reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

A co tu tak puściutko ?
Aneczko jestem przerażona tym co piszesz :szok: Kurczę dlaczego te dzieci tak muszą cierpieć ! Jedyne co jest plusem to to ,że jesteście lekarzami i wiecie co robić , gdyby nie daj Boże coś się działo ... Wyobrażam sobie dziecko z takimi problemami w rodzinie np. patologicznej. Przecież dziecina byłaby skazana na ... Ach szkoda gadać ... Moja wyobraźnia działa. Całuski dla Nati niech się nie daje ...
Hanuś brat ma 14 letniego syna . Wczoraj z nim też rozmawiałam , ale on uważa , że nie może zniszczyć życia syna . Musi być przy nim i go wspierać zwłaszcza,że młody trenuje . Akurat ten sport jest bardzo kosztowny , przynajmniej na razie . Rozwód miałby pewnie wpływ na jego przyszłość . Trudno brat wie,że może na mnie liczyć i na mojego Jacka też .
Dorotko też już bym chciała sadzić kwiaty w ogrodzie... Uwielbiam zieleń ! Szkoda tylko ,że maluchy znowu zasmarkane. Zdrówka i całuski dla nich :-)
Dziewczyny jako e'siostrom mam coś do powiedzenia :tak: Wczoraj zostałam poproszona o rękę i dostałam pierścionek zaręczynowy :szok: Ślub planowany jest na 18 września czyli moje 40-te urodziny ! Jestem w głębokim szoku , bo nie planowaliśmy tego . Mój zatwardziały stary kawaler a ja już raz mężatką byłam . Nie dało mi to szczęścia . A i tak dla kościoła jestem grzesznikiem i ślubu niestety nie dostanę więc cywilny też miałam w nosie . Zależałoby mi tylko na slubie przed Bogiem , ale tego nie mogę mieć :-( A i oczywiście mój stwierdził,że prośba o rękę to tylko pytanie retoryczne , bo nie mam wyjścia i muszę za niego wyjść ... Skromniś jeden ;-)
Dziewczyny teraz to już nie mam wyjścia dieta i już ! Przecież ja jestem taki słoń ,że nic fajnego nie uda mi się kupić ! Chyba tylko worek po kartoflach ! Ratunku która ma jakąś mądrą dietę ? No tak głupie pytanie toż tu same chudzielce :angry:
 
reklama
Dziewczyny jako e'siostrom mam coś do powiedzenia :tak: Wczoraj zostałam poproszona o rękę i dostałam pierścionek zaręczynowy :szok: Ślub planowany jest na 18 września czyli moje 40-te urodziny ! Jestem w głębokim szoku , bo nie planowaliśmy tego . Mój zatwardziały stary kawaler a ja już raz mężatką byłam . Nie dało mi to szczęścia .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O RANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje Dorka....!!Cos podobnego, najpierw Monia, teraz TY!!!
A reszta sie nie przejmuj, w życiu róznie sie układa, ale ślub to ślub!! Ale się cieszę!! A co do diety, olej to, mnie znowu cale życie wmawaiją, że "wysuszona" jestem, nie wiem, czy to apetycznie brzmi...

A co do Nastki, to jakoś nie myślę o tym. Trzeba sie zabezpieczyc lekiem, to trzeba i trudno. Lepiej mieć niż nie mieć. Zresztą ja tez potzrebuję, bo na osy uczulona jestem...u nas cała rodzinka patologiczno-alergiczna jest..

A co sie nie zmienia? liczba głownych postów czy Twoich??? napisz, jak tak jest, to cos zdziałam.

Aha, młodej wyszedł ząb - druga górna jedynka, więc ma juz pięć razem.

Dotinka, dyzur spokojny jak nigdy, pacjenci spali jak dzieciątka, tzn. dopiero od północy był spokój, ale zawsze.
 
DORKA!!! GRATULACJE!!!! Ale Twoje kochanie zrobiło ci prezencik... Super:)))) Ja tez zauwazyłam, że sie nie zmienia liczba moich postów ale mysłałam, że to moj komp fiksuje..
PS ja tez uwielbiam zielen ale serdecznie nienawidze grzebać w ziemi!!!! Masakra!!!
Aha i nie zapominaj, że ja chudzielcem nie jestem... Polecam diete bezweglowodanową (jesz wszystko oprocz chleba, ziemniaków, kasz, ryzu, makaronów, dan mącznych). Szybko sie chudnie:)
ANIA u was jakas epidemia alergiczna... :szok: Mam nadzieje, ze ta adrenalina nie bedzie NIGDY Nati potrzebna... No i gratulujemy kolejnego ząbka:) U nas skonczyło sie na dwóch i jest zastój:)
DOROTKO wesoło masz z Emilką. Segregowanie śmieci:)) hihi:eek: Ja musze poprosic tesciowa, żeby mi coś posadziła do skrzynek to sobie powiesze za balkonem:)
HANIA u mnie juz troche lepiej dzisiaj, zaczynam mowic... A antybiotyk działa na mnie rewelacyjnie. uffff.
MONIA ależ masz kawalera w domu. Mati wygląda bosko:)
Cos chyba mamy niedobór męzczyzn na naszym forum... O ile dobrze licze jest 7 do 3 na korzyść Panienek...
TOSIA, NATI, EMI, JULO, JAGÓDKA, WIKI, GABIK
JASIEK, MATI, FILIPEK
Mam nadzieje, ze o nikim nie zapomniałam! A jak tak to przepraszam!
JAGODA czekamy na ciebie, pisz co słychac...

Moje bandziory na dworze od 11.30:) Ja mam troche spokoju:happy:
Wczoraj byłam na testach psychologicznych i zawodowych z tego szkolenia PRACOWNIK-PRYTWANIE MAMA.. Testy miały trwac 2 godz, a ja je rozwaliłam w 40min. Przesło sie juz w życiu troche takich tescików... hehe cwiczenie czyni mistrza. Ciekawe co mi z nich wyjdzie:cool:
A poza tym szukam i szukam i nikt mnie nie chce do pracy... juz mnie to wk...:wściekła/y::sorry:
17go kwietnia robimy dziewczynom iprezkę urodzinową. Musze zamowic torciki:) dwa oczywiscie. I obmyślic menu. Ale jestem cwaniak... wkrecam sie do nich z moimi imieninami:) Beda 3 pieczenie na jednym ogniu:)
Miłego dnia;-)
 
Ostatnia edycja:
DOROTKO KOCHANA MOJA SERDECZNE GRATULACJE CIESZYMY SIĘ RAZEM Z TOBĄ:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
U nas pogorszenie zębowe wczoraj jak młody wstał to temp 38,0 paracetamol i o 22 znów 38,1 ibuprom noc spokojna i o 7 rano 37,8 Poszłam z nim do lekarza i idzie 6 zębów na raz :szok::szok::szok: 4x4 i 2x2 najgorsze są czwórki bo to już trzonowe i najwięcej do wyjścia mają. Poza tym wszystko ok gardło czyste osłuchowo czysto kataru brak Marudzi że chocho najgorzej że uziemieni w domu a jasiek tylko papa dryn dryn (na polko na rowerek:-D)
To tyle u nas a u Was widzę że gorąco
Dorotko posyłam Ci fajna dietę na maila moja mama zjechała z 5 kg w 2 tyg i nie jest to dieta głodowa;-) mój licznik działa sprawdziłam teraz doliczył mi tego posta
Ania straszne to z tym zastrzykiem czyli opiekunka też powinna być przeszkolona, a co potem wyrośnie z tego czy co?
Justyś no to sie szykuje mega imprezka:-) dobrz że już lepiej się czujesz
Doti mały ekolog byle nie zaczeła się przykłuwać do mebli w domu. Kwiatki ach też lubie ale w tym roku odpuszczę bo u nas od razu stado os przy nich a co za tym idzie w domu też
A gdzie reszta e-sióstr sie podziewa??
 
Ostatnia edycja:
hej kochaniutkie sorki że mnie znowu nie było.
Aniu- co jest z tymi naszymi maluszkami, oby nigdy nie była potrzebna ta adrenalina
u mnie Ola też wysypana ale jest już troszkę lepiej niż było :tak:
Dorotko- moje gratulacje
przepraszam nie odpisze wszystkim, ale tym razem obiecuje być na bieżąco.
A my dzisiaj po szczepieniu Ola dzielna dziewczynka prawie wcale nie płakała tylko chwilunie jak jej wbijała igłe i dostała dzielnego pacjenta :-)
 
czesc kobietki! kurcze mala mi ostatnio nie daje nic na kompie zrobic bo zaraz piszczy ze ona chce:wściekła/y:no ale jestem na chwilke ..u nas nic nowego nadal z nosa leci , na dworze tez bez zmian...leje deszcz juz 3 dzien...generazlnie zamula jakas po tych swietach...

Dora gratulacjeeee!!!! to sie porobilo:-) super! co do diety to moja bratowka(w odroznieniu od tej Twojej - bardzo fajna) stosowala diete jajeczna 2 tygodnie temu zakonczyla i w 2 tygodnie schudla 6,5 kg wiec chyba jest skuteczna...Na diecie jajecznej->2 tygodnie 8kg - Grupy Wsparcia Dieta.pl ja tez dodalam ten link do ulubionych na wszelki wypadek;-)
Justys u nas tez imprezka 17, wlasciwie to pierwsza tura juz w czwartek 15 , tak jak wypadaja urodzinki ale ze w czwartek wieczorem przylatuja znajomi(mam nadzieje ze tym razem doleca) to imprezka pewnie sie przeciagnie:-)
Aniu z ta strzykawa to masakra jakas ...bynajmniej brzmi to strasznie! aa i gratulujemy kolejnego zebola:-)
Haniu no to niezle sie Jasienkowi zebolki rzucily 6 na raz:szok:to musicie miec ciekawie....
Dotinko ale sie usmialam z tej segregacji hihi ja tez segreguje:-)tu trzeba...a z tym katarem u nas to samo...kichawa u malej zatkana na maxa:wściekła/y:
Marzenko a Ty gdzie znowu zniknelas? gartulacje dla Jula! pierwsze kroczki juz za nia... u nas narazie podobnie jak u Jagody i Filipka...mala zasuwa na kolanach...na kiedy planujesz imprezke urodzinowa Juleczki?
kurcze musze pomyslec o menu:eek: moze cos podpowiecie??
 
Ostatnia edycja:
Dorotko gratulacje,kochana!Ale M na pewniaka szedł;-),to dobrze,widać że jest z Tobą szczęśliwy:-).A brat,wiesz chyba zrobiłabym to samo,że zostałabym z dzieckiem i dla dziecka.A jeśli o chudzielców, to ja do nich nie należę:-D:-D
Ania gratulacje zębola:-)
Oj Hannamam nadzieję,że nie Emi nie będzie się przykuwać do mebli:-D:-D,narazie wędruje po całym domu i krzyczy.Katar jej zbytnio nie martwi,jak ją zatyka to dmucha nosem i chodzi zasmarkana,jak nie sprawdzę co chwila to wygląda koszmarnie:szok:Zapomniałam wam wczoraj pisać,że Emi waży8kg i ma 70cm wzrostu,dr stwierdziła,że mieści się na samym dole centyli,ale w normie.Mała jest ale rozdarta za to mocno:-D.
No i mykam do łóżka bo mi już oczy się zamykają,kolorowych snów dziewuszki:-)
 
Dorka, moje gratulacje!
Dziewczyny, ja to dzisiaj trzeci raz zasiadam do kompa! Mam nawet na karteczce zapisane co mam napisac (pamiec ciagle nie ta...) i ciagle cos: albo dzwoni telefon albo ktos puka - masakra. Teraz za to wena mnie opuscila. Wlasnie kolezanka mi napisala, ze w 20 tyg ciazy miala zabieg, bo dzieciatko juz nie zylo od 9 tc... Nie chce mi sie wierzyc. maja juz 1,5 rocznego Maksa i smialam sie , ze to od niej sie ciaza zarazilam. I jeszcze tydzien temu gadalysmy, ze po swietach moze juz bedzie wiadomo co bedzie, a tutaj...
Chyba czas na spanie!
 
reklama
dorotko gratulacje!!!!!!
jolu wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!
kasiula u nas impreza 14 dla dziadków co są na miejscu,17 i 18 dla reszty:-)
jagoda ale smutna wiadomosc:-(jak tam filipek ?dalej na kolanach?:-)
dotinka ale emi drobniutka:-)bedzie filigranowa dziewczynka:-)julo taka wielka ze szok:szok:i to głównie na cycu mamy......sukienke na roczek zakupiłam w rozm 98-ale widać zawyzona rozmiarówka hahhah:-)będzie w maju na komunie i w sierpniu na wesele:-)
aniu jak dziewczynki?jak menu nati?ale byłam w szoku.....
justys nie mogę z gabi i wiki ale agentki!!!!!!!!foty boskie:-)
jula robi po 6-7 kroczków ale musi mieć wenę.dziś spadła z łóżka -a juz potrafi zejść sama-beczy a ja patrze a na górze dwójeczka:szok:i nie wiem czy nie przebija sie trójeczka ale juz nie chce za nic pokazac buzi.no i my od wczoraj wieczorka same do pątku rano:-(m ma dyżur,ale chyba nigdzie nie wyruszamy,dziadek nas w niedz i w śr zawiezie do taty w odwiedziny:-):-)szkoda,że go nie będzie na jula roczku,no trudno......
 
Do góry