reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

Nozesz cholercia to ja sie teraz dopiero dowiaduje, ze są wielorazowe wkładki:szok::szok::eek:przecież ja juz bym piekną bluzkę kupiła za te cholerne wkładki:wściekła/y::angry::crazy:, Ciamajdko to było pytanie za 100 pktów, dzięki Mamuśki:-)
 
reklama
A moja za żadne skarby nie chce smoka... Mam w domu czterech firm i żaden nie pasuje, ma po nich odruch wymiotny... Raz chyba udało jej się zassać któregoś, ale od razu wypluła:sorry: Przyzwyczaiłam się, ze ona bez smoka-inaczej próbuję ją uspokoić:tak:
 
Mam tyle pokarmu że nie wyrabiam między karmieniami, wkładki przesiąkają...
nie chcę tego ściągać bo później nie wiem co zrobię jak będzie więcej...
a nie chcę aż tak małej przekarmiać... kurde noo...
 
Ciamajdko ale nie przekarmisz jej tak mi sie wydaje:) Mała zje tyle ile jej potrzeba i juz dalej ciagnać nie bedzie.. znaczy moja tak ma. Wiec nie masz sie co martwic sciagajj pokarm i zamrazaj jak masz az tyle pokarmu :) Niektorzy ci bardzo zazdroszcza bo oni robia wszystko aby miec pokarm! Ja az takiego jak ty nawału pokarmu nie mam ale tez mam duzo :) I na prawde cieszmy się hehe:) Pozdrawiam Edytkę słodziaczka:*
 
Instynkt ssania jest u dziecka bardzo ważny i ja jestem jak najbardziej ZA smokiem, bo dziecko jest spokojniejsze, a spokój dla rozwoju jest potrzebny :) Teraz robią smoki ortodontyczne i dopracowane specjalnie do wieku dziecka, a kiedyś dawano jednego smoka i go nie wymieniano, aż się nie zepsuł czy zgibił i to był podstawowy błąd :) Ale oczywiście wszystko z rozsądkiem - w odpowiednim momencie ze smoka trzeba zrezygnować! W wakacje widziałam ok 5 letnią dziewczynkę ze smokiem - strasznie to wyglądało!!!

Bombusiu Twój Alanek to przeciwieństwo mojego Radka! Alanek lubi herbatki i probiotyk waniliowy, a Radek nie wypije niczego innego jak moje mleko z piersi! Ma od razu odruch wymiotny jak mu coś innego podaję! Dobrze, że mi dziewczyny podsunęły te kropelki Bio Gaia, bo ni cholery nie chciał pić tych probiotyków! A herbatkę na brzuszek to mu czasem podaję po pierwszym nocnym spaniu to zanim się przez sen zorientuje, że pije coś innego to mlaśnie z 20-30ml ;P
 
No my powoli wychodzimy z kryzysu. Piersi coraz pelniejsze sa. ;) Ale wczoraj wiezczoerem poslalam meza po Karmi, hehehe. :p

Heh, ja mam i wkladki wielorazowe i muszle i szczerze mowiac oba opakowania tych produktow mam jeszcze zafoliowane. :p Uzywam wkladem jednorazowych. I tez kupuje johnsona, bo z belli byly dla mnie badziewne. Przesiakaly w oka mgnieniu. We wkladkach johnsowa spokojnie przechodze caly dzien. :) Do kupienia w realu lub rossmannie. ;) Polecam. :)
 
I
Bombusiu Twój Alanek to przeciwieństwo mojego Radka! Alanek lubi herbatki i probiotyk waniliowy, a Radek nie wypije niczego innego jak moje mleko z piersi! Ma od razu odruch wymiotny jak mu coś innego podaję!P

Moja tak samo.
a pomyslec,że synek wciągał wszystko jak leci z butelki...
 
reklama
Do góry