reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Megi chyba masz rację dziewczyny czmychnely bo cisza tu ostatnio.same tu chyba zostaniemy.

U was tez leje? Dobija ta pogoda. Chyba te upaly byly juz lepsze. Znowu trzeba sie kisic w domu. Brrrr...

Magosia szczepilas w koncu małą?
 
Ostatnia edycja:
U mnie leje, cały dzień czaiłam się czy uda się wyjść na spacer ale teraz to widzę, że już zupełnie bez szans bo rozpadało się na dobre.

Ja mam termin na szczepienie na 8.07 i nie wiem co robić, czy brać 5w1 i co z rota i pneumokokami. Jak Wy robicie?
 
My szczepilismy tydzien temu 5w1. Nie szczepilam na rota i pneumo i chyba nie bede. Maly zniosl dobrze. Nie plakal, nie mial goraczki nawet nie marudzil.
 
Justysienka ja tez wchodzę z telefonu na BB, właściwie to tylko z telefonu, przez tego linka nie da sie ale jest cos takiego w zakładkach jak "fora zamknięte" i tam jestesmy.
 
ja planuję iść w środę na szczepienie, mam nadzieję, że tym razem skutecznie, szczepionka 5w1, też nie zamierzam szczepić na dodatkowe choroby, tylko na ospę mi polecano, ale to w późniejszym terminie.
 
Cześć dziewczyny ja też tu jestem, czytam na bieżąco ale nie zawsze mam czas coś napisać. Szkoda że dziewczyny pouciekały na forum zamknięte, mam nadzieję że choć kilka z was tu zostanie i będę miała z kom popisać.
 
reklama
Ja tez na forum wchodze tylko z telefonu, czasem ta aplikacja doprowadza do szalu ale ogolnie jest ok :) jak raz napiszycie na priv Majoweczkach to ono pojawi sie w waszym bierzesz udzial.

Andzia ty chyba bylas dopisana do listy prywatnej. Niedostalas zadnego email od administratora o forum prywatnym?

Mamusi kture nie maja dostepu do listy prywatnej (Majóweczki 2014) moze do administratora trzeba napisac i ona/on da Wam dostep.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry