reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Nie wiem za bardzo na jaki watek to wrzucic... wiec na razie bedzie tu :-)
Szukalam prezentu dla Kuby na urodziny (mozaiki i PUSow) i przypadkiem znalazlam domino... wiadomo domino, jak domino, ale ze sama nie wpadlabym na tyle sposobow gry to Wam wrzucam (stronke od razu polecam przyszlym przedszkolakom :) )
Domino Edukacyjne (Epideixis) - www.pus.pl

I jeszcze polecam gre pory roku Granny, Kuba mial problem z pania jesien ;-) i ta gra go rozwiazala. W ogole dla 3-4-5 latka wsrod gier Granny mozna znalezc fajnych i ksztalcacych gier :-)

PORY ROKU GRANNA - zabawki edukacyjne - Bystrzaki.pl - sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci
 
reklama
Aniez też PUSy mogę polecić, mozaika super sprawa i powiem ci że jest w nich książeczka ze wzorami i im bliżej końca to nawet ja miałam trudności z ułożeniem:-D
Pory Roku też mamy i najfajniejsza zabawa jak maski zakłada się na oczy ;-)
 
elvie no to będziesz teraz mieć pomoc:-D, na dwa żelazka w mig bedziesz mieć wszystko poprasowane i do tego muzyczka, a tak na poważnie przechodziłam to Olą, kota już dostawałam od tej melodyjki, ale na całe szczęście udało mi się jej wytłumaczyć że melodia nie jest niezbędna do prasowania
 
wczoraj w H&M była promocja za wydane 100 dawali bon na 20 zł, niestety Pani nie potrafiła mi powiedzieć czy jutro akcja nadal będzie aktualna
A dzisiaj w tesco na rzeczy dziecięce -20%
obkupiłam dzieciaki, że hoho
 
reklama
Do góry