reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszki z maja 2007

Cześć dziewczyny Nadinka w końcu zasneła więc mam w końcu czas zwłaszcza, że mężuś na notce to nie ma kłótni o kompa. widzę, że stronka sie powiększa już 14 stron!!! Super
 
reklama
hello mialyscie byc na tamtym forum
ja sie tam rozpisalam jak szalona
co porabiacie
dziwne ze anetki nie ma oby tylko wszystko bylo ok z dareczkiem
 
talk to prawda ja tez tam zagladam ale nie kazdej chodzi tamto forum wiec piszemy tu i tu hi
a co dzis wieczorem porabiacie bo ja nawet nie wiem o ktorej maz wroci wiec zostalo mi czekanie
 
Kurde laski ja tam do was pisze a wy tu urzedujecie hmm...macie mnie dosc???:tak::tak::tak:to decydujcie sie tu czy tam?hihi
 
Cześć dziewczyny Nadinka w końcu zasneła więc mam w końcu czas zwłaszcza, że mężuś na notce to nie ma kłótni o kompa. widzę, że stronka sie powiększa już 14 stron!!! Super
O widze ze twoj tez na nocki chodzi moj tez niestety,a mieszkacie sami czy moze z tesciami?:tak::tak::tak:a dlugo po slubie jestescie???sory ze tak pytam ale my tak zawsze
 
Mieszkami na szczęście sami. Ślub braliśmy 17 sierpnia 2007 czyli po narodzinach Nadinki. mieliśmy zaplanowany na 3 maja ale okazało się że jestem w ciąży i musieliśmy przesunąć
 
a czego tak moja kolezanka miala na sierpien slub zaplanowany a brala go w 6 miesiacu
i powiedziala ze jej nie obchodzi co ludzie powiedza
 
reklama
dobranoc dziewczynki i bobaski
ja musze juz spadac z kompa bo moj menio sie dobija
wiec do jutra
spokojnej nocki
papa
 
Do góry