reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

ladny :tak::tak::tak:





We mnie ostatnio Fisher Price ma wiernego klienta. Zdecydowalam sie znow na:
5000 SPRZEDANYCH LEZACZEK FISHER PRICE L0539 + BON (867246914) - Aukcje internetowe Allegro
jak dla mnie jeden z najlepszych lezaczkow, bo jest az do 18kg, i starsze dziecko moze miec z tego fotelik,

oraz na taki nocniczek:
FISHER PRICE MUZYCZNY NOCNIK dla KSIEZNICZKI P4323 (867246821) - Aukcje internetowe Allegro
ktory poczatkowo mialam za nabajerowany gadzet, ale potem doczytalam i widze, ze mozna z tego zrobic potem fajna podstawke dla dziecka (ktora i tak bym kupila), oraz nakladke na normalna dorosla toalete (ktora tez bym kupila), wiec zaplace raz i bede miala 3 zakupy z glowy.

sprawdziłam ten leżaczek i to jest ten sam co ja chciałam też kupić, głównie z powodu że można go wykorzystać dłużej niż inne:tak:
chociaż mówiąc szczerze to inne propozycje fisher price są ładniejsze i mają więcej bajerów
LEŻACZEK BUJACZEK RAINFOREST NOWOSC! FISHER-PRICE (868718536) - Aukcje internetowe Allegro

mojemu ukochanemu bardziej podoba się ta druga wersja - jak oglądaliśmy ją w sklepie to kilka minut nie mogłam go od tego leżaczka odciągnąc:-D;-) taki był zafascynowany:-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Łóżeczko dla niemowląt, łóżeczka dla niemowląt - Ulica sezamkowa
(i nadal nie umiem wkleić linku):baffled::no: a jednak :)

więc teraz już mam nowe nastawienie, czyli: łużeczko będzie stało na początku u nas w pokoju żebym miała blisko, a jak już zaczną się łatwiejsze noce to do dugiego pokoiku:tak::tak::tak:


Przeciez zamiesciłaś linka .

Ja miałam i ten mniejszy lezaczek i ten większy i dla mnie ten wiekszy był o wiele lepszy . Teraz nie wiem czy kupie jeszcze się zastanowie bo Szymek jakoś nie lubił w nim siedziec i szybko go sprzedałam . Dziwne to moje dziecko he he ..

A z tymi kosmetykami ładne jaja szczególnie zawiodłam się na emulsji emoliu która mam do kapieli dla Szymka :no: a jest to kosmetyk apteczny i tym bardziej powinien być bezpieczny . Chs=usteczek nivea też już napewno nie kupie i wogóle kosmetyków w nivea , bo chyba ich lista jest najdłuższa:wściekła/y:
 
sprawdziłam ten leżaczek i to jest ten sam co ja chciałam też kupić, głównie z powodu że można go wykorzystać dłużej niż inne:tak:
chociaż mówiąc szczerze to inne propozycje fisher price są ładniejsze i mają więcej bajerów
LEŻACZEK BUJACZEK RAINFOREST NOWOSC! FISHER-PRICE (868718536) - Aukcje internetowe Allegro

mojemu ukochanemu bardziej podoba się ta druga wersja - jak oglądaliśmy ją w sklepie to kilka minut nie mogłam go od tego leżaczka odciągnąc:-D;-) taki był zafascynowany:-);-)
Ja poczatkowo tez chcialam wlasnie ta kupic, bo ma sliczne kolorki, no i z Rainforest mam tez mate edukacyjna... ale wlasnie ten lezaczek jest chyba tylko do 9kg czyli dla malego dzieciaczka, a tamten ktory wybralam bedziemy miec na dluzej...
 
Hej!
Wczoraj oglądałam dzieńdobry tvn było tam poruszane o kosmetykach dla niemowląt i dzieci. Niektóre kosmetyki do pielęgnacji zawierają Paraben bądz składniki z tą końcówką-one zaburzają gospodarkę hormonalną-sama znalazłam je choćby w chusteczkach do pupy:wściekła/y::no:. Są też inne składniki które powodują alergie i zaburzenia układu nerwowego. Obejrzcie sobie same ... Piszę bo uważam,że to ważne szczególnie jeśli robicie teraz zakupy tego rodzaju-mną to wstrząsneło.


Toksyczne kosmetyki - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN

PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - testy produktów, agd, rtv, telewizory lcd, telewizory plazmowe, aparaty cyfrowe, aparaty fotograficzne, lustrzanki, odtwarzacze, mp3, pralki, suszarki, żelazka, ekspresy do kawy, telefony komórkowe

No nie... Na tej liście jest m.in. Mustela, którą smaruję się od jakiegoś czasu żeby nie złapać rozstępów po tym jak mnie oliwka uczuliła.

Myślałam że jak płace 110 pln za tubkę balsamu to nie jest to jakiś shit...
No i czym mam niby tyłek smarować, jak Mustela toksyczna?????
 
Witam. Trochę z tematu zejdę :) Czy pomożecie mi w wyborze proszku do prania :-) Myślę, że to jest też w pewnym sensie istotna rzecz, a moja wiedza jest na ten temat nijaka

Ja używam lovela i lenpr sensitive bo mi sie zapach podoba ale co kto lubi

No nie... Na tej liście jest m.in. Mustela, którą smaruję się od jakiegoś czasu żeby nie złapać rozstępów po tym jak mnie oliwka uczuliła.

Myślałam że jak płace 110 pln za tubkę balsamu to nie jest to jakiś shit...
No i czym mam niby tyłek smarować, jak Mustela toksyczna?????

Kup sobie ziaja za 13 zeta:-D
 
ja taż używam kremów Mustela i jestem bardzo rozczarowana bo myślałam że jak tyle płacę za krem to mam dobry produkt, ale jak widać nie wszystko złoto co się świeci :tak:

a co do proszków to chętnie sama się dowiem bo jest kilka firm i też nie wiem co wybrać:-)
 
reklama
Szokujące wieści z tymi kosmetykami.. kiedyś był program o toksycznych wózkach dla dzieci.. podobno najbardziej szkodliwy jest firmy Hauck ale kto ich tam wie?? Czy to nie celowa propaganda, żeby zniechęcić do jednych a zachęcić do czegoś innego? Co do kosmetyków to ja używałam dość długo Musteli (dostałam od przyjaciółki) i szczerze powiem, że chyba na mnie działa.. jednak nie pasowała mi konsystencja i zapach, ale wykończyłam. A proszek do prania to może Dzidziuś albo Jelp? Nie znam się.
 
Do góry