reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Aśku no dziewczyna tak wyglądała, że aż ja się zaczęłam ślinić na jej widok. Mój mąż się na mnie po prostu patrzy :) Co do pracy to dobra decyzja, w końcu kiedyś trzeba odpocząć:)
Czekamy skoro mąż zazdrosny to pozostaje tylko się cieszyć:)
Ptysia Ty marudo:-D:-D:-D
Doszłam dzisiaj do wniosku że to moje dziecię to leniwe jest. Bartek mało się ruszał, ale ten to już przegina. Nie wiem albo ma takie ułożenie że jest dupką do pępka bo mój pęcherz cierpi :) Bartek też był wypięty dupalkiem i tak się też urodził.
 
Asku doskonale rozumiem, miałam podobnie. Tez na 7 i wstawalam o 5. Wlasnie te pobudki o tej nieludzkiej porze mnie dobijaly zwłaszcza ze niestety nocne pobudki są. Gratuluje mądrej decyzji, długo wytrzymalas. Ale miałam podobnie i gdyby nie ta szyjka skracajaca sie to tez bym jeszcze pewnie pracowała. Tyle ze u mnie niby same kobiety w pracy (wiadomo przedszkole), ale kompletny brak wyrozumiałości. Czasem aż sie płakać chciało na te teksty które od nich słyszałam :(
 
hej

bylam dzis u endo na szczescie wyniki ok ostatnia wizyta w 32 tc.Emilka pojechala ze mna bo jeszcze nie jest w pelni zdrowa i nie poszla do p-la.Jutro mam wizyte u gina.Bylysmy na zakupach w Tesco bo zapasy ktore zrobil nam tż przed wyjazdem sie skonczyly.Na ciuchy F&F jest bardzo duzo promocji i dla dzieciaczkow i niemowlaczkow i dla doroslych.Widzialam super czerwona marynarke ;( ale niestety boje sie kupowac bo nie wiadomo ile uda mi sie zrzucic :tak:Sloneczko swieci od rana 11 stopni na plusie.Zaliczylysmy tez krotki spacerek :tak: Ja jestem mega chora zawalony nos i maskaryczny kaszel :eek: zarazilam sie od Emi :confused2:
asku to sobie odpoczniesz ;-)
 
No to widze, ze tylko ja sie bede meczyc ze wstawaniem bo na urlop wybieram sie od wielkanocy :-( no niestety ale nie mam innego wyjscia, albo stresy w pracy albo stresy w domu, ze nie ma z czego zyc :/

Asku pewnie, jak Ci tak lepiej to pewnie idz wczesniej I odpoczywaj :-)
Ewe szybkiego powrotu do zdrowia
 
gwiazdeczko ja tez sie bede meczyc z porannym wstawaniem, jeszcze przynajmiej przez miesiac, bo tyle planuje pracowac, a potem zobaczymy.:-(

asku rozumiem twoja decyzje bo sama chetnie bym poszla w tym czasie na zwolnienie, chociaz myslalam ze bedziemy sie razem wspierac do konca;-) decyzji jeszcze nie podjelam, zobaczymy...

Ptysia zazdroszcze nudy, Ja jak mam chwile wolna to nadrabiam spanie...:tak:

Nancy tak sobie mysle ze obawy w ciazy ma kazda z nas, rzecz w tym zeby sie im nie dac..... pomysl ze jest tyle kobiet na swiecie ktore mogly by ci zazdroscic bo same nie moga by w ciazy lub przechodza ciaze patologiczne. To ze sie kiepsko czujemy fizycznie czy psychicznie jest jakby wpisane w bycie w ciazy, bo przy takich zmianach w naszym organizmie musza by jakis niedogodnosci....
Nikt tak nie zna twojego ciala jak ty sama, stad rozne opinoe lekarzy, wiec musisz sama nauczyc sie rozpoznawac sygnaly I jesli cos sie dzieje niedobrego reagowac. Brak zajecia rzeczywiscie moze nasilac obawy, wiec polecalabym czytac, sluchac relaksujacej muzyki.... wszystko bedzie dobrze zobaczysz, mysl ontym jak fajnie bedzie jak juz bedziesz miala swoja coreczke w ramionach I wtedy to co teraz przezywasz to bedzie jakis pikus.;-)

ewe zdrowka zycze, Ja mialam to samo z zatkanym nosem do wczoraj, pamietaj ze katar ma to do siebie ze sam przechodzi po kilku dniach.:laugh2:

Moj mezus wraca!!!!!!!!!! Jutro juz bedzie w domu hurra!!!!!! Nie bylo go 6,5 TYG. Jestem mega happy bo wkoncu sie troche MNA zajmie:cool2: I mnie porozpieszcza. Dzis mam wolne. W planie ogarnac chate I zrobic golabki na jego przyjazd.... ehhhh on to ma dobrze ze mna:-)
 
Ostatnia edycja:
Anetkaaa Nawet zaczęłam się z tego cieszyć :-D
Danusia podziel się gołąbkami, ja bym zjadła ale nie chce mi się ich robić :-D

Nasze auto nadal u lakiernika, mam nadzieje, że jutro w końcu będzie do odbioru, bo mąż do pracy autobusem musi jechać :-) Dzisiaj mój tata był taki kochany, że mu auto pożyczył ale idzie do pracy na noc i auto bierze :-D
 
No i weekend mnie nie było, a Wy gnacie do przodu :-)
Spać nie mogę już drugą nockę, to pomyślałam, że laptopa pomęczę i odwiedzę forum...:-)
Jak poprzedni tydzień do soboty czułam się fenomenalnie to od niedzieli wszystko się popsuło. Energia gdzieś ze mnie uciekła. Dziś brak snu z powodu bólu kręgosłupa i znów ciągnie w pachwinach. Brzuch twardnieje, ale nie jestem pewna czy to czasem mała się nie rozpycha.Muszę się pochwalić, że brzuszek podczas kopnięć zaczął falować - coś wspaniałego :tak: Ale za to kopniaki już bolą. Czuję już nie tylko szturchnięcia, ale jak mała się przesuwa w brzuszku, często wypina na wierzch dupkę :-D:szok:
Jutro planuję wstawić kolejne pranie żeby się czymś zająć i zmęczyć.Dzisiaj leń się do mnie przyczepił i spędziłam pół dnia przed tv :sorry:Przestałam pić nawet kawę bo powróciła zgaga i mdłości :crazy: feee!
W piątek wizyta i odbiór wyników badań, mam nadzieję, że będzie dobrze :-D
 
reklama
Do góry