reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Mamusiu wy pszczółki za wami nie idzie nadążyć-ile mnie nie było tydz.?a tu tyle sie dzieje!-w życiu tego nie nadrobie!!!:no:
Chyba się tu nie nadaje:zawstydzona/y: normalnie nie mam dla was czasu ale tęsknie za wami i myśle cały czas ale za każdym razem jak tu wchodze to jestem nie w temacie i z duuuuuuuuuuuuużżżżżżżżyyyyyyyyyyymmmmmmiiiiii zaległościami!!!!!
Pochwale się wam tylko że Grzegorz śmiga nam po całym naszym mieszkanku(nauczył się raczkować)jest go wszędzie pełno i raz tak głośno!
Aneczka znowu miała tydz.odpoczynku od przedszkola,załapała zapalenie ucha z tych przeciągów-ale już jest oki i w poniedziałek zaczynamy znowu chodzić :tak::tak::tak:
bynajmiej troche ciszej będzie!

całuski mamuśki
 

Załączniki

  • P1010238.jpg
    P1010238.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 19
  • P1010207.jpg
    P1010207.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Hej Wam...no wiesz Wiola, kto jak kto, ale Ty się tu naprawde nadajesz..spoko, ja tez nie nadążam, a czasami mi sie myli, co kto napisał, za co z góry przepraszam..:sorry::sorry:

Dotinka, z ta dieta masakra jest taka, że sie zregenruje, ale jak znowu wprowadzisz gluten, to pewnie będzie to samo, no chyba że to tylko lekka nietolerancja i będzie lepiej - oby, czego Saruni życzę.

Ja pozazdrościłam i też zaatakowalam łazienkę i do tego jeszcze kibelek, bo mam osobno.

U nas o wiele lepiej, resztki kataru, chrypka jakby mniejsza, Nutramigen wchrzania aż miło ( na razie bez efektów, ale na to trzeba poczekać).
A autko....mmmmm.....stres ogromny, bo w środku normalnie jak komputer pokałdowy w samolocie, trzeba się przyzwyczaić, a ja myslałam że passat jest już zkomputeryzowany...ten nawet sam dobiera nawiew, klimę ( jak mu się włączy itd.), jeszcze nie ogarniam, na razie koncentruje się, żeby w coś nie przywalić z tego stresu...
A dziś jadę do koleżanki do Zabrza na urodzinki, to poćwiczę.

Aha, zaraz zaraz, Polaneczka, czyli nowa koleżanka..i dzieci w podobnym wieku mamy :tak:
ŁO MATKO JEDYNA..ja Was chyba na karce wypiszę i też se sciągę zrobię, jak Dorotka..:-D:-D:-D
 
Ciekawe jak Kasiulla dotarła na miejsce w PL?mam nadzieję,że podróż miała spokojną.No dziewuszko odezwij się:-).
Wiolu:-):-) wspaniała wiadomość,Grzesiu silny chłopaczek pięknie raczkuje,a że głosik ma donośny to dobrze świadczy o jego wydajności płuc:-D:-D.A nadajesz się tu do nas jak najbardziej.Ja też mam problemy czasami ogarnąć tu wszystko.Dziewczyn niemożna samych zostawić nawet na pół dnia;-);-):-D.Tak zaraz naskrobią,że wielka kniga do czytania powstaje:-D.
jagodaciężka sprawa z takimi prezentami z górnej półki:eek:,nie lubię takich sytuacji:no:.A taż mam rodzinkę,która zawsze na każdym kroku się obdarowuje,więc powiedziałam:Urodzin i imienin nie obchodzimy,jak ktoś chce to proszę dzieciom coś kupić ale nie należy liczyć na rewanż:-p.
Wózek dla trojaczków :-D,Justyś nie dziwię się,że się wystraszyłaś:rofl2:.Też takiej niespodzianki bym nie chciala:szok:.Ale wózek wygląda świetnie,widziałam identyczny u nas w Górze.Najpierw myślałam jadą bliźniaki,ale jak przypatrzyłam się dokładnie i policzyłam budki:shocked2:,to rozdziawiłam buzię:-D.
Wypad do Wrocka:-):-)piszę sie na to.Jak będzie cieplej to musimy się zgrać jak Ania będzie na szkoleniu i spotkać się wreszcie na żywo:-).Hmmm,ciągle mnie korci te wrocławskie ZOO,ale jak ma być bez dzieci(nie wiem czy mi się uda:rofl2:)...to coś trzeba wymyślić innego:tak:
Oj Aniu mam nadzieję,że to będzie do wyleczenia.Dr stwierdziła,że gliadyny są w normie,więc powinno starczyć rok do dwóch lat diety.Na razie jedziemy bez chleba,kiełbasa z metra,papryka,pomidor,serki homogenizowane...zupa z ziemniakami,ryżem...na obiad same mięso i buraczki ukochane:cool2:Czyli je więcej konkretów:-D.
A autko,na pewno musisz się przyzwyczaić,co gdzie jest.Udanej wyprawy do Zabrza:-).Zdaj później relacje:tak:
Miłego dzionka.U nas wyjrzało słonko,HUUURAAAA!!!!Trochę jeszcze jest chłodnawo ale za to bez deszczu:-D:-D.Idziemy na spacerek:tak:.
 
Natchnelyscie mnie dziewczeta i moja lazienka tez juz blyszczy, chociaz u mnie to nie problem, bo strasznie mala ta lazienka. Jak mowi moj mily: z wanny mozna sie i wysikac i zeby w umywalce umyc.:-) Przy okazji sprzatnelam reszte domu. Czekaja mnie jeszcze porzadki w szafach i wymiana rzeczy letnich na zimowe, ale do tego potrzeba prawdziwego natchnienia...
Nie pamietam co mialam napisac, musze sobie zorganizowac jakis notes albo co...:-)
 
DOTINKO super, że Sarcia je takie konkrety!!! 1:0 dla niej, super dziewucha:):tak: Do Wrocka zapraszam, może być ZOO, może być maraton po knajpkach albo cuś inszego:)

WIOLA Twój Grzesiu idzie jak burza:) Oby tak dalej i niech spiewa ile sił płucach. A Ania niech nie choruje bo po co?? A Ty czytaj i rób notatki, hihi:)

ANIA jak było w Zabrzu? fajnie sie jechało??

U nas spokoj:) Babcia była dzisiaj na spacerze z dziecmi, ja pojechałam na zakupy, a Benek montował wieszaczki na ubranka w pokoju dziewczynek:tak: I wszyscy byli happy!
Od 7.10 w Auchan beda Huggiesy za 35zł, z czego 3zł na Skarbonkę (kto ma ten wie o co kaman), wszystkie rozmary. Bede musiała się zaopatrzyc bo bedzie jeszcze taniej niz u przystojniaka:szok:
Coś moje smerfetki nie mogą dzisiaj zasnąc:( Po wielu próbach Wiki juz spi, a Gabi ma oczy jak 5zł i oglada z tatą jakiś głupi film...:eek:
Czy istniej coś, co przyklei smoka do buzi, żeby nie wypadał i nie budził dziecka??!!!:wściekła/y:
 
Polaneczka witaj między nami .Napisz coś wiecej o swoich dzieciach.Dwie panieneczki,starsza juz ma 5 lat jak dobrze policzyłam.Chodzi do przedszkola czy może puściłaś ją do zerówki?A maleńka jak rośnie?
Tak, dwie panienki. Starsza z marca 2005 wiec teraz jest u sredniakow. Z tym ze nie chodzi do zwyklego przedszkola, pisalam juz w jakis innych tematach, wracamy wlasnie z francji, tata jest francuzem, mala chodzila w zeszlym roku do przedszkola tam. Teraz ja wyslalismy do francuskiego przedszkola zeby jezyka nie stracila. I po starszakach ida do szkoly. Ale po polsku oczywiscie pieknie mowi ;-):-)

Polaneczka, czyli nowa koleżanka..i dzieci w podobnym wieku mamy
No tak, obie mniej wiecej podobnie sie nam urodzily ;-)
 
Hejka Wam, ja wczoraj bylam na urodzinkach u koleżanki, ale dla mnie to męka, bo ani ona nie ma dzieci ,ani jej znajomi i patrzą na nas jak na dziwolągów, jak z dziećmi jesteśmy ( okropieństwo, a to przecież oni dziwni są...) i widzę, że im Alicja przeszkadzała, więc sie szybko zmyliśmy, no niestety...Oni by chcieli siedzieć przy stole i nudzić...Autko smiga, ale nie będe Was tym nudzić...ma już na liczniku potężne 100 km..

Ja Justyś już nie kupię Huggisów, okropne sa dla mnie, takie grube i twarde..brrr, widze, że w Tesco jest promocja na 3-pak pampersów, to następnym razem się w nie zaopatrze..

Wczoraj młoda zjadła "żelazne" danie: do danie ze szpinaku z ziemniakami dodalam PIERWSZY RAZ żółtko i mięsko, ale zajadała, choć wyglądalo to jak nie przymierzając kupsko....

Polaneczka, pod odpowiedzią jest coś takiego jak "subskrypcja tematu", wybierasz tam powiadomienia na maila automatyczne np. i zatwierdzasz odp. tam...

No i patrzcie, jak faceci powinni byc zadowoleni z tego forum - wszystkie umyłysmy łazienkę.....:-D:-D:-D
 
reklama
Hello znów 2 strony do przebrnięcia:tak::tak: wczoraj zdążyłam tylko podczytać a napisać mały mi już nie dał a wieczorkiem wyszliśmy na imprezkę :cool2: boskooooooooo Babcia została z dziećmi niestety tylko do 1 ale na początek dobre i to. Wczoraj to nie miałam za bardzo czasu na neta bo miałam bojowy dzień robiłam małe przemeblowanie w sypialni i u Ewy w pokoju obniżałam łóżeczko o co się nie mogłam doprosić od 2 tygodni a tylko patrzeć jak mały łobuz sam wstanie Jest go pełno wszędzie przemieszcza się z prędkością światła włazi pod łóżka i wtedy klops:laugh2: na dodatek odkrył że między nogami jest fajna zabaweczka:laugh2::laugh2: i naciąga siusiaka na maksa i strasznie się przy tym śmieje:eek: no i zaczął robić kosi kosi i nic tylko kosi kosi i kosi kosi.... To tyle z nowości u nas.
Marzenka co do tego lekarza to w takim razie wszystkich powinno aresztować nie wspominając o położnych:laugh2:
Aniu no to pierwsza jazda zaliczona a co do znajomych to my po prostu przestaliśmy do niektórych osób chodzić bo nie dość że krzywo się patrzyli to jeszcze za pouczanie Ewy się brali a siedź prosto a nie marudź już maskara. Co do łazienki to mój ma pecha bo nie skoczyłam na łazienkę za to przemeblowałam 2 po:tak:koje
Justyś fajnie Twój musiał wyglądać z kleksem w wiadomym miejscu:-D mogłaś zdjęcie mu zrobić. Jak znajdziesz ten klej do smoczków to daj znać:-)
Dotinka współczuje tej myszy brrrr Gratulacje dla Emilki z okazji 6. Dobrze że z dietą Sary nie jest przesądzone a jak wygląda sprawa z dieta w przedszkolu?
Polaneczka witaj pisz pisz jak najwięcej
Wiola proszę mi tu takich tekstów nie wstawiać!!:no: Wszystkie jak najbardziej tu się nadajemy także proszę nie znikać. No i brawa dla Grzesia za kolejne postępy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry