reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

Zgadzam się z Ehtele wystarczy dać parę gratisów i wszystko jest możliwe w branżach spożywczych...

Ja jak dokarmiam to używam wody "Mama i ja" :-)
 
reklama
Bombusiu-słyszałam o tej łódzkiej wodzie w DD TVN-mówili, że ma więcej minerałów niż niejedna butelkowa woda źródlana:szok::tak:
Tak Kasiu i nawet u nas jest takie muzeum podziemne o wodociągach łódzkich i poszlismy tam kiedys z M i z Adim zwiedzać te kanały (super wyremontowane) i przewodniczka nam mówiła, ze jak mamy kupować tanią mineralną np. z biedrony to lepiej napic sie kranówki nieprzegotowanej, bo jest naprawde niezła:)
 
ja jade na kranówie, nawet nie miałam zamiaru uzywać butelkowych, bo mała dostaje co najwyżej raz dziennie butelkę, więc musiałabym reszte wody wypic sama, żeby na drugi dzień juz otwierać świeżą...
 
Ja karmię na leżąco, wtedy czytam gazetke albo książkę...:)
a czasami kłade na poduszce i karmię, jak na przykład chce Was poczytać na fotelu:p
 
reklama
Ja ostanio karmie tylko na siedząco,mała najada sie dosc szybko.
Boszszsz,karmienie daje mi tyle radosci,kazdemu zycze jak najszybszego pożegnania sie z problemami "cycusiowymi".Jedyny problem to duże cisnienie mleka w piersiach,mała czasem nałyka sie duzo powietrza,albo zakrztusi,ale dajemy rade.

Aha,któras z was pisała ,że w ciągu dnia odciąga mleko na noc,tylko pamietajcie,ze to mleko dzienne rózni sie znacznie składem od tego nocnego.Nocne ma więcej tłuszczu,które wspomaga rozwój mózgu,więc myslę,że warto walczyc o karmienie.
No oczywiście rozumiem,że zdarzają sie ewidentne przypadki,kiedy mama nie ma wyboru...
A jezeli chodzi tylko o własna wygodę,to warto sie zastanowic jeszcze.
 
Do góry