reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Jestem i ja posmęcić niestety siostra wylądowała z malutka w szpitalu bo się strasznie krztusiła. Zrobili podstawowe badania i wylazły podwyższone enzymy wątrobowe, jutro dodatkowe badania. Nie wiem o co może chodzić szkoda że Ani nie ma. Martwię się.
Jedno zmartwienie się kończy drugie zaczyna,co za cholerny rok:wściekła/y:
Poza tym wszystko normalnie Jaś szaleje, Ewcia pierwszoklasistka obowiązkowa wraca z szkoły i do lekcji siada, mam nadzieję że to się nie zmieni;-)
Dorcia cieszę się że po wizycie są dobre wiadomości, a jak tam zdążycie z domem przed ślubem?
Justyś no tak uroki skupiska dzieci, katar wrrrrr...
Marzenka a za mną nie tęsknisz?:-( To Julo poszła po bandzie 450 zł:baffled:
 
reklama
HANIU oczywiście ,ze tęsknię!!!dziewczyny się tak dawno nie odzywały:(ciarki mi przechodzą jak sobie pomyśle o tych chorych maleństwach-daj znać jak będziesz coś wiedziała.
u mnie w pracy nuuuuuuuda!!teście wyjeżdżają w poniedziałek na 2 tyg i będę miała problem z małą,bo mój m ma czasem nieplanowane nadgodziny i kompletnie nie mam gdzie jej zostawic na ponad 3 godz;/muszę jutro pogadać z szafową.jula szaleje,przechodzi czasem samą siebie:)
 
Marzenko nie ma sprawy dawaj Julkę do Torunia :tak:Babcia Marysia zapanuje nad bandą ... We dwie będzie raźniej .
Haneczko nie wiem co z domem . Co chwilę coś wyskakuje . Dzisiaj "wstały" panele w pokoju Tośki :wściekła/y:Jutro muszę dokupić -mam nadzieję , że będzie ten kolor jeszcze- i będą połowę pokoju rozbierać i kłaść od nowa. Za cholerę nie wiem co tamta ekipa jeszcze spieprzyła :wściekła/y:Powoli się pakuję i już tam od razu w garderobach układam . Mam nadzieję , że rzutem na taśmę się uda. Ale jak sobie poradzę z przygotowywaniem imprezy to już inna bajka. A do tego od 10-18 w sklepie żeby było ciekawiej :crazy:
 
witaj mamuskowo!!!

troche mnie tutaj nie bylo,zagladam ale jakos ciezko zabrac sie do pisania:)
od niedzieli jestem w domu tylko z Matusiem mąż wyjechal do pracy na drugi koniec Polski ma wrocic 17 wrzesnia ale w wojsku wszystko jest mozliwe:/a teskni mi sie ze szok!
Mati tez to chyba odczuwa bo ma mnostwo energii nie ma gdzie jej wyladowac a zawsze to A z nim wariowal no i mlody padal jak mucha:/a ja nie mam sil podnosic i wariowac z 13 kg klockiem:p
Haniu - trzymam kciuki za siostrzenice:) same problemy tutaj no i przyziebienia:/
Justys fajnie ze smerfetki bawia sie w tym zlobku- niestety w mojej wiosce nie ma a napewno bym go chciala zapisac bo widacma sporo pomyslow i wariacji a dom za maly aby to wykorzystac:)
Dorka szkoda mi Toski- ale wierze ze z czasem wszystko sie ulozy- masz teraz sporo na glowie dom i slub- wiem ile zamieszania mielismy z remntem i ze slubem niby cywilny ale pasuje cos przygotowac chociazby ten obiadek:/
Marzenko - Jula dala popalic z tym komputerem:) ja ostatnio znalazlam mojego syna w pokoju na ławie:/ albo jak skakal z lozka do lozeczka i robil przy tym fikołka w powietrzu:/ zgroza strach samego na chwile spuscic z oka:/
no to zycze Wam milego dnia- u mnie zimno i deszczowo:/ buziaki:*


zalaczam zdjecie mojego swiatowego syna ;-) Zobacz załącznik 282080
 
Ja tak na sekunde...
ANIA pisała, że juz nie odpoczywa o od nocy męczy ją gorączka, pawie i ma anginę... Zapodała sobie antybiotyk i jakos powli wraca do życia. Chyba tęskni juz za nami:)
A ja, żeby naszej Ani nie było smutno, tez jestem chora! Katar, kaszel i wszelkie bóle kości mnie dopadły. Biore moją żelazną trójkę: fervex, aspiryne i rutinaceę. Jutro śmigamy do lekarza:(

MIKUSIA miło, że o nas jeszcze pamiętasz:D 13 kg Matusia... hmm jest co nosić! Brawo! Skąd on ma tyle mocy??? :*
HANIU co z tą malutką?? biedactwo! brrr
DORKA jak sie kręci interes?? Oby jak najlepiej i przeprwadzaj sie szybko:)
 
O widzę ,że nie tylko u nas choróbsko zawitało :wściekła/y:
Tosia chora . Nos zawalony , kaszel , gorączka ...Koszmarnie się męczy :-( Noc nieprzespana i ta również się na to zanosi :wściekła/y:
Haneczko napisz nam jak malutka . Martwię się :-( Dlaczego dzieci muszą cierpieć ! Dużo nie popisze, bo mała kręci mi się na rękach i nie mam jak . Moje dziecko drzemie na siedząco .
Zdrówka dla wszystkich małych i dużych !
 
Hej!
No to sie porobiło...

A my dzisiaj byłysmy u lekarza i dzieci sa czyste osłuchowo i katar tez nie jest groźny:) Dr nam powiedziała, że szykują sie nowe zęby i pewnie stąd ten katar. Ja tez jestem czysta i TYLKO przeziębiona. Dzisiaj czuje sie o niebo lepiej niz wczoraj:)

Marzenka jak się czujesz?? Żyjesz??
 
Jestem jestem:-) Przepraszam za milczenie ale nie wiedziałam gdzie mam ręce wsadzić:szok: Zakupy rodzicom, bo mama nie może przez tydzień z domu wychodzić, obiad dla siostry do szpitala, babcie na badania, do tego szkoła i domowy kierat:szok:
Z małą już ok od wczoraj w domu, wartości wątrobowe podwyższone okazały się po szczepieniu (Tydz temu rota i infanrix miała). Refluksu nie ma krztuszenie związane z ulewaniem, na ulewanie przed karmieniem zagęszczacz pokarmu podawać. To tak w telegraficznym skrócie:-)
Poza tym szkoła szkoła codziennie mamy zadanie, na szczęście w granicach rozsądku, bo koleżanka miała u córki w innej szkole 2 str do kaligrafii :szok: to by mnie ręka bolała a co dopiero takie małe dziecko co od tygodnia chodzi do szkoły
Jaś łobuzuje jak ma coś zakazanego zrobi to kiwa palcem mówi nie nie a i tak robi:baffled:
Marzenka jak ucho?
Justyś dobrze że do zdrówka wracacie, mam nadzieje że nie będzie przez to problemu z powrotem do żłobka
Dorcia biedna Tosia ucałuj ją od e ciotki i szybko do zdrowia. Trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę
Monika mały super,a czas bez A szybko zleci a jacy stęsknieni będziecie. Jak eks nie robi problemów?
Ania toś narobiła pochorować się na wczasach, zdrówka
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie ucho nadal boli,byłam wczoraj w aptece mam antybiotyk:-(
HANIU dobrze,że z malutką ok,a JAŚ taka samo jak jula słyszę........
JUSTYŚ uffff,że to zębole:-)no i że TY czysta super:-)
MONIKA a synek A u mamy?
DORKA UŚCISKAJ TOSIĘ niech szybko zdrowieje:-)
ja wczoraj miałam wolne:-)tylko dzis i dwa tyg wolnego:-D:-D:-Dchociaż z jednej strony jula tak szaleje ,że nie wiem czy szybko nie zatęsknie za pracą;-)
buziaki dla WSZYSTKICH:*
 
Do góry