reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
Witajcie Dziękuje bardzo za życzonka i pamięć:-)
Ja już dziś padam dziś wielkie sprzątanie szwagier robi mieszkanie na dole u teściów wcześniej tam były garaże i warsztat oraz "przechowalnie"musieliśmy tam dziś ostro działać bo kupę naszych rzeczy tam było które trzeba gdzieś upchać

Marzenka wszystkiego naj naj z okazji rocznicy, ale fajnie w moje urodziny. Zakupy super, też mam plan nalotu na ciucholand w przyszłym tygodniu;-)
Justynka co tam u Ciebie?
Ania
Ty pewnie już na morzem, ale fajnie. Co do Dotinki nie mam pojęcia pisałam do niej na gg ale bez odzewu, a Ty nie masz do niej numeru tel?
 
Ja pisałam do naszej Dotinki ale sie nie odezwała:( Nie wiem co u niej... Mam nadzieje, że wszystko oki!

Jestem ciągle na pełnych obrotach... Jutro czekają nas zakupy bo nie mamy kapci dla dziewczyn do żłobka. A w środę wielki dzień... nie wiem co mam myśleć na ten temat. Troche sie boję tego żłobka.

No i stał sie cud!!! WIKI CHODZI!!! NARESZCIE.. :D

Już było łatwiej jak Gabrysia zaczęła sama chodzić a teraz to juz luz. Mogę sama spokojnie zabrać dzieci i śmignąć z nimi na huśtawki, na spacer:) Do windy, to obie lecą jakby tam im jeść dawali:)
Dzisiaj jeszcze idziemy do aquaparku. Teraz dziewczyny spią.

Coś ostatnio mam problem ze składnią. wybaczcie te niepoukładane zdania...
I jeszcze jedno: 29 września lecimy do tunezji na 2 tygodnie. Z dziewczynami, oczywiście. Boze w co my sie spakujemy?? MASAKRA!
 
No ja właśnie też się pytam co tu się dzieje a raczej nie dzieje? Szczególnie przy takiej pogodzie:baffled: Ja na razie jeszcze zabiegana załatwiam sprawy na które nie bylo czasu i możliwości podczas sezonu, a dwa pomału zamykam sezon
Justyś gratulacje dla Wiki:tak::-) tylko co będzie jak teraz rozbiegną się w różnych kierunkach:szok::-D Tunezja super podaj linka niech oczy choć napasę.My w tym roku mamy zamiar odpoczywać tylko weekendowo ze względu na Ewy szkołę W palnie jest Zakopane, Brenna z spa (coś dla mamusi:rofl2:), no i Berlin tropical islands była tam z Was któraś jestem ciekawa opinii?
Dotinko martwimy się odezwij się. Jak tam przygotowania Sary do szkoły? Niki załapał się w tym roku na przedszkole?
Nie wspominając o Kasi, która jeszcze dawniej znikła i się nie odzywa
Dorka jutro skrobię smska, bo dziś już za późno
Marzenka jak po weekendzie?
Jola, Monika, Jagoda co u Was?
 
HAniu, ja dzisiaj dostałam raport doręczenia smsa do Dotinki. A wysłałam go chyba dwa dni temu. Ale nic nie odpisała... Nie wiem co sie dzieje. Moze pochłonęły ją przygotowania dzieci do szkół i przedszkoli? Nie wiem juz sama...
No i wielkie dzięki za gratulacje! Nie wiem czy Ty w to uwierzysz ale moje dzieci chodzą przy nodze... Nie uciekają w rózne strony świata (jeszcze hehe)! Nie wiem co bedzie później..
U nas od jutra zaczyna się żłobkowanie! Alez mam stesa. Dziewczyny jak słyszą, że idą jutro do dzieci, to chodzą i krzyczą "ura! deci!" i wielkie uśmiechy temu towarzyszą :D Ciekawe co bedzie jutro.
A dzisiaj się mega wkurzyłam! Chodziłam po okolicznych sklepach z butkami i szukałam dwóch takich samych par kapci rozm 21/22, inne niż różowe (rzygam już rózem!!!). Moje marzenia są tak wygórowane, że nie da sie ich spełnic!!!! I mamy jedne fioletowe a drugie.. rózowe :( Pani obiecła, że na jutro lub czw sprowadzi mi jeszcze jeden taki sam zestaw. Rózowe bede w żłobku a fioletowe w domu:) Masakra...

Lecimy do takiego hotelu:
Caribbean World Gammarth Oasis Fun Club**** all inclusive
Nie moge wkleić linka bo jest mega długi i nie chce sie otwierać... wrrr!

Jeszcze jedno! Żeby mnie dzisiaj dobić, to w pracy było ZAJEBIŚCIE ciężko, przyszłam do domu, zabrałam dzieci na zakupy, a mąż dał nogę z domu ok 16 i jeszcze go nie ma! A smerfetki nie spały po południu, wiec juz od 19 megamarudziły... Na szczęście juz śpią od pół godz:)
Chyba jestem najlepsza na tym forum w narzekaniu... jak sie spotkamy, to mozecie mi nakopać do d... buuuu!
 
Jedyną rzeczą jaka trzyma mnie przy życiu, to to, że w sobotę rano jadę na imprezę służbową do Szklarskiej Poręby:) I wracam w niedzielę!!!! Ależ bedzie laba i SPA... :rofl2:
 
trzymam kciuki za jutrzejszy dzień:-)smerfetki do żłobka:-)i większe dzieciaczki do przedszkoli i szkół.czekam na raport z 1 września jak poszło;-)trzymam kciuki:*
 
No to ja melduje, że dzien zakończony na plusie:) Dziewczyny w żłobku zobaczyły autka i juz było tylko papa i brum brum! Podobno jadły, spały no i... ryczały ze wszystkimi ryczącymi. Pani mówiła, że to był płacz towarzyski:)

A mnie boli głowa:(

Dotinka nadalcmilcz :(
 
reklama
Ja się melduję wczoraj miałam akcję sok, oczywiście mogłam zacząć robić jak książę poszedł spać a i tak mi zeszło do 1 w nocy. Młody jak nigdy obudził się wtedy jak ja się kładłam i nie spal 1,5h gadał do lampy. O co kaman?:baffled:
Rozpoczęcie roku super młoda zadowolona, od razu po powrocie plecak jak Pani kazała spakowała, oby jej tak zostało zawsze:-D:szok:
Do Dorki nie skrobałam bo znów doby brakło, a po 22 to już nie chcę głowy zawracać, a o Dotinkę to już się martwię, zawsze się odzywała
Justyś gratuluję udanego pierwszego dnia w żłobku mam nadzieję że jutro nie będzie problemu jak przyjdą i będą wiedziały o co kaman:baffled:
 
Do góry