reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam witam od rana mroźno ale widać że będzie pięknie:-D
M pojechał z małym do przedszkola i po świeżą drożdżóweczkę dla żoneczki:-D:-D:-D ah rozpieszcza mnie ten mój ukochany:-)

ptysia też nnie potrafię długo siedzieć w wannie ;-) ale za to mogę godzinami czytać książkę więc zawsze wolny czas jakoś wykorzystam albo oglądam z neta porodówkę hehe:tak:
aśku widzę remont w pełni ja planuję jak mały najmłodszy dorośnie do swojego pokoju;-)
ewe zdrówka dużo zdrówka ja zawsze na takie katary i kaszle polecam inhalator jest genialny dla nas i dla maluszków:tak:

dziś jedziemy załatwiać PITy:sorry: i M obiecał że kupimy kurczaka z rożna:-D:-D:-D ostatnio jak przechodziliśmy obok budki to myślałam że się posikam i dziś akurat na obiadek mmmmm narobiłam wam smaka??;-):-)
 
reklama
witam
ja dzis mam wizyte wiec dam znac wieczorem co i jak :tak: nocka koszmarna za mna przez ten kaszel zarejestrowalam sie do lekarza na jutro bo juz nic nie pomaga a mam wrazenie ze jest gorzej :no:

mi_lva
drozdzoweczka powiadasz :shocked2:
jaranti niesamowity jest falujacy brzuszek ;-)
 
hej hej :-)

u nas słonecznie :-D ale rano trzeba było poskrobać ;-) no kto by pomyślał, poranne skrobanie przy - 1 st., słoneczne popołudnie ~ 13 st.;-) i to w lutym :laugh2:

głowa coś łupie :dry: spałam rewelacyjnie, tylko dwa wstania :-D chrapałam jak suseł ;-) Mrówek też chrapał jak suseł :-D Ślubny również ;-) tak więc nocka superowa :tak:

MI_LVA oj narobiłaś smaka na kurczaka :-D i fryty do tego :-D
nasz remont tak jakby wymuszony ;-) musimy szafę zrobić sobie, a nie chcemy jej robić w pokoju, który ma być docelowo pokojem chłopaków (większy :-) i ptaszory chętnie na parapecie śpiewają :laugh2: przez co nas budzą!) :tak: więc przyszła pora na remont ;-)

odebrałam od teściów lampki nad łóżko :-D wow, kocham je ;-) ale wersja sufitowa chyba do oddania ;-) za długa, nie ma możliwości skrócenia :-( a tak mi się podobała :-( nic to, trudno ;-)

tapety nadal poszukuję :dry: a jednak ta, którą wybrałam ze ślubnym w niedziele już mi się nie podoba ;-)

EWE & FUNIA powodzenia na wizytach :tak:
 
Witam :-D U nas dzisiaj pięknie słoneczko świeci :tak: Dzisiaj w końcu wizyta, podejrzymy maleństwo i chyba da mi skierowanie na glukozę :tak: Miałam dziwne sny, także nocka nie przespana.:dry: Nie mam pomysłu na obiad !!! :-(

Ewe, Funia widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj wizytę. Powodzenia :tak:
 
CzekamyNaIgorka a lubisz lososia? Jak nie mam pomyslu albo nie mam czasu na gotowanie to robie lososia w sosie smietanowym z makaronem. Kupuje lososia wedzonego plastry, makaron szerokie nitki oraz smietanke 30%.Delikatnie podsmazasz czosnek, zeby sie nie spali, dodajesz lososia i nie smazysz go tylko on ma zmienic kolor na taki jasniejszy potem smietanka, sol i pieprz do smaku.Kladziesz na talerzu makaron, sos i posypujesz swieza pietruszka. Czas przygotowania 15min ;).
 
CzekamyNaIgorka a lubisz lososia? Jak nie mam pomyslu albo nie mam czasu na gotowanie to robie lososia w sosie smietanowym z makaronem. Kupuje lososia wedzonego plastry, makaron szerokie nitki oraz smietanke 30%.Delikatnie podsmazasz czosnek, zeby sie nie spali, dodajesz lososia i nie smazysz go tylko on ma zmienic kolor na taki jasniejszy potem smietanka, sol i pieprz do smaku.Kladziesz na talerzu makaron, sos i posypujesz swieza pietruszka. Czas przygotowania 15min ;).
ja robię w śmietanie 18% + troszkę mascarpone ;-) i do tego koperek zamiast twojej pietruszki :-D i czosnki też nie daję, bo szkoda mi czasu na obieranie ;-) "sos" gotowy zanim makaron się ugotuje ;-)

CZEKAMYnaIGORKA tobie również życzę przyjemnej wizyty :tak:
 
Ewe chyba wykrakałam na fb że się zaraz zarazisz od Emi...zdrówka kochana...współczuje Ci :* powodzonka na wizycie, dobrze że się też zapisałaś do zwykłego lekarza :*

Danusia to Ty dzisiaj fruwasz na fakt przyjazdu mężulka :-) miłego witania :-p:-p:-p

Jaranti kochaniutka wiem o czym piszesz, ja ostatnie 1.5 tyg tak źle się czułam...jeszcze czasem wieczorem mi doskwiera ale powoli odpuszcza...to był chyba najgorszy okres z całej ciąży tuż po skurczach...Mój też robak się wypina :p

funia, CzekamyNaIgorka czekam na jakieś wieści odnośnie wizyty :-) powodzonka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam Was piękne. Wczoraj poszłam sobie po południu do biblioteki, było tak pięknie że aż żal było nie skorzystać :-) Nie wiem jak długo szłam bo bałam się szybko :/ masakra ledwo doczołgałam się, już przy mecie dostałam delikatnych skurczy :-( brak totalnej formy :szok: no ale jakby nie było moja droga trwała 40 min :-D także z powrotem luby mnie zabrał i dobrze :-)
Wieczorkiem skoczyliśmy na zakupy bo pusto w lodówce...wzieliśmy pyszne pomarańcze mniam i flipsy z jogurtem do maczania :-p Wieczór odbył się na oglądaniu tv a potem spańsko...luby wyskoczył ok 3 także łóżko było całe dla Mnie, no ale niestety nie ma tego dobrego...jak On nie może spać to i Ja.:confused: Owszem przysypiałam ale...za to moja Daisy dzisiaj spała do 8;30 :szok: fakt faktem że starałam się przetrzymać sikanie z rana więc nie wstawałam i ona spała cwaniara jedna. Potem dostała swoją porcyjkę i zadowolona na 15 min była :-D
Dzisiaj u nas cudowne słoneczko, nastawiłam już pralkę i mam zamiar coś potem zrobić, zobaczymy ile w tym będzie werwy :-D Ale aż się chce wyskoczyć na zewnątrz mmm
 
Hej, widze ze wiosenne chorobska dopadaja... Mi tez sie cos rozwija i dzis przychodzi lekarz osluchac czy co w oskrzelach juz nie siedzi :/ Zaczelo sie od uszu, potem wydzielina w gardle, zmieniony glos... A teraz bol w tchawicy i swiszczacy oddech, eh
 
reklama
A jednak się wyspałam :-D Chociaż sen był pół na pół....
Ale dzisiejsze słoneczko ładuję baterie. To dzisiaj będzie wiosenna zupka z kalafiorem lub brokułem :tak:

Życzę miłego dnia :tak::-):-D
 
Do góry