reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Emi sto lat, sto lat!

Dorka, super, ze u lekarza wszystko w porzadku i gratulacje dla Pauli. Macie co swietowac w te swieta! Moj Filip tez nie chodzi, ale podobno ma czas do 18 mcy wiec nie ma sie czym przejmowac!
A z piciem tez mamy podobnie, trzy kubeczki i zero zainteresowania...
Hania, ludzie to bezmyslni sa...
Mikusia, jak Mati, zdrowy na swoja imprezke? Mnie do chudniecia wystarczy odrobina stresu albo wysokich obrotow, szkoda tylko, ze nie dotyczy to brzuchola...
Dotinka, dobrze, ze zakupy zrobione. My ciagle w lesie, bo leje i wieje jak w kieleckim. Ciezko wyjsc z domu!
Kasia, widze, ze mala kuchareczka ci rosnie. Mam nadzieje, ze tez juz zdrowa!
Ania, Alicja musi troche potrenowac - trening czyni mistrza!
A u nas jak zwykle m w pracy na swieta wiec z niczym sie nie wysilam. Mam nadzieje, ze uda nam sie jutro poswiecic jajka i jak wyjdziemy to nas wiatr nie porwie! Filip ostatnio sie budzi co pol godz i jeszcze troche to oszaleje (mam nadzieje, ze syropek pomoze, ale to dopiero po swietach) , za to dzisiaj pospalismy do 9.30! I od rana kaszle jak szalony, nawet nie ide do lekarza, bo to strata czasu....
Milego dzionka zyczymy!
 
reklama
Emilko STO LAT !!!!
Dorotko- Moje Gratulacje dla Pauli za zdane prawko
Przy okazji składam życzenia świąteczne.
Każdy już czym prędzej bieży
by dołączyć do pasterzy
I ja śpieszę z życzeniami
Bo nie mogę być tam z Wami
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
I niech dobroć wśród Was gości
I niech Boga wielka moc
Na was spłynie
W świętą noc.
 
Emilko sto lat sto lat Dużo zdrówka i uśmiechu, niech się spełnią Twoje malutkie marzenia:tak:
Jagoda u nas też ostatnio nocki nie bardzo zwalam to na pełnię:-D a pogoda masakra dziś rano padał śnieg:szok:
Ania no nie przechlapane mam nadzieję że Natalka juz lepiej się czuje, mam nadzieję że plany świąteczne się nie pokrzyżowały
 
Witam !
Wpadam tak na chwilkę ...
RADOSNYCH CHWIL NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE , SERDECZNYCH SPOTKAŃ RODZINNYCH , SMACZNEGO JAJKA ... do życzeń dołączam całuski dla małych i dużych :-D
A teraz z powrotem do garów :wściekła/y:
 
A kurczę bym przegapiła :(
Emilko spóźnione ale z całego serduszka życzenia urodzinowe . Zdrówka i radości ! Całuski od Tosieńki !
 
Ostatnia edycja:
witam między sprzataniem i prasowaniem:)dziś byłam tylko chwilkę w pracy,potem z koszyczkiem i szykujemy sie do świat:)
ANIU jak NATI?
GDZIE SPĘDZACIE ŚWIĘTA?bo my jutro rano jedziemy do moich rodziców,a ok 14 wracamy do teściów.ja mam wolne do środy więc luzik:)
dzis piękne słoneczko:)w końcu:)ale w nocy u nas zatrzesło-szok!!!mój m został wezwany,na szczęście szybko wszystko się dobrze skończyło-uffff
 
Kurczę dziewcyzny, zamiast świąt mamy wyjazdy do lekarzy...
Mała jest na sterydzie i to w dużej dawce a ta pokrzywka cały czas nawraca co kilka godzin, jestesmy przerażeni, bo wygląda to strasznie:szok::szok:...
Młoda je z powrotem same proste produkty, zupki po 4. miesiącu i nic więcej..zero nabiału itd...
święta przesrane, młodą ciągle swędzi...super..zapowiada sie niezły alergik...i to nie wiem, na co!
SMUTNO MI I MAM DOŁA:-:)-:)-(.

MIMO WSZYSTKO ŻYCZĘ WAM SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT.
 
ANIU WSPÓŁCZUJĘ:-:)-(oby szybko się polepszyło,nie swędziało i wiadomo było od czego to!!!!!!!!!!!
ja już nas przyszykowałam na jutro,wiec zaraz kąpanko kolacyjka i lulu:tak:
spokojnych i zdrowych świat życzę:-):-)
 
ŻYCZĘ WAM WSPANIAŁYCH ŚWIAT WIELKANOCNYCH, SPĘDZONYCH W CUDOWNEJ ATMOSFERZE Z NAJBLIŻSZYMI!
Aniu
strasznie mi przykro że akurat na święta dopadło Natalkę, mam nadzieję że dojdziecie szybko co wywołało taki atak a malutkiej szybko się poprawi
Marzenko my jutro jedziemy do rodziców na obiad, a potem do teściów, w poniedziałek jesteśmy znów u moich rodziców, bo tata obchodzi imieniny Z tym trzęsieniem to macie u nas na szczęście nie odczuwamy,a Twój też 24 h w pogotowiu podziwiam
 
reklama
Dziewczyny przepraszm, że nic nie pisałam ale jestem zarobiona po pachy...
Świeta sie odbywaja u nas, wiec miałam co robic... A do tego dzisiaj moj B pojechał "ratować kolegę" i jego auto i nie było go bez mała 6 godzin... A ja miałam 1500 rzeczy do zrobienia i dwójke dzieci na głowie... Masakra ale zrobiłam wszytko co chciałam. A jak B wrocił, to wzięłam dzieci i poszłam na spacer. Przychodze, a podłogi pomyte, łazienka sprzątnieta, wszystko wyprasowane:szok: Wiec nie ma tego złego...:tak:Ale nerwy mam zszargane... wrrrr
ANIA współczuje Nati i wam... Duzo zdrówka zycze!:-) I mimo wszystko spokojnych Świat!
Dla Pauli gratulacje:)

EMI wybacz mi... Ja naprawde o tobie nie zapomniałam...
WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!
DUZO ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEN:-):tak:

No i dla naszego dzisiejszego jubilata Mateuszka
tez najserdeczniejsze życzonka z okazji roczku!

 
Do góry