na ich stronie,że juz maja nowe x-landery, ale póki co mojego koloru nie maja(mają tylko te z tą pomarancza i czerwony chyba), a chciałabym zobaczyc jednak na zywo. Jak się dowiem czy sprowadzą to jade ogladac i jakby co kupowac:tak:
 
a dziewczyny kupilybyscie rozowy wozek dla chlopca tez? gdyby wam sie roz podobal?

Nie wiem Justa :-D tzn aż taką wielbicielką różowego nie jestem, poza tym nie widziałam żadnych fajnych różowych wózków (a może nie zwracałam na nie uwagi).No ale jak jakiejś mamie podoba się różowy, to czemu nie?

Oczywiście pokupiłam mnóstwo różowych sukieneczek, becików itp bo takie najczęściej są robione dla dziewczynek, ale nie tylko.

Tak naprawdę to boję się, że będę małą "szufladkować" - różowa księżniczka, bawi się lalkami itp. Z drugiego wykształcenia jestem nauczycielką i miałam kiedyś sporo zajęć z psychologii rozwojowej - tam nas uczyli jak niekorzystnie na rozwój pewnych umiejętności u dziewczynek może wpływać wychowanie "na księżniczkę" i zachęcanie tylko do typowo "dziewczyńskich" zabaw.
I co najciekawsze - taka "segregacja" że dziewczynki to róż, lalki i zaczyna się juz zaraz po urodzeniu - są też oczywiście pozytywy bo dziewczynki stają się bardziej empatyczne, łatwiej radzą sobie z emocjami itp.
No ale ja mam mocne postanowienie, że moja mała będzie dostawała nie tylko lalki ale też gry edukacyjne jakie kupuje się zazwyczaj chłopcom.

No i z punktu widzenia tej segregacji płciowej w wychowaniu nie ma nic złego w różowym wózku dla chłopaka. No bo dlaczego chłopiec nie ma prawa do różowego????? :-D:-D:-D
 
Nie wiem Justa :-D tzn aż taką wielbicielką różowego nie jestem, poza tym nie widziałam żadnych fajnych różowych wózków (a może nie zwracałam na nie uwagi).No ale jak jakiejś mamie podoba się różowy, to czemu nie?

Oczywiście pokupiłam mnóstwo różowych sukieneczek, becików itp bo takie najczęściej są robione dla dziewczynek, ale nie tylko.

Tak naprawdę to boję się, że będę małą "szufladkować" - różowa księżniczka, bawi się lalkami itp. Z drugiego wykształcenia jestem nauczycielką i miałam kiedyś sporo zajęć z psychologii rozwojowej - tam nas uczyli jak niekorzystnie na rozwój pewnych umiejętności u dziewczynek może wpływać wychowanie "na księżniczkę" i zachęcanie tylko do typowo "dziewczyńskich" zabaw.
I co najciekawsze - taka "segregacja" że dziewczynki to róż, lalki i zaczyna się juz zaraz po urodzeniu - są też oczywiście pozytywy bo dziewczynki stają się bardziej empatyczne, łatwiej radzą sobie z emocjami itp.
No ale ja mam mocne postanowienie, że moja mała będzie dostawała nie tylko lalki ale też gry edukacyjne jakie kupuje się zazwyczaj chłopcom.

No i z punktu widzenia tej segregacji płciowej w wychowaniu nie ma nic złego w różowym wózku dla chłopaka. No bo dlaczego chłopiec nie ma prawa do różowego????? :-D:-D:-D

Kochana nic sie nie martw. moja corcia uwielbia lalki, kolor różowy, kosmetyki, ale.......kiedys sobie zażyczyla na gwiazdke samochód:tak:, no i dostała, wiec ma nawet dwa zdalnie sterowane samochody w swojej kolekcji:tak: (nie wspomne jaki tatus był zadowolony z zabawki:-D)
 
a dziewczyny kupilybyscie rozowy wozek dla chlopca tez? gdyby wam sie roz podobal?

Rozowy nie...ale strasznie mi sie taki marzyl lila marzyl - no teraz to juz marzenie scietej glowy, bo tego koloru nawet model wozka ktory chaialam nie ma.

duo_loola_full_vegetal_blue_2662.jpg


692kolor_Onyx%20Lilac.jpg


Albo takie cudne polaczenie:

MC%20cabriofix%20bubble%20dream.jpg
 
Forget me not - gratuluje! Oby furka sie sprawdzila :)
Kolorek sliczny. Dziewczynce kazdy kolor przystoi ;) Gorzej z chlopakiem.
A tak w ogole to ja tez odrzucilam Teutonie i tez mam nadzieje, ze nie bede tesknic za ta przekladana raczka ;)
 
No i z punktu widzenia tej segregacji płciowej w wychowaniu nie ma nic złego w różowym wózku dla chłopaka. No bo dlaczego chłopiec nie ma prawa do różowego????? :-D:-D:-D

Kiedyś się ubierało chłopców na róż a dziewczynki na niebiesko teściowa mi mówiła u nich tak było:tak: Czemu tak nie wiem

Moja córcia myślę że lalek będzie miała mniej no bo Szymkowy autek wszedzie pełno jest:-D Zreszta jak jestem u kolezanek co mają dziewczynki Szymek lubi lalki wozi je w wózku a dziewczyny tez samochodami się bawią . :tak:

Rozowy nie...ale strasznie mi sie taki marzyl lila marzyl - no teraz to juz marzenie scietej glowy, bo tego koloru nawet model wozka ktory chaialam nie ma.

duo_loola_full_vegetal_blue_2662.jpg


692kolor_Onyx%20Lilac.jpg


Albo takie cudne polaczenie:

MC%20cabriofix%20bubble%20dream.jpg

To loola bebe confortu ?
 
reklama
Do góry