reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

czesc dziewczyny, czy moge do was dolaczyc ?
jestem podwojna mama dwoch panienek, starsza 4,5 roku a starsza urodzona w lutym 2009.
Widze ze tutaj bedzie mialo moje mlodsze dziecie kolezanki i kolegow ;-):-)
 
reklama
Ludzie, tylko chwile mnie nie bylo i nie moge nadazyc z czytaniem!:szok:
U nas kataru ciag dalszy, maly marudzi i najchetniej siedzialby na raczkach, a ja nie moge, bo kregoslup wysiada:-(
Zimno sie juz robi, w slonku jeszcze cieplo i nie wiadomo w co sie ubrac.
Gratuluje biznesu na aukcjach:-), ja ciagle cos kupuje i chyba sie zagalopowalam. Kupilam troche spodni dla malego, a potem zrobilam przeglad w szafie i znalazlam kilka par w sam raz na teraz. Trudno.:no:
Szykuje nam sie wyjazd do Polski, bo moj mily ma zostac chrzestnym u brata. Troche nam nie pasuje, bo splukalismy sie na autko, a wyjazd do jego rodzinki kosztuje. Maja zwyczaj obdarowywania sie prezentami, co jest nawet fajne, tylko wszystko z gornej polki i nie tanie. No i musze zaczac latac po sklepach ...
Dotinka, przechlapane z tymi alergiami, ale podobno mozna z tego wyrosnac, czego serdecznie zycze!:-)
Hania, przy oczyszczaniu nosa mamy to samo, na poczatku potrzebowalam pomocy - teraz daje rade sama!
Moniczka, chyba sprobuje tej zupki z butelki, bo przy lyzeczce wszystko naokolo jest upackane:wściekła/y:
Ania, ale ci sie maz trafil, no coz mowi sie :dentysta - sadysta!:-D
Marza, moj mily ma tez takie cos kolo uszu, brwi, nosa. Najpierw leczyl sie sam:szok:, wyslalam go do lekarza i ma jekies masci, ale tak sobie pomagaja. Powiedz mi jakie to byly ziola, prosze.
Justys, zdrowiejcie szybko!:-D
 
No to szykuje nam sie oważny pęd we wrocku:) zapaszam i będę was zabawiać do upadłego:tak:
My dzisiaj byliśmy u lekarza bo Wiki nam w nocy haftowała jak kot... I znowu była reklama od 1 do 4!!:wściekła/y: Myślałam, że juz z okna wyskoczę! Przecież ja jestem zmęczona i w nocy mi sie nie uśmiecha tańcować nad dziećmi:no: Lekarka dała nam skierowanie do szpitala - jakby coś się działo w weekend.. ale powiedziała, że to mogła flegma zalegać Wikusi i haft pomógł się tego świństwa wyzbyć:szok: BOŻE NIECH ONE JUZ WYZDROWIEJĄ:-( Padam na ryj:zawstydzona/y:

JAGODA nie zazdroszcze tych prezencików... no i kupowania:no: ja tego szczerze nienawidze! Współczuje:eek:
MYSZOR, super, że Nastka nie zwróciła szczególnej uwagi na zmianę mleka! Oby jej słuzyło, a Ty nie wąchaj, to przezyjesz:happy:
Mam nadzieje, że z tymi trojaczkami, to był żarcik:szok: Tego bym juz nie przeżyła!:)
HANIU, Ty działaczko albo lepiej wolonatriuszko... Oni w tym przedszkolu bez Ciebie zginą:rofl2: Dobrze, że Jasiowi konczy sie ten koszmarny katar...

Ja wstawiłam rosołek, teraz sobie bulgocze, a jak pachnie:tak: Podłogi po nocnych akcjach umyte!
A nie napisałam wam, że rano Tatuś przeszkodził Wikusi w robieniu złotka i Wiki zrobiła go na złoto:))):tak::happy: Ale mi to poprawiło rano humorek! Benek miał kupke na slipkach w bardzo oczywistym miejscu:) na kapciach, no i na podłodze! Ale był strzał:szok:
Teraz sobie spacerują chorowitki moje:happy:
Miłego popołudnia:-p
 
JAGODA-kurna fiksa!!!!!!po tym remoncie nie wiem ,gdzie moze byc ta kartka z ziolami.dostalam ja ponad 3 lata temu i nie wiem gdzie ona moze byc.ale to bylo 6 ziol.wymieszalam je wszystkie w jednej misce i parzylam 2 razy dziennie.postaram sie jej poszukac.
POLANECZKA-witaj:)
ANIU-ale z NASTKI agentka-nawet sie nie skrzywila przy zmianie mleka:)MACIE AUTKO?
HANIU- budzet-wazna sprawa-tzreba dobrze rozplanowac:)
JUSTYS -niech zdrowieje ta Twoja rodzinka!!!!
DOTINKO-jak fajnie,ze mamy blisko do siebie-najwyzszy czas to wykorzystac
a u nas przerwa w nocy od 2.30 do 4......:((( pt: JULECZKOWE ROZMOWY NOCA.........
hura!!!babcia wziela wnuczke na spacer,maz poszedl spac a ja mam chwile na kawke:)))
bylysmy rano na spacerze,brrrrrrrrr zimno,zalozylam juz spiworek do spacerowki,a sobie wyciagnelam jesienna kurtke.zaraz sie biore za sprzatanko,poki cisza w domku:)
 
Marza, za dwie godziny jedziemy odebrać.....Juz odbyła się rozmowa na temat - kto bedzie prowadził...Ja pytam: Chyba będziemy losować? A mój małż na To : jak chcesz, to możesz nim jechać...hehehe..:-Dnie ma to jak mieć takiego chłopa.

NASTKA przyjeła przed chwilą WŁĄŚCIWĄ pozycje do raczkowania, az mi dech zaparło..ale nie wytrzymala presji..hihi, i nie widział, co tu dalej zrobic, więc zrobiła buch na brzuch...
 
MARZENKO wyobraź sobie, że ja też dzisiaj zrobiłam atak na łazienke!! Aż się błyszczy:szok:
ANIA jak poszło Ci kierowanie furą?? Napisz nam bo jesteśmy ciekawe:tak: A Nastka chyba dzisiaj przeszła sama siebie:) Pewnie śmiesznie było!

Moje smerfetki leżą w łóżeczkach i gadają ze sobą! Boże, jaki tam wrzask:tak::happy: Nie wiem co bedzie za rok, dwa lata:)))
 
korzystajac z tego,ze dzidzi na dworze-po sprzataniu-nalezy sie relaks-duzo wody w wannie z wielka piana:0) ledwo sie zanurzylam w tej rozkosznej kapieli-dzwonek do drzwi-pan do kaloryferow-ja biegiem do szafy-tzn.malej garderoby-moj m otwiera drzw,ja przez szpare w szafie patrze na panow krecacych sie po mieszkaniu-odpowietrzali kaloryfery.uffffffff w koncu poszli,ja znow do wanny-ledwo wlazlam-domofon-babcia z jula-i to na tyle............
 
Głogów/Wrocław. Funkcjonariusze z wydziału do walki z korupcją komendy wojewódzkiej policji zatrzymali głogowskiego lekarza. Ginekolog jest podejrzany o przyjmowanie łapówek od pacjentek. Dziś sąd podejmie decyzję czy wobec medyka zostanie zastosowany tymczasowy areszt. - Mężczyzna uzależniał od przyjmowanych korzyści majątkowych przyjęcie porodu przez cesarskie cięcie. Uzależniał od tego też swoją obecność przy porodzie. Korzyści majątkowe wynosiły każdorazowo od tysiąca złotych wzwyż - poinformował nas Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy dolnośląskiej policji.
raz bylam u tego pana przed ciaza-mily i konkretny.slynal z tego,ze jak sie chcialo miec cesarke-to do niego bez problemu.jego pacjentki-moje znajome-niezadowolone z tymczasowego braku tegoz lekarza.
 
reklama
:szok::szok::-D:-D:-D czy ja kiedykolwiek nadrobię to wszystko co napisałyście??
Obiecuję,że jutro przeczytam wszystko uważnie i zrobię najpierw sobie ściągę=notatki co komu odpisać:rofl2:.
A teraz tak:
Justyś,Matko Polko,nie daj zwyciężyć sie chorobie.Walcz dzielnie o swoje skarby,oby szpital was omijał jak najdalej.A dziewuszki i mąż niech zdrowieją szybko.
Aniu:-) no cóż podejście psychologiczne:-D:-D i mąż układny...Pisz jak sie prowadziło i jak pierwsza jazda nowym autkiem?
A Natalka dzielna dziewuszka,uczy się pilnie.Ale musiała mieć niunia minkę zdziwioną jak opadła na brzuszek:-).Jeszcze parę razy tak poćwiczy i śmignie do przodu...albo do tyłu jak moja Sara:-D:-D.Biedna,zawsze zabawki jej uciekały z przed nosa:rofl2:.
Marzenka no nie i ciebie alergia nie oszczędziła.
...i jak tu człowieku się zrelaksować:-) jak ktoś co rusz dzwoni do drzwi,he he
Atak na łazienkę:-),ja dziś przerzucałam szafki i komody w pokoju w poszukiwaniu myszy,którą oczywiście tylko w nocy było słychać.Znalazłam:-),martwą...Brr...nie cierpię tego:eek:
Hmm...niezbyt miłe "stracić"lekarza,ale z drugiej strony...
Jagoda fakt,w przypadku Sary można wyleczyć dietą jelita.Kosmki się zregenerują przez okres roku czy dwóch stosowania diety.
Moja Emilka też marudzi,najchętniej by spędzała czas na rękach,ale niestety kości nie te same i krzyż robi mi wysiadkę:shocked2:
Polaneczka witaj między nami:-).Napisz coś wiecej o swoich dzieciach.Dwie panieneczki,starsza juz ma 5 lat jak dobrze policzyłam.Chodzi do przedszkola czy może puściłaś ją do zerówki?A maleńka jak rośnie?:-):-)
Ciekawe co u Wioli i Dorki?
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry