reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Rurka dobrze wiedziec zatem kupie. Niby kupilam termometr z dobrymi opiniami microlife nc150 no ale to tylko sprzet.
A u ciebie jak sytuacja robilas test?
 
reklama
Magosia ja jak kapie to lapie pod paszke i glowka lezy u mnie na rece. Glowy nie mocze bo tak mnie kapac nauczyla tesciowa. Po glowce polewam tylko woda.Ale w sumie niemowlaki jak plywaja w basenie to tez uszy mocza. Wiec masz racje. Mysle ze te uszy to taka stara szkola podobnie jak zakladanie czapki. Jak byly upaly ja nie nakladalam malemu czapki bo mi go nadzwyczajniej szkoda bylo. Wozek z buda wiec nic nie zawialo i slonce tez nie zagladalo, ale mojej mamie i tesciowej nie bardzo to sie podobalo. Cos w stylu "zaslaniaj dziecku uszy". Tylko po co jak on bidulek spocony jak mops.
 
To ja też nie moczę głowy w kąpieli, chyba bałabym się że tej wody się naleje, ale faktycznie na basenie się moczą i nic się nie dzieje. Ale na razie nie będę próbować;)

Ja mam ten microlife nc150. Korzystam wprawdzie dopiero miesiąc ale wygląda na to, że pokazuje poprawnie, testujemy na małym, na sobie, mierzymy nim też temperaturę wody do kąpieli. Póki co nie narzekam.
 
Hejka. Witam z kawą i młodym obok. Właśnie mu tłumacze zeby siary nie robił i dał matce troche bardziej pospac w nocy . Mam nadzieje ze sie dogadamy. ;-)
Milego dzionka dla mam i dzieciaczkow.
 
hej dziewczyny u nas dzisiaj nocka w miare spokojna, mały zasnął ok. 22 i jadł dopiero o 5 wiec trochę pospałam tylko potem nie chciał już zasnąć a po siódemej zakaszlał i tak mu się ulało że poszło mu nawet nosem :szok::szok:, przestraszyłam się strasznie szybko go podniosłam, teraz leży sobie na macie i gaworzy. Jak tam u was dziś pogoda bo u mnie na razie spoko ale po południu zapowiadali deszcz, a muszę iść na poczte bo zostawili awizo.
 
Andzia to pospalas. Fajnie .
Moj maly prawie nie ulewa czasem przy odbiciu mu nadmiar poleci ale raz mu sie zdarzylo jak twojem poleciala fontanna i nosem i buzia.
Pogoda u mnie znow marna. Oby do piatku bo ma byc poprawa. W piatek mamy bioderka.
Andzia ile twj maly wazy bo widze ze sporo starszy? Ale pewnie sie malutki urodzil? Traktuja go jak wczesniaka?
 
truskaffka mój maluch urodził się w 33 tyg. jest wcześniakiem ale jego waga urodzeniowa to 2650 więc sporo. Teraz ważymy 6300 i jesteśmy ładnie na środku siatki centylowej
 
reklama
Oj to duzy rzeczywisie sie urodzil. Jak niektore dzieci donoszone. Moj tez tydzien temu wazyl 6300 ale mlodszy o miesiac.
 
Do góry