reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ja używam lovela i lenpr sensitive bo mi sie zapach podoba ale co kto lubi



Kup sobie ziaja za 13 zeta:-D

No i chyba tak zrobie i nie wydam już złotówki na Mustele. Normalnie uzywam balsamu Neutrogeny za 15 pln i jestem z niego mega zadowolona.

No właśnie, jak to właściwie jest - wszędzie trabią, żeby w ciąży używać tylko kosmetyków ciążowych. Ale te badania pokazują, że to jeden wielki bullshit i tak samo kosmetyki apteczne mogą być szkodliwe. Więc co, ZNOWU NACIĄGANIE KOBIET NA KASĘ??????????????????????/
 
reklama
No nie... Na tej liście jest m.in. Mustela, którą smaruję się od jakiegoś czasu żeby nie złapać rozstępów po tym jak mnie oliwka uczuliła.

Myślałam że jak płace 110 pln za tubkę balsamu to nie jest to jakiś shit...
No i czym mam niby tyłek smarować, jak Mustela toksyczna?????

Ja używam gerbera za 19,90:tak: i musze przyznac ,że bardzo ładnie pachnie i na liście szkodliwych go nie widziala ufff:tak:

A tak wogóle to widac ,że te "specjalne" kosmetyki dla kobiet w ciąży to "pic na wodę fotomontaż" i znowu naciaganie Nas wrazliwych matek na kasę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej!
Wczoraj oglądałam dzieńdobry tvn było tam poruszane o kosmetykach dla niemowląt i dzieci. Niektóre kosmetyki do pielęgnacji zawierają Paraben bądz składniki z tą końcówką-one zaburzają gospodarkę hormonalną-sama znalazłam je choćby w chusteczkach do pupy:wściekła/y::no:. Są też inne składniki które powodują alergie i zaburzenia układu nerwowego. Obejrzcie sobie same ... Piszę bo uważam,że to ważne szczególnie jeśli robicie teraz zakupy tego rodzaju-mną to wstrząsneło.


Toksyczne kosmetyki - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN

PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - testy produktów, agd, rtv, telewizory lcd, telewizory plazmowe, aparaty cyfrowe, aparaty fotograficzne, lustrzanki, odtwarzacze, mp3, pralki, suszarki, żelazka, ekspresy do kawy, telefony komórkowe

O rety!
Dobrze, ze w koncu sie wzieli za te testy. Jestem przerazona i zasmucona :/ Jest tam moj krem :((((
 
Ostatnia edycja:
przeczytalm liste szkodliwych kosmetykow i nie dotyczy mnie wogole, bo nie mam ani jednego kosmetyku z tej listy hihi, jakies szczescie mam;-)tylko powiem mojemu mezowi bo on uzywa krem do twarzy od eucerin a ten na liscie stoi...

U nas takie sa sobotnie i niedzielne poranki. Co prawda na razie bez dziecka (hahaha), alewlasnie sobota i niedziela rano to czas na dluzsze polezenie, nacieszenie sie soba, naprzytulanie itd...i pewna jestem, ze Dzidzius zostanie "wciagniety" w ten tryb :tak:
u nas dokladnie tak samo, bo w tygodniu to ja spie jak maz wychodzi...i juz sie doczekac nie moge kiedy nasza corcia bedzie z nami wlasnie w te weekendowe poranki:-)

Ja uwielbiam nasze niedzielne poranki kiedy leżymy dłużej w łózku a Nadia przybiega do nas ze wszystkimi swoimi maskotkami i siedzimy sobie tak we trójkę i się przytulamy i już się nie mogę doczekać kiedy dwa takie urwisy będą po nas skakać ;-):-D:-D
no super, tez tak chce:tak:

Witam. Trochę z tematu zejdę :) Czy pomożecie mi w wyborze proszku do prania :-) Myślę, że to jest też w pewnym sensie istotna rzecz, a moja wiedza jest na ten temat nijaka
ja uzywam jelp i lovela, do plukania lenor sensitive (ale te pierwsze ciuszki to bez plynu narazie popralam), dziewczyny tutaj na formu wlasnie te proszki polecaly
 
Hej:-)
Już dawno mnie nie było na tym wątku ale nadrabiam powolutku:-)

W środę byliśmy w Krakowie na zakupach dla małej, zamówiliśmy łóżeczko i Pan powiedział że najwcześniej będzie za dwa tyg. A tu niespodzianka - zadzwonili dzisiaj, że łóżeczko już do odebrania :-D Już się nie mogę doczekać, M jutro po nie pojedzie:-)
Zamówiliśmy też w końcu dużą komodę, żeby była dla małej, też ma być dopiero za ok. miesiąc.
A wózek zamierzamy kupić na początku marca, nie ma sensu wcześniej bo gwarancja jest a wózek będzie stał bez użytkowania.
 
reklama
Połaziłam dziś trochę po sklepach i w Smyku i HM są spore przeceny. Kupiłam małemu kilka drobiazgów!:-)a najbardziej ciesze się z zakupienia dwóch przesłodkich czapeczek. Dziś dzień ogólnie owocny bo już dziś dostałam cudowne prezenty urodzinowe- od mojego brata dostałam śliczny fotelik samochodowy i termometr w smoczku-taki gadżet. Muszę tylko na necie sprawdzić czy to nie szkodliwe bo tam po niemiecku piszą a ja nic nie kumam:-)a od moich cudownych rodziców dostałam kasiorkę na wózek - więc jak się uda wstać jutro rano to jedziemy po furę dla naszego szkrabka. Huurrrra:-D:-D:-D:-D:-DKupię sobie jeszcze jakiegoś bobasa i będe trenowała jazdę po domu póki co
 
Do góry