reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dzien dobry wiosennie :) ja termin na 4 maja mam ;) dzis naszla mnie wena na porzadki poki maz z domu wybyl Bo tak to mi chodzi i denerwuje :p a propos depilacji; od pewnego czasu maz sie tym zajmuje bo ja stop nie widze na stojaco :) nogi sama jako tako gole Ktoras chetna? :) ImageUploadedByForum BabyBoom1395317674.793745.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395317674.793745.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395317674.793745.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Anitajas szczerze wspolczuje! U nas na szczescie dom jest blisko miasta i mamy szybki dojazd. Mielismy wielkie szczescie! My tez planujemy mala poslac potem do zlobka, bo watpie, zeby bylo nas stac na nianie.

Sensique ale robisz smaka!
 
Hej :) Ja mieszkam w Austrii, USG mam co miesiac tak tu praktykuja. Brzuch mialam twardy jak kamien przez wiekszosc ciazy to kazali magnez pic, ale tez z tym trzeba uwazac jakbys miala za niskie cisnienie to nie pic lepiej bo jeszcze bys gdzies zemdlala i oczywiscie jakby sie pojawily biegunki to tez trzeba przestac bo mozna sie przemagnezowac. To uczucie w kroczu to chyba towarzyszy temu twardemu brzuchowi.Sprawdz sobie jak masz wysokie cisnienie lub w normie to zakup taki magnez rozpuszczalny w wodzie najlepiej z apteki :)

Dzieki za info, moze faktycznie sprobuje z tym magnezem, narazie biore nospe ale nie za bardzo pomaga. Jutro bede w sklepie to kupie ten magnez :)
 
witam czwartkowo!

miała być ładna pogoda.. i gdzie ona jest ?! :-)

co do tematu mieszkań- to my z mężem nie wyobrażalibyśmy sobie życie w bloku.. ja muszę mieć kawałek swojej przestrzeni, wyjść z domu na swoje podwórze. :-) zaś mój mąż jest typem faceta który ciągle musi coś robić, majsterkować przy domu.. i on by usechł ;-)

ale od 3 dni czuje się rozjechana jak przez walec.. ciężko mi się przekręcić w łóżku na drugi bok, czuję jak mnie rozrywa w kroczu na pół.. :-(

pocieszające jest to, że udało mi się wyzdrowieć w końcu - nos odetkany :-) a taką dziś miałam w sklepie ochotę kupić sobie lody, mąż by mnie zabił ;-);-) ale już go podpuszczam że w weekend zabierze mnie na lody :-D

byłam dziś na spacerze i padaka po nim jestem ;-)

czy wy też macie duży puls w ciąży ?
ja ostatnio mierzę sobie a tu zawsze coś w granicach 100 -120. pytałam się gin i mówiła żeby się nie przejmować, że to stąd, że duże obciążenie dla organizmu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Milenka pogoda zawitala do mnie i jest pieknie, slonecznie i az chce sie zyc!
Moim zdaniem wyzszy puls przy ruchu w ciazy jest normalny, bo organizm pracuje calkiem inaczej. A jakie masz cisnienie?
 
My z mezem tez wyemigrowalismy zeby spelnic swoje marzenie czyli wlasny dom. Ale im dluzej tu jestesmy tym ciezej sie zdecydowac na powrot, powiedzielismy xobie ze przelomowym momentem bedzie czas kiedy Szymek bedzie mial isc do szkoly, wtedy juz albo w prawo albo w lewo. Ale tak strasznie tesknimy za dzialeczka i za domkiem, czasem jak nam smutno wlaczzmy zdjecia i dostajemy powera na nowo ze wiemy na co robimy. Mam nadzieje ze kiedys bedzie nam dane tam zamieszkac :)

Do sutkow to podobnie jak Asku polecam purelan oraz wlasne mleko z piersi oraz jak najwiecej wietrzyc wietrzyc i wietrzyc. A nakladki mialam te z aventu bo mialam plaskie sutki i maly nie mogl wogole ich zlapac i bardzo sobie chwalilam.

U nas swieci slonko ale strasznie wieje.

Dziewczyny zostalo mi juz tylko 9 dni pracujacych :) :) :)
A potem przygotowania pelna para :)
 
puls też mam wysoki, ale 100 nie widziałam żeby przekroczyło. Tylko, że ja jestem niskociśnieniowcem to może też inaczej u mnie jest z tym pulsem.
 
Czesc zabiegane mamy i przyszle mamy
Jestem mama z BB i aktualnie w ramach programu aktywizujacego rynek pracy przygotowujemy z portalem RynekFranczyzy.pl program promujący Franczyzę w gronie młodych mam

Zwracam sie z wielka prosba - wypelnijcie ta krotka ankiete !! doslownie 10 pytan a dla nas bardzo wazne jest zeby uzyskac szeroki obraz calosci !!!

Na poczatku krotki wstep a potem przeniesienie do ankiety :D

Ankieta „Pracująca Mama” | Rynek Franczyzy
 
Ostatnia edycja:
reklama
sensique, bita21 witajcie siurkowe mamy :)

justysienka witaj w malutkim gronie dziewczynek :)

Witam Was piękne mamusie. To chyba moja najdłuższa przerwa w bb :szok: W tamtym tygodniu byliśmy u moich rodziców...pojedliśmy, miło spędziliśmy czas także lux. Dostałam całą masę ubranek, także teraz to mogę mieć i trojaczki :-D a tak serio to nic nie kupowałam bo jakoś mi się udało...większe już będę wyszukiwać teraz :)
Coraz gorzej się czuje...brzuch mam mega gigantyczny, podskoczył mi w ciągu tygodnia okropnie :szok: ciężko mi jak cholera, napina się i strasznie naciska moja perełka . Robaczek mój ciągle się rusza i chyba nie jest jeszcze ułożony główką w dół, bo ostatnio zostałam skopana w pęcherzu. No chyba że to boksowanie było :-D Pupa albo głowa ciągle po prawej a dzisiaj już po lewej, także tańce i swawole tam sobie wyprawia :-D:-D:-D a ja muszę mega cierpieć. Bo tym razem nie są ruchy tylko mega wywalanie jakby chciał wyjść przez skórę...już ma ciasno pewnie biedactwo . Muszę się już umówić na usg bo czas najwyższy
Nie odniosę się do każdej z osobna bo za dużo tego i bym chyba się rozpisała na 2 strony...przeczytałam, nadrobiłam ufff :-)
Ja mam ubranka, wanienkę, 2 koszule dla siebie i chyba tyle...jakieś kosmetyki i chusteczki nawilżające...
Od jutra zaczynam prać wszystko, mam nadzieję że pogoda będzie, bo już dosyć tego zimna :-)
Masaż krocza zacznę niedługo, natomiast sutki hartuję już od bardzo dawna pod prysznicem gąbeczką ( ale zaznaczam tylko sutki bo piersi powodują właśnie skurcze)
Zgaga chwilowo mi przeszła uff , termometr zakupuje dotykowy chyba ( do wanienki nie mam oddzielnego).
Odnośnie malowania pazurków, to nie można...tak jak pisały już dziewczyny jak coś się dzieje to najszybciej widać po paznokciach a najbardziej na stopach ( sinieją), spojenie łonowe dalej mnie boli ale mam wizytę we wtorek to się dowiem :)
Jutro nadrobię wczorajszy dzień :*
 
Do góry