reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Aha, Dotinka, powodzenia w gotowaniu. Ja dzis zdobylam sie na szczyt mozliwości kulinarnych i robie potrawkę z kurczaka z pieczarkami mniam...
 
reklama
Znalazłam poradnik żywienia, który dołączyli z tej bobovity: I tam jest nr telefonu: 0801165555 lub 077 4564576...

Jak sie da, to obie zamówcie, bo paczka super: Kaszki by~ły itd.
 
witajcie!
CO KUPIC NA KOMARY DLA MAŁEJ?MACIE COŚ SPRAWDZONEGO?
moja Julcia nie zrobiła 2 dzien kupki:(puszcza tylko bączki,widzać,ze sie meczy.dzis mialam wielkie plany na wieczór:zafarbowac włosy,obciąć dłłługa grzywe i końcówki,opalić sie (tzn.wypróbować balsam brazujacy,chrzciny tuz tuz a nogi jak u młynarza)i z tego wszystkiego wykapałam sie tylko i opaliłam ,bo julcia niespokojnie spi przez te gazy i juz nie chce jej juz draznic smierdzaca farba,moze jutro mi sie uda:)ale byl upal a potem burza brrrrracha kupilam dzis sukienusie do chrztu ,rozm68 na styk:)milego wieczorku:)
 
Witam gorąco!!!!!!!!

Ja też dostałam już obie paczki i byłam zdziwiona bo przy Ali to wysłałam esemesa do NUTRICIA to producent bebiko i bobovita i dopiero cokolwiek dostałam.

Dziś rocznica ślubu ale nic nie będę organizować.Jestem ciekawa czy będzie pamiętał że to dziś.Pewnie nie.Uwielbiam rano patrzeć jak moje dziewczyny śpiąUciekam bo się budzą..Pozdrawiam gorąco
 
U mnie też pogoda do bani... Leje i jest zimno. Moje myszki śpią słodziutko:tak: Ake noc była ciężka:-( Rodzice w nocy pojechali na wczasy, a dzisiaj moje Kochanie przyjeżdża do nas i po nas:laugh2: Jutro już będę w domciu.:tak::happy: Nie ma to jak swoje śmieci:)
Miłego weekendu:)

P.S. Ania, fotki wkleję jak wrócę do domu bo zabrali aparat:sorry:
 
Wiecie co? ALE SZOK!!! NATALKA WŁAŚNIE PRZED CHWILĄ PRZEWRÓCIŁA SIĘ Z PLECÓW NA BRZUSZEK!! SAMA -ekstra wylądowała na podpartych łapkach. Zrobiła to na macie...

JUTRO KOŃCZY 4 MIESIĄCE! Moja kochana myszka :)

Aha, dziś wypiła trzy razy mleko z flaszki. Miałyśmy dobry dzień :-)
 
ANIA, widziałam opis na gg:tak: Gratulacje! Super, że Nati tak się pięknie rozwija:laugh2:
A moje smerfetki gaworzą od kilku dni i taaak pięknie się uśmiechają:tak: Tatus jest w szoku jakie jego dzieci zrobiły postępy w ciągu 10 dni:szok:
 
Oj...dostałam jeszcze paczkę z Bebilonu....same "potrzebne "rzeczy, czyli: klips do smoczka, którego Niunia nie uzywa, mleko, którego nie pije i kaszkę, której nie je hehe...
 
reklama
witam :)
długo mnie nie było.
prawie 3 tyg nie miałam internetu. nawet nie nadrobię co naskrobbałyście...
myszkorku - gratulacje dla córeczki! ucałują ją ode mnie :tak:

ja też wypełniałam ankiety w szpitalu i przyszło mi kilka paczek. one przychodza jak dziecko kończy 4 m-ce, bo zazwyczaj są tam słoiczki od 4 m-ca.
Jasiek jeszcze na mleku, także na razie te słoiczki stoją. ale jak skończy 5 m-cy to już spróbuję mu coś dawać. jakąś marchewkę :-)
 
Do góry