reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Byłam na zakupach, dla Maleńkiej chciałam kupić kosmetyki,ceny porażające!krem Oliatum(chyba tak się pisze)36 zł!!!!!!!,dla mnie szok ,nie wiem na razie nie kupiłam ,jeszcze trzeba coś do prania też mam mętlik w głowie.We wtorek do dentysty,wolę to niż badanie ginekologiczne.
 
reklama
Funia11 zastanow sie nad tym co pisala Agi83, poniewaz nie wiem czy jest sens od razu uzywac tak "mocnych" i specjalistycznych kosmetykow, gdyz nam mowili w szkole rodzenia, zeby zaczac od normalnych. Podobno skora sie uodparnia i jak cos faktycznie jest nie tak to potem nie ma nic co dziala. Np. jak uzywa sie kremu na odparzenia typu sudocrem a odparzen nie ma to potem jak sa to nie dziala.
 
CzekamyNaIgorka tak jak pisalam Funii ja chyba sie zdecyduje jednak na normalne kosmetyki. Mialam te lepsze uzywac, ale mam probke zwyklego plynu do kapieli dla noworodkow i chyba od tego zaczne.
 
Natalka, u mnie wtedy byla i jest cisza.

Funia, a jaka pojemnosc tego Oilatum za 36zl? Kolezanka podala mi linka do apteki na allegro gdzie w takiej cenie jest 500ml. Narazie nie mam jak wrzucic linka z telefonu ale jakbys byla zainteresowana to moze jutro.

Ja wlasnie sie zastanawiam nad specjalistycznym preparatem jak Oilatum i sama nie wiem ....
 
Jak widzę co szkoła rodzenia to inne zalecenia i inne wskazówki. Ja kupiłam emoilum bo w tych zwykłych kosmetykach dla dzieci to dużo rożnych niepotrzebnych rzeczy jest, a tym przynajmniej nie zaszkodzę. Ja wiem jakie ja mam problemy z kosmetykami do kąpieli wiec wole nie ryzykować. Teraz jest promocja w superpharm Oilatum baby 2x500 ml za 80 zł
 
reklama
Funia11 zastanow sie nad tym co pisala Agi83, poniewaz nie wiem czy jest sens od razu uzywac tak "mocnych" i specjalistycznych kosmetykow, gdyz nam mowili w szkole rodzenia, zeby zaczac od normalnych. Podobno skora sie uodparnia i jak cos faktycznie jest nie tak to potem nie ma nic co dziala. Np. jak uzywa sie kremu na odparzenia typu sudocrem a odparzen nie ma to potem jak sa to nie dziala.

tez tak slyszalam, zeby tych specjalistycznych uzywac jak sie cos dzieje :)

ja kupilam wszystko Hipp-a tym razem, przy Jasku mialam wszystko Nivea ;)
 
Do góry