reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

A u mnie na plesniawki nystatyna pomogla, ale po tygodniu znowu wrocily, wiec znowu nystatyne zastosowalam i juz tak super nie schodzi, fakt, wakacje wiec mniej czlowiek tez jej dawal, ale chyba jak nie pomoze to sprobuje moczu...
 
reklama
martusia_78- u mnie po krostkach też prawie nie ma śladu-mam nadzieje,ze nie wroca. ?Boje się,ze znikły,bo się ochłodziło. A w niedziele zapowiadaja wyzsza temperature. Mój mały miał to 2 tyg.-a słyszałam,ze to trwa 3-4. Po jakim czasie u Ciebie zeszło?

kabaretka- może spróbuj Apthin- jest bardzo skuteczny. Mój mały brał silny antybiotyk i miał bardzo osłabiony organizm. Bardzo silną pleśniawkę miał.
 
Lenka dawalam Aphtin, ale lekarka powiedziala ze nie jest zbyt dobry dla tak malych dzieciaczkow, wiec odstawilam. Eh, sama juz nie wiem, co lekarz to inna wersja. A po tym jak zniknely plesniawki kupowalas nowe smoczki itp czy po prostu wyparzylas stare?
 
martusia_78- u mnie po krostkach też prawie nie ma śladu-mam nadzieje,ze nie wroca. ?Boje się,ze znikły,bo się ochłodziło. A w niedziele zapowiadaja wyzsza temperature. Mój mały miał to 2 tyg.-a słyszałam,ze to trwa 3-4. Po jakim czasie u Ciebie zeszło?.
Lenka u nas tez po chrostkach sladu nie ma ladna delikatna buziunka jest teraz.
Dosc dlugo bylo cholerstwo zniklo w jednym miejscu i pojawilo sie w drugim i tak wkolko. W sumie to jakies ze 3- 4 tygodnie chyba. Ale dokladnie nie pamietam.


A tak moja corcia napisala do Was :tak:gdy mama rozmawiala przez telefon ;-)
:happy::-):-:)-D:rofl2::szok::rofl2::-(ssssssssssssss:tak::rofl2::dry::dry::dry::dry::confused::confused::sorry2::blink::no::wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Hmm... moj maly ma skaze, ale caly czas mu jakies plamki wyskakuja na twarzy, pomimo iz jest na mleku dla dzieci z alergia i tak sie zastanawiam skad one sie biora, wygladaja tak jakby jak liszaje, ale nimi nie sa. Czy ktoras z was miala podobnie?
 
kabaretka obstawiam ze to atopowe zapalenie skory musisz udac sie do alergologa po specjalna masc Z tego co piszesz widze ze w domu masz alergika czeka cie wymiana wszystkiego U nas przez pierwsze 6 lat zycia wikiego nie bylo zaslon firan dywanow pluszaków koców ze sciera latalam 5 razy na dzien pościel tylko hipoalergiczna taka ktora mozna co jakis czas oprocz prania zamrazac moge ci tylko wspolczuc wiem co cie czeka sama przez to przeszlam a masc na to schorzenie to niestety na bazie hydrokortyzonu :(
 
Hmmm... ja uzywalam do tej pory jakiejs innej tez robionej gliceryna, talkiem i czyms tam jeszcze, i musze ci powiedziec ze ladnie poschodzilo mu z twarzy, tylko ze znowu sie pojawilo.
agatko naprawde az tak? Dziwne ze pediatra mnie nie skierowal do alergologa, to moze nadmierne kichanie malego tez tym spowodowne...? U mnie wszysycy praktycznie maja alergie, wiec moze on tez ma...
 
jezeli w rodzinie wystepuje alergia to prawdopodobienstwo jest 50% jezeli ktoroś z rodziców ma to juz 80% Co do maści to prawdopodobnie cos bylo na sterydzie skoro zeszlo i znow wylazło postaraj sie wyeliminowac wszystko co sie da kołderke kocyki ochraniacze z lozeczka pluszaki wloz w worku foliowym do zamrazalinka na min 3h. Alergologa w pl musisz wyprosic sama niestety .Mikołaj jest jeszcze malutki masz szanse przy odpowiednim leczeniu pozbyc sie alergii Nam sie nie udalo i skonczylismy na astmie oskrzelowo-plucnej plus atopowe zapalenie skory wiec tez mamy nie wesolo co prawda od przeprowadzki do uk Wiktor jeszcze nie chorowal powaznie i nie lezal w szpitalu a to juz sukces w pl kazda infekcja konczyla sie zapaleniem pluc i szpitalem do tego lekarstwa byly duzo bardziej obciazajace tu bierze tylko podstawowe ale nie daj boze jak na czas nie zamroze poscieli(tak jak w ubieglym tyg) to chodzi i kicha ....
Pamietaj ze podstawa to trafna diagnoza i odpowiednie leczenie ..

p.s nie mialas gdzies w poblizu lipy ? teraz jest okres kiedy bardzo pyli do tego trawy babka lancetowa i przeklete zboza
 
reklama
Do góry