reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Piękna pogoda ,to od razu pustki na forum i dobrze,trzeba korzystać.Połażę po sklepach,dawno nic nie kupowałam (przynajmniej dla siebie).Wczoraj sporo zrobiłam ,dzisiaj relaks,trzymajcie się zdrowo.
 
reklama
Ale piękna pogoda dzisiaj :szok: aż chciałoby się plackiem leżeć :-D wczorajsze nasze pranie wyrzucone z suszarką na dwór...białe ciuszki maleństwa się piorą ( cała pralka wyszła) :szok::szok::szok::szok: a jeszcze kolory i niebieskie same...szok ile tego jest :) Jedno pudło już poprane czeka na prasowanie. Chyba będę co chwilę przebierać mojego robaka :)
Zrobiłam sobie jajeczniczkę na śniadanko bo zobaczyłam zdjęcie na fb i ledwo wytrzymałam z jęzorem :-) także jestem już po...uczcie :) Zaraz sobie fundnę kaweczkę :-). Wczoraj kupiłam zrazy z łososia ze szpinakiem...mmm uwielbiam tylko tłuste cholerstwo ale ...;-) dzisiaj chciałabym góry przenosić tak mnie ta pogoda motywuje ale wiem że nie można szarżować...niestety
 
witam piątkowo :tak:
u nas też słońce świeci, ale przy okazji mocno też wieje :dry: oglądałam prognozę - weekend ma być taki cudny, a po niedzieli załamanie pogody :eek: jakby to powiedział Wojtek Mann - w marcu jak w marcu ;-)

pranie mam nadrobione ;-) właśnie pralka sygnalizuje zakończenie prania ręczników ;-) nic tylko wstać i rozwiesić ;-) ale mi się nie chce :-D więc zalegam na narożniku dalej ;-)

troszkę spraw mam do załatwienia dzisiaj :dry: i też mi się nie chce :-D najchętniej nie wstałabym z tego narożnika ;-)
 
Witam witam!!! U nas też piękna pogoda, właśnie skończyłam sprzątać mieszkanie, podłogi schną i można teraz poleniuchować i posiedzieć na balkoniku. Odebrałam wczoraj wyniki z morfologii , moczu i HBS na szczęcie wyniki są bardzo dobre :-D We wtorek wizyta u gin. i przy okazji muszę się wybrać na zakupy dla siebie bo nie mam jeszcze koszul do szpitala i staników ;-) no i czas się chyba powoli pakować :tak:
 
A u mnie podłogi proszą o mycie ręczne :szok: mopem machnie się ale nie dokładnie :-( Wczoraj jak przesuwałam łóżko to się załamałam. Chyba zaraz wezmę się za okno w sypialni i za podłogę...malutka więc powinnam dać radę, a teraz lecę rozwieszać te moje cudeńka <3 i nast pralka :-)
 
Witam i ja :)

U mnie ogólnie wszystko w porządku :-) oczywiście typowo: napinanie się brzucha, Mały tak kopie, że czasami myślę, że wyjdzie przez pępek :-D a potrafi też nieźle przywalić w pęcherz...mam wrażenie, że ma tam już malutko miejsca, no, ale niech jeszcze troszkę tam posiedzi!

Czuję się już ociężała, jak chodzę, to czasami przy Jego kopniakach aż mnie zgina w pół i muszę stanąć... No ale wolę być skopana niż się martwić czy się rusza :tak:
Dzisiaj zapraszamy znajomych na kolacyjkę, bo potem przez jakiś czas już mi się na pewno nie będzie chciało, więc czeka mnie jeszcze dłuuuższa wizyta w kuchni :-)

Co do wyprawki dla Maluszka, to większość też już mamy, brakuje kilku rzeczy, które zamierzam kupić w przyszłym tygodniu.

A teraz czas na spacerek :-D
 
Cześć!
Dawno nie pisałam (choć czasem na chwile zaglądałam:tak:) A to dlatego, że już prawie od miesiąca leżę plackiem - takie zalecenia lekarza. Skrócona szyjka + rozwarcie na 1 cm i twardniejący brzuch. Komputer mam stacjonarny wiec siadałam tylko na krótkie chwile w celu zakupu wyprawki:) Na szczęście moja kochana koleżanka pożyczyła mi laptopa więc od dzis mogę szaleć na necie :D Bo książki już wszystkie przeczytane, dwa seriale skończone ( Breaking Bad i Zakazane Imperium ) a TV nawet nie chce mi się już odpalać:) Widzę, że niektóre z was też mają problemy z szyjką i twardniejącym brzuchem :(
Ja mam przepisana No spe, magnez, kwas omega3 i Dupashton.

Co do kosmetyków - nie zamierzam startować od emolientow jesli maly bedzie mial zdrowa skore. Postawilam na serię Hipp: Plyn do kapieli i oliwka - naturalne oleje, nic ropopochodnego. Do pupy: Linomag krem do ciała A+E, w razie odparzeń Linomag masc. Mam plan stosować płyn do kąpieli, a resztę tylko w razie potrzeby. Ale wszystko wyjdzie w praniu. Jeśli młody odziedziczy po mnie AZS - zaczne wojować emolientami:) Bradzo polecam stronę: Sroka o....: analiza - dziewczyna robi analizę składu wszystkich dostępnych kosmetyków dla dzieci :)

Na sutki koleżanka poleciła mi masć Flosek: Dzieciowo mi! | Akcja: sutki! Jego zaletą jest to, że nie trzeba go zmywać przed karmieniem. Ale oczywiście wszystko wyjdzie w praniu:)

Pozdrawiam was serdecznie!
 
reklama
Witam :-D Doszłam w końcu na forum, zabierałam sie od wczoraj i jakoś mi brakowało czasu by wejść. Mieliśmy wczoraj gości - szwagierka z dzieckiem. I nastraszyła mnie, że wzrost decyduje czy będe rodzić naturalnie czy przez cesarkę. A co ma mój wzrost do porodu ? :baffled:
Czułam się wczoraj jakbym miała zaraz urodzić, zrobiło mi się duszno, nogi się pode mną ugięły, zaczął nagle twardnieć brzuch i miałam skurcze :szok:
 
Do góry