reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Znalazlam liste co dziewczyny pisali, niewiem czy to jest kompletna lista:
Pampuszek, kasia.artwik, mimi4, diabliczka00, Nanncy, iza_marta, Mama.O., juuustysienkaaa, Mama Olafka i Damiana, Nika87, Ewe1985, asia20.09, funia11, wichurka82, MonikaZgierz, martyyyyna, readerle, slawuskavol, milenka1603, Aśku, anitajas, mallaika, rurka, Jaranti, violonistka87, CzekamyNaIgorka, Straciatella, Anetkaaa, pat&mom, Natuszka21, bita21, Agusimama, Ptysia, mi_lva, aesthete, matita


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny ja bym chetnie popisala dalej z wami tylko nie wiem czy moge wejsc do tego zamknietego bo jakby nie patrzec wy sie bardziej zżyłyscie przez te 9 miesiecy a ja tu nowa i nie wiem czy zechca inne majowki
 
Ja też jestem nowa więc to dziewczyny z zamkniętego powinny zdecydować czy nas chcą:) mi jest obojętne czy na zamkniętym czy otwartym, byle mieć jakiś kontakt z mamuśkami bo to dla mnie skarbnica wiedzy:) a mój malec nadal jest dla mnie nieodgadnioną zagadką:)
 
Masakra u mnie leje i leje i leje. Do tego łeb mnie napitala. Muszę Miłoszka wykąpać a nie mam siły przez te głowę a sama w domu jestem. Nawet tabletki nie mam. Niech to ......
Magosia moze ci zaszczepia w koncu.
Wkurzylam sie bo oblecialam sklepy gdzie mleko zawsze kupowalam i nigdzie nie ma 1. Sa 2, 3 a mojego nie ma. Musze ze stronu hipp zamowic. Tak to jest jak sie w dziurze zabitej dechami mieszka. A i zamowilam termometr bezdotykowy bo w razie co (tfu, tfu) to nawet nie mam czym zmierzyc.
 
Magosiaa czy ty kapiesz małą w wiaderku? Czy to nie twoje dziecię? Zawsze się zastanawiałam jak to sie w tym kąpie.
Dziewczyny od piatku wraca pogoda. Yes,yes,yes.
 
No właśnie nie ma mnie na ej liście, ale mi też nie zależy jakoś tak mocna na tym zamkniętym, i lepiej niech to dziewczyny zdecydują czy nas chcą, bo ja już jestem tu dość długo ale nie udzielam się tak jak niektóre
 
tak, mam wiaderko, fajna sprawa, kąpaliśmy kilka razy, ale żeby nie dezorientować Olgi kąpiąc raz tak, raz tak, to na razie kąpiemy w wanience, (mąż woli wanienkę) wkrótce wanienka będzie za mała (mam taką z Ikea) to przerzucimy się na wiaderko.
wiaderko kupiłam jak zobaczyłam u koleżanki, oni od 2 tygodnia życia kąpali tylko w wiaderku,

zalety: dużo mniej wody - łatwiej ją wylać, nie trzeba stać nad wanienką, można sobie wygodnie usiąść, dziecko nie "wierzga", można go podtrzymywać tylko jedną ręką, no i zajmuje mniej miejsca w łazience,
jedyna wada jaką widzimy to nie da się zanurzyć główki, my w wanience trzymamy główkę w wodzie razem z uszami,
wiem że na temat uszu są sprzeczne opinie, ja jak zwykle zaufałam położnej, która twierdzi że dziecko było 9 miesięcy w wodzie, i jak zawsze sie będzie moczyć uszy to nie bedzie to problem, znajomi, którzy też tak kąpali nigdy nie mieli problemu z uszami, chłopak ma 15 miesięcy, wiem oczywiście, że nie można generalizować i to może być indywidualna sprawa.
 
reklama
truskafka... oprócz tego bezdotykowego warto miec też zwykły elektroniczny.... ja mam dwa i .... teraz Zuz miała 38 st a ten bezdotykowy ciągle poniżej 37 pokazywał...:confused: kiedyś był ok... mam go ok 2 lata chyba zaczął szwankować...
 
Do góry