reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Ania, trzymaj sie, napewno szybko malej przejdzie!
U nas mlody kaszle jak gruzlik i leje mu sie z nosa!

NIECH ZAJACE I BARANY POSPELNIAJA WASZE PLANY!
PORZUCCIE WSZYSTKIE WASZE ROZTERKI, BO TO CZAS WIELKIEJ WYZERKI!
NIECH TO BEDZIE CZAS UROCZY - JAJECZNEJ WIELKANOCY
ZYCZA JAGODA, JACEK I FILIP
 
reklama
Justyś Mateuszek ma dopiero dzisiaj urodziny bo już jest niedziela:-D Ja właśnie czekam aż stężeją galaretki, sprzątam i idę spać w końcu. Jutro na pewno nie będę miała czasu a nie chciałam przeoczyć Mateuszku twojego święta więc po raz kolejny
sto lat sto lat Dużo zdrówka i uśmiechu, niech się spełnią Twoje malutkie marzenia:tak: i taki mały dodatek żeby mamusia była szczęśliwa;-)
 
dziekuje dziewczynki w imieniu mojego synka za zyczenia:)
Mati troche przeziebiony kaszel i katarek nie sutepuje:/ troche ma popsute urodzinki:(


zycze Wam kobietki Wesołego Alleluja:)
 
MATEUSZKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ DZIECIĘCE MARZENIA :-)
ANIU- WSPÓŁCZUJE CO JEST Z TYMI NASZYMI DZIECIAKAMI MOJEJ Oleńce też znowu powyskakiwało pełno plam na całym ciele i pani dokt stwierdziła że może być to od mleka modyfikowanego przepisała to z apteki no zobaczymy. Ale już nie smęce i jeszcze raz Wesołych Świąt wszystkim życze
 
MATEUSZKU!!!! STO LAT, ZDRÓWKA I ROSNIJ MAMUSI ZDROWO JAK DO TEJ PORY!!!!

A u nas od rana ani jednego bąbla...żeby to juz był koniec!! Piekna pogoda, bylismy na sapcerku, Alicja sie wyszalała...
Do zobaczenia we wtorek SIOSTRY!!!
 
MONIKA ale ze mnie artystka... Wczoraj mi sie wydawało, że jest 4 kwietnia... Nie wiem co z moją głowa:) Ale i tak ucałuj Matiego od nas:* I wszystkiego naj:tak:
ANIA niech juz sie skoncza wysypki... Bo to musi byc masakra dla was i dla Nati:baffled:
JOLA u was tez atak alergii?? Co sie dzieje z tymi dzieciakami?? Wrrrr.
HANIA wiem, wiem, pokiełbasiło mi sie... wybacz:) plissss:cool2:
Kurde! Mati przeziębiony, Filipek tez, moim gluty wiszą do pasa... masakra:wściekła/y: Ale chyba u nas to na żeby bo sama woda leci z nochali. W koncu mieć 11 mies i po 2 zęby, to przegięcie chyba??

Jak wam mijają swieta??

U nas dzisiaj byli tesciowie, posiedzieliśmy, poplotkowaliśmy i dzień minął. Dziadki byli na spacerze z dziećmi a my mielismy pare chwil dla siebie:)))
Jutro jedziemy do moich rodziców na kawkę i zabieramy tesciów ze sobą! A co! :tak:

MOKREGO DYNGUSA I SŁONECZNEGO DNIA:)
 
Witam świątecznie !
Mati wszystkiego najlepszego ! Witaj w gronie roczniaków !Zdrówka kochany przystojniaczku ;)

Aneczko oby już nic więcej Natalce nie wylazło . Biedactwo się namęczy :( Domyślacie się co może ją tak uczulać ?

Masze słoneczka co to znowu za wysyp jakiś dziwnych alergii
albo katarów . Zdrowieć szybciutko :tak:
Tosiaczek też coś szwankuje . Nie wiem czy to od zębów czy jakiś wirus . W nocy bolał ją chyba brzuszek , bo jęczała ,rzucała się po łóżeczku i takie popiarduchy szły ,że szok . A dziś zrobiła trzy luźne kupy. Nie wiem czy coś się rozwinie z tego ... Oby nie .
A my właśnie wróciliśmy od rodziców . Wykąpałam Tośkę i mam chwilkę na relaksik :-) Do rodziców to dopiero była wyprawa . Zawsze na święta moja robota to ciasta . Z reguły robię jeszcze więcej ale to już wcześniej ląduje u mojej mamci. A dziś dygaliśmy kilka blach ciast, zimne nóżki i sałatki . Jutro to samo , bo mamuśka ma nie za wielką lodówkę i część jedzonka jest u mnie. Bo moja bratowa to nie poczuwa się do zrobienia czegokolwiek. Od ponad 14 lat nigdy nic nie przywiozła, aby odciążyć mamę tylko przyjeżdża na gotowe i tylko melduje co ma się jej pod nos podać :wściekła/y: Nawet naczyń nie pozbiera ze stołu. Tylko jeszcze fochy strzela ,że coś jej nie smakuje :wściekła/y: oj już nie raz mam na końcu języka ale żal mi rodziców. Dzisiaj też mi ciśnienie podniosła . Wymagania wielkie tylko dwie lewe ręce do roboty :wściekła/y: a ten mój durny brat ma klapki na oczach . Co żoneczka chce to on staje na głowie i ona ma. Ręce to chyba nie długo będzie miał do ziemi. Tylko nawet obiadu nie ma mu kto ugotować , bo żona zmęczona . Więc on po powrocie z budowy/ ma małą firmę budowlaną / siedzi w garach i jeszcze jak chce mieć koszulę wyprasowaną tp musi sobie sam wyprasować , bo żoneczka tego nie lubi robić i nie będzie :wściekła/y: Nawet mój cierpliwy Jacek ma na nią "alergię" .
Ale się wygadałam .Sorki,że smęcę .
Dziewczyny i już po pierwszym dniu świat ...
 
Mateuszku kochany,przepraszam ze dopiero dziś pisze,ale z całego serca życzę ci wszystkiego co najlepsze,radości i spełnienia marzeń z okazji ukończenia 1roku!!!
Aniu mam nadzieję,że już więcej tej wysypki u Natalki się nie pokaże,no i że wiecie już od czego?
A my wczoraj cały dzień byliśmy poza domem,u brata mojego Marka.A w sobotę miałam szykowania jedzonka dla drugiego szwagra,który przyjechał z rodzinką całą do nas już wczoraj w nocy i zostawali u nas na dzisiaj.Teraz zostało tylko sprzątanie i pragnienie odpocząć;-).Ale w sumie wszystko było udane,atmosfera również mia bez zażaleń:-).Emilka od piątku zbiera prezenty,jutro ciotki przyjeżdżają i jedziemy z nimi na zakupy.Coś trzeba wypatrzeć bo one lubią za kieszeń sie mocno trzymać:-p.
Justyś,kochana,dzielna kobieto!!Taki maraton przed świętami:-),ale i małżonek-pochwalić:tak:,mój w łazience to tylko nabałagani a nie posprząta;-)
 
reklama
Melduje się i ja;-) objedzona i zmęczona:-D Dobrze że tylko 2 dni świąt:-D Dzisiaj było ciężko bo Jasiek miał wybitnie zły humor:baffled: do tego kupa rzadka. Myślę że to przez zęby bo kupka taka jest raz dziennie czyli go nie czyści, a dwa wyciek z pod uszczelki masakryczny:baffled: dzisiaj chodził w śliniaku bo już nie wyrabiałam z bluzkami. No i pogoda się popsuła cały dzień leje:cool: istnym smingus z nieba
Justyś wybaczam ci (tym razem:-D i to tylko ze względu ze miałaś ciężką sobotę, szacun tyle roboty przy dwójeczce:tak:)
Aniu to fajnie że Natalce przeszło, a sprawce odkryliście?
Doti no widzę że świętowaliście wesoło teraz czas odpocząć po świętach;-) a ciotki niech wypuszczą węża z kieszeni:-)
Dorcia masakra z ta bratową a kijem ja pogoń:-D co za bezczelność nic nie przygotować a krytykować Jak tam Tosieńka z kupka u nas też się luźno zrobiło:-D
Jola znów jakies alergie to sie pomęczycie
Monia jak Mati po urodzinkach czekamy na foteczki
Marzenka a Ciebie co tak mało ostatnio?
A Jagoda z Kasiulla nadal świętują:-) Zmykam i ja jeszcze poświętować chyba wcisnę jescze serniczek a co tam;-)
 
Do góry