reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

DORKA widze, że u Ciebie impra za imprą:szok: fajnie, przynajmniej sie nie nudzisz:) Tośka niezle daje Ci czadu... A butki dzieciece powinny mniej kosztowac! Mowie, to ja - mama bliźniaczek:tak::szok:
YAGODA nieżle Twój M daje czadu, a komentarze... bez komentarza:wściekła/y: Ciekawe kto pierwszy pęknie i pokona ciche dni:)
HANIA a co to za okazja była, zeby to sie baby schodziły i winko popijały??
JOLA jak balety?? Oleńka zadowolona z prezentów?? Chwal sie co dostała...:blink:
DOROTKA to na pocieszenie powiem Ci, że nas dzisiaj złapała chmurka na spacerku... I wcale mie sie nie podoba ten deszcz... buuuu! A na dodatek zmiana czasu wcale mi nie pasuje... kurde brakuje mi tej godziny...
ANIA ja w ubiegłym roku byłam taaaka wielka w swieta! A Ty juz miałaś wszystko za sobą:) No to Natka ma juz zaliczone wszystkie świeta:) Jak świecenie minipalemek?? My nie byliśmy...:no:

Siostry wy piszecie, że wasze maluchy mało i krótko śpią,a znowu moje śpią 3 razy dzienie po półtorej godziny. One tak szaleją i hasają, że padają na twarz!
Ale wkurza mnie juz ich porykiwanie... Gabi wyje jak zostają same w pokoju, a Wiki ją wspiera:szok: Masakra! A na dodatek jutro zaczynam szkolenie PRACOWNIK-PRYWATNIE MAMA... Strach sie bać co to bedzie z moimi wyjcami....
Dzisiaj się wziełam za porządki: umyłam wózek po zimie (nawet nie wiedziała, ze tak łatwo go rozłozyc na cześci pierwsze), poprzegladałam jakies kolejne worki ciuszków i cześć wywaliłam bo sie nie nadają do niczego, ogarnęłam łazienkę, zrobiłam obiad ja jutro (grochówke) i to chyba koniec moich wyczynów.
Ja mam juz plan na cały tydzien:szok: ciekawe czy sie wyrobie ze wszystkim....
Pozdrawiam Was ciepło!
 
reklama
Hej ja na chwilkę bo padam jak to po impezie sprzątania że szok, ale ogólnie było super Oleńka bardzo szczęśliwa :-D miedzy innymi że dostała torta wcinała jak szalona śmiesznie to wyglądało a zresztą wyśle zdjęcia to pooglądacie sobie. A dostała kolczyki, łańcuszek, 800 zł, zabawki i rowerek.
Sorki że nie odpisze ale jak wczesnie pisałam padam i ide spać.
 
alis838 wszystkiego NAJ NAJ NAJ DLA TWOJEJ CORECZKI!!!! u mnie w sumie nic nowego, w ten weekend mialam wiecej czasu dla matiego bo eks go nie bral i zauwazylam ze troche z niego mami synek- nie moglam zajac sie niczym bo usiadl na srodku pokoju i placze bo nikt przy nim nie posiedzi- tak go wszyscy nauczyli musze cos z tym zrobic:/dzisiaj zwrocilam uwage niance i mojej babci no i zadzwonilam do eks zeby pomogl mi go wychowywac an ie tylko rozpieszczac....ehhh nie mam weny drazni mnie to troche moze gdyby nie ta robota mialabym wiecej czasu na wychowanie dziecka:/ buziaki iz ycze milego slonecznego dnia mamuski:)
 
Wlasnie przyszedl gosciu do wymiany boilera - rychlo w czas - po zimie! Maly drzemie wiec czas na kawusie. Moj m sam sie przeniosl na sofe, wiec ciche dni potrwaja. Ja tak latwo sie nie poddaje, bo ze mnie taka cierpliwa i pamietliwa flegma, a on choleryk.
Dotinka, dzieki za podpowiedz! Znajomi jada do Polski wiec mi kupia syropek. Jeszcze tylko musze oduczyc mlodego zasypiania na rekach, ale sama go sobie nauczylam.
Dorka, jak po wizycie u lekarza? Jestem pewna, ze wszystko jest w porzadku. A z jedzeniem tak jest, ostatnio po chorobie Filipowi sie polepszylo, ale jak tylko go pochwalilam na glos to sie znowu zbiesil!
Justys, dobry plan to podstawa! Napewno ze wszystkim dasz rade!
Jola, super ze imprezka sie udala! Ciekawe czy nasze maloty wiedza, ze to ich specjalny dzien?
Milego dzionka zycze!
 
JOLU widać,że Oleńka świetnie bawiła się na swojej imprezce:-),najbardziej podoba mi się jak je tort:-D.Cud miód!
JAGODA i ja mam czasami chęć pogonić mojego m na sofę,ale jakoś taka jestem,ze nie muszę do niego się odzywać,ale przytulić do niego muszę się by zasnąć:-p.Więc lepiej by nie uciekał na wąską sofę bo pójdę do niego,a na łóżku wygodniej:-D:-D.No a przy tuli to i mowa wraca;-).
MONI to chyba roczniaki tak mają,moja Emi też ciągle by chciała być u mnie albo u Marka,no ewentualnie u babci.Ale to koszmar jak coś jest do zrobienia,bo na podłodze teraz za nic w świecie nie chce być:wściekła/y:.
JUSTYNKA i mnie męczy zmiana czasu,jakoś nie mogę złapać rytmu.
Myślałam,że coś popiszę więcej,ale Emilka się drze,więc nici z wolności.
Mam dosyć,ryku dzieciaków:szok:,ostatnio wieczorami to zastanawiam się czy czasami nie zwariowałam:baffled::szok::-D.
 
Dotinka, jak ja Cie rozumiem!!! ja tez mam dzis dosyć. Alicja sie zsikała w majty(bo sie za dobrze bawiła):szok: a Natalce przebija sie jedynka u góry i tak wyje, że uszy mozna zatykać, no i na rączki..ale tylko do mnie, reszta odpada. A jak wracam z pracy to siedzą w oknie z opiekunką i ona już podskakuje i wyje na moj widok.Nie wystarcza jej, że mnie widzi, musi być na rączkach:no::no:.
Na szczęście JUŻ ŚPI...:-), przynajmniej tyle, że całe noce przesypia, ale jak by mi nie spała, to bym w pracy nie wyrobiła..
Jolu, fotki super, widze, że Ola poszła na całośc w jedzeniu torta;-):-D, moja młoda sie siliła na łyżkę..pieknie w każdym razie wyglądała w sukienusi :)
Patrz Justys, a u mnie gra gitara z tą zmianą czasu, młodą kładę wcześniej (czyli po staremu 18.00) a wstaje tak samo jak przedtem, czyli dziś ponoć wstała po 8.00 rano, a mnie juz nie było :)
Jak Jagoda z cichymi dniami??? widze, że wszyscy po kolei mają takie ciche dni..widać sa potrezbne do podtrzymania związku :baffled::baffled::baffled:, a u mnie juz dawno nie było...oby teraz nie moja kolej...:szok:??ups.
Mikusia, witaj w klubie zapracowanych mam, ja tez mam za mało czasu dla dziewczyn, ale co ja poradzę?? Przydałoby się, żeby doba miała więcej godzin..

Idę na kolację a potem relaks, bo młode już nynają..ufff

Całuski dla wszystkich!!! Alis, wszystkiego naj dla małej!!!!

A my dalej na forum NIEMOWLAKI...a nasze pociechy to juz roczniaki większość..ech, czas leci
 
ja jestem tak zakręcona,że zupełnie do mnie nie dociera,że święta tuż tuż i że niedługo moje dziecko skończy roczek:szok:dzień za dniem tak szybko mija,nie mogę nadążyć...
ANIU ale NATI lubi pochrapać:-)ALA chyba tez:-D
DOTINKO a starszaki zajmują się EMI?czy wolą sami się bawić,żeby nikt im nie psuł i przeszkadzał?
JAGODA widzę,że nie jestem sama w usypianiu....jula albo na rękach ,albo na mnie siedzi lub tzw wisi:wściekła/y:ale też ją sama tego nauczyłam:-(
DORKA jak tam TOSIA i butelka?bo julo nie chce widzieć butli,ale sukcesywnie do porannej i wieczornej kaszki ml-ryż daję jej do popicia bebiko 3 o smaku banaowym-może małymi kroczkami.........:-(chociaż czego ja juz nie próbowałam....w ogóle wczoraj włożyłam julę do łóżeczka,a ja durna obudziłam się o północy i spać nie mogłam bo mi dziwnie było bez niej...
MIKUSIA ale MATI cwaniaczek:-)a co się będzie sam bawił:-)
PODPOWIEDZCIE CO NAJLEPIEJ SIĘ SPRAWDZIŁO Z PREZENTÓW,bo nie mam pomysłu..
 
Hallo co tu nawet nikt dziś nie zaglądnął??:szok: Ja już się usprawiedliwiam zagoniona jestem strasznie, tata pojechał w delegację i mama ogłosiła wietrzenie magazynów:-D przesortowałyśmy pawlacze i dokumenty. Czego tam nie było:szok: Między innymi rachunek za montaż karniszy z 1980r.:-D, czy rower za 4 900 000:-D
Dodatkowo robota w domu okna już umyte wszystkie, szafa w przedpokoju pokonana ;-)zakupy świąteczne zrobione
A co u Was widzę że było imprezowo;-)
Marzenka pomału ale do przodu i to najważniejsze , a lekarzem się nie stresuj będzie ok. Co do prezentu to u nas takie typowe męskie więc za bardzo nie pomogę, z tego co pamiętam to w przypadku ewy to był garnuszek na klocuszek i wózek
Ania ja też przy zmianie czasu nie kombinuję, jak spanie o 19.30 to spanie o 19.30 i działa nie ma marudzenia.
Dotinka u nas wczoraj w nocy był też cyrk i nie wiadomo o co kaman pierwsze obudził się o 1 leżał gadał a potem przeszło w ryk i tak 45 aż zasnął
Jagoda u nas też ostatnio ciche dni, chyba coś w powietrzu wisi, a zasypiania na rekach oduczaj jak najbardziej bo będzie coraz ciężej
Monisia taki wiek a że znikasz mu w ciągu dnia lepiej Cię pilnować;-)
Jola super że imprezka udana a jubilatka zadowolona
Dorcia super że po imprezkach i udane, a co tam u kardiologa pozanikało ładnie?, myślałam wczoraj o Was my mamy kontrolę w czerwcu
Justyś ale miałaś powera jak tam szkolenie?
Alis wszystkiego najlepszego dla młodej spóźnione ale serdeczne. Gdzie się podziewałaś?
Zmykam kobietki bo himalaj do sprasowania makabryczny
 
reklama
hej mamuski zalogowalam sie zeby sie przywitac w pracvy chociaz mam na to czas:) widze ze ciche dni sa na Topie! moze to wina przesilenia wiosennego?mam chwilami serdecznie dosc- wciaz mi brakuje czasu spedzonego z A bo wiecznie tylko praca i obowiazki kolo domu a wieczorami to czlowiek mysli o tym aby zasnac:/ no widzicie przyszlam troche ponarzekac na domiar zlego Mati ma katar i zaczal brzydko kaszlec:/ a w niedziele urodzinki oby mu przeszlo! moja waga mnie zaskakuje niecale 50 kg- wciaz lecimy a uwierzcie mi ze jem normalnie- wyniki badan w porzadku- jutro wizyta u gin grrrr oki uciekam bo smece:/ zycze Wam milego dnia:)
 
Do góry