reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Co do Boryska...to wiem,ze chce lego, ale jeszcze musze wyciagnąć z niego jakie heheheh

W natomiast przuy śniadaniu dzisiaj mi opowiadała co chciałaby dostać no i wyszlo, że lego friends a dokładnie taki:
Lego Friends Szkoła w Heartlake 41005 Reklama TV (3735093737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
taki
KLOCKI LEGO FRIENDS JACHT - STATEK 41015 - KURIER! (3704110649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
albo taki
PROMOCJA! LEGO FRIENDS 3315 DOM OLIVII WYSYLKA 24H (3726723489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko te ceny mnie powalają, jeszcze ten pieerwszy ujdzie ale reszta. Chyba zrobie rodzinną ściepę, bo wolę jednak coś porządnego niż pelno drobiazgów:-)
 
reklama
Wronka- ściepa rodzinna to najlepszy pomysł :p

Agnieszka- czołg powiadasz... helikoptery wojskowe... żołnierzyki... hm...

Mamusia- super, że masz już prezenty za sobą :-)

Dziewczyny kiedyś kupiłam w super cenie dla Bartka ciastolinę Rainbow i teraz jej szukam dla bratanka, więc jeśli któraś w Was widziała w promocji to ja poproszę do info.Play-Doh ciastolina 23873 Super rainbow Dąbrowa Górnicza • Tablica.pl
 
Ostatnia edycja:
ano Aniez dobrze czytasz... niby też przemoc z tym że on sporo już tych rzeczy rozpoznaje po wyglądzie co to za model (czołg) i w której wojnie brał udział :eek: żołnierzyki to z tatusiem rozkminiają, który z jakiej formacji, kraju... podobnie jest z rycerzami. Z helikopterami to się mu pierwszy raz zdarzyło... szukałam wczoraj ale wojskowy znalazłam cały 1... (chodzi mi o małe modele).
Dla mnie różnica między tymi zabawkami a hero faktory jest jedna zasadnicza: czołgi, żołnierzyki uczą jeszcze historii (a przynajmniej my go uczymy). Pokazujemy mu urywki filmów o wojnach (bitwa o midway, o staliningrad itd.). Uczymy go szacunku dla ludzi którzy walczyli w obronie swojego kraju. A takie hero factory to zwykłe mordobicie... bez celu i przekazu... ;-) Może się wam wydawać że się tłumaczę ale dla mnie to bardzo ważna różnica szczególnie na tym etapie na jakim jest J.
 

Chomik jest porażką , ale za taką kasę jak ty dokładnie go kupiłam .
Uważaj żeby nie trzymała go koło głowy bo można sobie włosy w niego wkręcić .
U nas jeden szybko się zepsuł , a tor kurz zbiera pod Szymka łóżkiem .

Co do Boryska...to wiem,ze chce lego, ale jeszcze musze wyciagnąć z niego jakie heheheh

W natomiast przuy śniadaniu dzisiaj mi opowiadała co chciałaby dostać no i wyszlo, że lego friends a dokładnie taki:
Lego Friends Szkoła w Heartlake 41005 Reklama TV (3735093737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
taki
KLOCKI LEGO FRIENDS JACHT - STATEK 41015 - KURIER! (3704110649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
albo taki
PROMOCJA! LEGO FRIENDS 3315 DOM OLIVII WYSYLKA 24H (3726723489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko te ceny mnie powalają, jeszcze ten pieerwszy ujdzie ale reszta. Chyba zrobie rodzinną ściepę, bo wolę jednak coś porządnego niż pelno drobiazgów:-)

Jak to dzieciaki wsio z reklamy :-D:-D Ale ja tam lego kocham i w pełni popieram wybór W :-D:-D
Olka też już ma jeden zestaw , ale na razie dość mały :tak: Dla mnie to lego 100 razy lepsze niż np. lalka barbie :tak:
 
Aniam ale czy to nie z chomikiem wlasnie biegam Bartek po Wawie?

Agnieszka nie lubię dorabiania ideologii, chcieliście zrobić taki militarny prezent, OK. Tylko po co krytykujesz cos, co z gruntu jednak jest inne, bo po pierwszym zlozeniu wspaniale wzbogaca zestaw klocków.
Czołgi z założenia nie są przejawem pacyfizmu, akcji pokojowych czy humanitarnych. Czołgi w wielu miejscach to okrutna codzienność.

A patriotyzmu można uczyć w inny sposób. Historii z książek i opowiesci, bez użycia rekwizytów, bo czołg w rękach dziecka, nadal pozostaje czołgiem.
 
a ja nadal w lesie z prezentami - Julka ciągle o czymś marzy - zobaczy reklamę i już "Mamusi zawsze o tym marzyłam' - normalnie jakbyśmy na codzien nic jj nie dawali.

Zgubiłam się już totalnie co chce, a czego Nie - ostatnio wyskoczyła z Ferbim - ale 300 za zabawkę którą można pogłaskać - jasne mówi, ale chyba jednak nie. Sama nie już nie wiem.
 
Nata dla mnie ten ferby ( jak dla naszych dzieci ) to co samo , co kupno interaktywnego zwierzaczka - czyli na 5 min . :tak:

Ja nie lubię zabawek typu czołg , a już najgorsze co można kupić dziecku to karabin , lub pistolet :no:
 
Przedswiateczna inspiracja dla niezdecydowanych ;-);-);-);-);-);-);-);-)


- Tato, kup mi rowerek!
- Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
- Jasne, tato!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi motorowerek!
- Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka?
- Super, tato, jasne, że wolę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi skuterek
- Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru?
- Tak! Tak! Chcę!
...Minęło trochę czasu...
- Tato, co z moim motorem?
- Synu, powiem szczerze, jaki jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
- Jasne, tato...
...Minęło trochę czasu...
- Tato, kup mi auto...
- Auto? Jakie auto, skoro ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...
 
Zielona- znam, ale nadal mnie śmieszy :D :D :D

Nata- hehehehe... skąd ja to znam... zapowiedziałam, że jak tak dalej pójdzie, to TV do świąt nie będę oglądać i się skończyło :-)

Z sukcesów mam wymarzoną śmiecarkę :D bosko :D Kuba skonkretyzował zestaw Lego City więc też jest cacy, ponieważ Bartula w końcu z siebie wydusił, że chce sterowany samochód, to mi już ręce opadają, bo on właśnie jak Julka chce wszystko... ale tego auta trzyma się cały weekend... stanie w końcu na tym aucie i Tomku, bo Tomek jest przez niego wymieniany niezmiennie (na szczęście).
Autko takie:
Silverlit Samochód Sterowany R/C 1:24 Ford Fiesta RS WRC 2012 S 82437 - Sklep internetowy Agito.pl

I dla Kuby (bo co to za zabawa w wyścigi z samym sobą, a Kuba ma... sterowaną koparkę... sterowany buldożer... do wyścigów się nie nadają)
Silverlit Samochód sterowany R/C 1:24 M-Sport Ford Fiesta RS WRC S 82438 - Sklep internetowy Agito.pl

Lubię zakupy, ale zdecydowanie w tym roku się zmęczyłam ;-)

Teraz muszę się zająć prezentem dla rodziców, fotoksiążka z wszystkimi wnukami ma być, więc się nawrzucam zdjęć ;-) no i albumik dla Bartusia :)
 
reklama
Do góry