reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja tez spodziewam się synka:) dużo chłopaków, podobno wróży to na wojnę, ale odpukać w nie malowane..
Ja myślałam nad imieniem Filip, sądziłam że mąż raczej nic nie wymyśli, ale się zdziwiłam bo on chciałby Artura:) i teraz mam dylemat


A i propo tych promocji na pampersy, to poszukajcie czegoś na allegro, albo na tablicy, często można trafić na fajne okazje
 
Ostatnia edycja:
reklama
CzekamyNaIgorka od 140 powinnaś pękać :p (ale też zależy od lekarza jak zinterpretuje) Nie martw się na zapas :*

anita mamy całą listę i powoli się ukraca :)

Nela oooo na pewno na wojnę :p

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja jakoś nie mogę spać, zresztą jak zawsze...jutro mykam do dentysty rano i na pobranie krwi...ma być słonecznie więc przejdę się spacerkiem. Wskoczę od razu do biblioteki i przedłuże książki bo już czas mnie goni...
 
Witamy wtorkowo.Wczoraj byłam u lekarza,spanikowałam wydawało mi się ,że Malutka mało się rusza,na szczęście wszystko w porządku.Przy okazji dowiedziałąm się ,że leży pośladkowo,mam nadzieje ,że się obróci(miesiąc temu była główka w dół).Pytałam lekarki czy to oznacza cc,powiedziała ,że niekoniecznie,decyduje lekarz prowadzący,dziwne pewna byłam ,ze to wskazanie na cc.Pozdrawiamy z rana,miłego dnia.
 
witam wtorkowo :-)
słonecznie :-D kurczę, jaka wspaniała pogoda ;-)

dzisiaj praca również do 11, więc skorzystam z pięknej pogody ;-) popołudnie w biegu, Mrówka do dziadków, my do szkoły na zebranie organizacyjne, Ślubnego na kosza, ja do lekarza ... pewnie padnę szybko dzisiaj ;-) wczoraj poszłam spać o 20:30 :eek: ślubny przylazł do łóżka i tak sobie rozmawialiśmy, bo ostatnio coś czasu dla siebie nie mamy :dry: oczywiście na rozmowach się nie skończyło ;-) ale generalnie wyspana jestem :-D

FUNIA gdybyś była pierworódką, to ułożenie pośladkowe wskazywało by na cc ;-)
jest szansa, że jeszcze się obróci :tak:
 
witam słonecznie :-D

jestem po wizycie wszystko ok malutki prześliczny ale nie mam zdjęć:-( lekarz powiedział że będzie sporo większy niż kuba (3500) co to za słonik we mnie rośnie ;-) a ze spojeniem łonowym idę do ortopedy:tak:

Andzia co do rozmiarów pampersów zaczynam od 2 już małe zapasy mam porobione jak jest jakaś promocja kupujemy ale nie chcę przesadzić:sorry:

wczoraj byłam taka padnięta poszłam spać razem z mężusiem a i tak nie mogłam rano wstać wogóle jakoś tak beznadziejnie wczoraj się czułam myślałam że ciśnienie wyjdzie mi jakieś dziwne a tu idealnie:eek::-)
 
Funia11 ja tez bylam pewna, ze jest to wskazanie do CC. Dzidzius moze sie jeszcze obrocic ;) Ja tez tak czasami panikuje. Raz caly dzien stukalam w brzuch i nic, az sie poplakalam....i wtedy poczulam bardzo delikatny ruch. Staralam sie nie wariowac (bardziej na zewnatrz) a w srodku i tak myslalam, ze oszaleje z nerwow. Okazalo sie, ze na drugi dzien mala tak szalala i kopala.

U mnie wizyta 17.03 i strasznie sie denerwuje. Nie wiem dlaczego, ale sie martwie i czuje niepokoj. Moze dlatego, ze moj gin nie robi usg a ostatnie mialam w 20 tc. Ciekawa jestem w jakiej pozycji jest moja coreczka. Wydaje mi sie, ze ja zmienila. Wczesniej nie czulam jej pleckow albo pupci po prawej stronie brzucha a teraz wystaje kulka :D Martwie sie tez czy dalej rozwija sie prawidlowo i czy nie ma jakis powiklan ze wzgledu na cukrzyce ciazowa.
 
Witam wtorkowo.
Wczoraj zostałam wypisana ze szpitala. Mam bardzo, bardzo się oszczędzać, bo szyjka skrócona i niewielkie rozwarcie wewnętrzne. Na szczęście kroplówka pomogła i czuję się bardzo dobrze, nie mam już takich twardnień podbrzusza jak wcześniej. Nawet mogę spać na prawym boku, a wcześniej było to niemożliwe. W szpitalu dostawałam też magnez w tabletkach, ale inny niż biorę w domu i miałam skurcze łydek. Wczoraj wróciłam do swojego i jak ręką odjął.
Mały na szczęście ok. Miałam fajne USG w szpitalu, bo była jakaś nowa stażystka i lekarz robiąc badanie wszystko jej szczegółowo tłumaczył. Trwało ponad 20 minut i nasłuchałam się o każdym centymetrze ciała maluszka. Waży 1300 gram i teraz jego ułożeniue jest poprzeczne główkowe. Zawsze to lepiej niż jak kilka dni temu-miednicowe.

Niestety w domu szara rzeczywistość. Mój syn po przedszkolu wrócił "zmieniony w oczach". Po kilku godzinach mówi, że boli go głowa. Dołożyłam rękę do czoła i już znana była przyczyna. Szybka wizyta u lekarza i okazało się, że ma zapalenie gardła. Nocka z temperaturą prawie 40 stopni. I tak wypoczywam od wczoraj;-).

W szpitalu "zaatakowała mnie" pielęgniarka/położna i dziś przychodzi do mnie na wizytę. Ma być w południe. Ciekawe o czym będzie mówiła.

Pogoda piekna, okna pootwierane. Wczoraj po wyjściu ze szpitala stwierdziłam, że najwyższa pora skompletować wyprawkę więc muszę powitać allegro.
 
To ja wpadlam w szal porzadkow :) W niedziele poszlam z mezem na zakupy, bo musielismy zaapatrzyc sie w brakuje rzeczy dla dziecka i w spozywke dla nas. Niestety znow zaslablam. Bylismy w Auchan w dziale dzidzius i nagle poczulam, ze mdleje :( Maz polecial po wode, ale przez 15min nie moglam sie ruszyc z miejsca.
Caly poniedzialek planowalam lezec i odpoczywac, ale oczywiscie na wieczor juz dostawalam kota i wysprzatalam cala szafe lacznie z szafka dla dziecka. Zaczelo sie pranie ubranek i ukladanie wszystkiego tak jak juz byc powinno.

Z takich ciekawostek bylismy w Smyku i patrzylismy na pieluch flanelowe, bo kupilismy kiedys w Auchan dwie paczki po 5szt i jedna kosztowala 19,99. W Smyku te same pieluchy sa po 7,99 za szt czyli za jedna pieluszke?! Bylam w szoku, ze jest az taka roznica w cenie.
 
Witam. Ja byłam wczoraj u gin i miałam robione usg. Dziecko jest ułożone główką w dół ale jego waga to prawie 2200 i termin porodu wg. usg przesunął mi się z 12 maja na 24 kwietnia. Jestem w 30 tyg a dziecko jest na 33 tydzień. Trochę mnie to przeraziło ale powiedziała mi że teraz waga mogła tak podskoczyć a np. za miesiąc może ważyć tylko 400g więcej. No i mówiła że to jest tylko maszyna i pomiar nie do końca może być prawidłowy, ale mimo wszystko czuję jakiś niepokój. :-(
 
reklama
ANDZIA tak jak mówił lekarz - to maszyn szacuje na podstawie danych statystycznych ;-) może mieć dłuższą nogę, a wyjdzie, że grubsze ;-)

IZA ja akurat flanelę mam po Mrówku, więc mam z głowy (kupowałam na allegro) ;-) u kumpeli macałam pieluchę bambusową i jak sama mi powiedział, nie jest warta ceny ;-)

MI_LVA może być większy, ale nie musi ;-)
 
Do góry